Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: WW3 e. Kolmas Maailmasõda

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Maailmalõppu ei tule, siis tekitatakse mäss, et ei tulnud ja sellest saab alguse ww3

 

WW3 ja poodide rüüstamine on täitsa erinevad asjad imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks kõik üldse aastat 2012 koguaeg sihivad.. Algselt tähistas see kõigest Maiade kalendri uue tsükli algust ja nüüd juba lll maailmasõda?

 

Kui Meiser on kõik siis on korras värk ka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõned ajavad siin ikka päris idiootlikku juttu. Arvate tõesti, et 2012 hakkavad inimesed mässama ja rüüstama? Meieser ainult sina oled nii loll, et usud seda paska. Ja mis valemiga sul üldse mässust WW tuleb?

Kui WW3 üldse tuleb, siis ma arvan, et see saab alguse Venemaast, kui nad jälle mingeid riike omale proovivad saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst külm sõda juba käib, nagu olid külma sõja ajal venelased afganistaanis on nüüd ameeriklased. Vahetavad spioone jne.

Kui nüüd võtta sõja kohapealt siis iraan teeb oma tuumarelva mille vastu on paljud riigid. Samuti ameerikal ja teistel Antant riikidel on suured võlad ja nende suurim võlausaldaja on Hiina. Hiinal on suurim armee ja väga, väga palju raha. Niisiis, ega see sõda tulematta ei jää.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõned ajavad siin ikka päris idiootlikku juttu. Arvate tõesti, et 2012 hakkavad inimesed mässama ja rüüstama? Meieser ainult sina oled nii loll, et usud seda paska. Ja mis valemiga sul üldse mässust WW tuleb?

Kui WW3 üldse tuleb, siis ma arvan, et see saab alguse Venemaast, kui nad jälle mingeid riike omale proovivad saada.

Ma võin sinuga kihla vedada, et 2012 (ilmselt 23. detsember, sest just sel kuupäeval pidi "elu Maal lõppema") tulevad massilised rüüstamised ja tohutud vargused. Aga Meiser arvab, et 2012 puhkeb lausa Kolmas maailmasõda - just lol


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda 2012 asja pidi muide olema kaks aastat ette näha taevast, keegi on midagi kuulnud hiiglaslikust komeedist? mis siiapoole tõttab? Mina küll ei ole, vähem para-web'i paska, tekitavad parakaid ja mõni läheb alt.

 

See on fakt, mitte para-webi pask. See 2012 "asi" on muideks Nibiru, mis satub Maale ohtlikult lähedale iga 3600 aasta tagant ja iga kord on võimalus, et ta crashib Maasse, kuigi mina olen enam kui kindel, et 2012 ei juhtu mitte midagi fataalset.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on fakt, mitte para-webi pask. See 2012 "asi" on muideks Nibiru, mis satub Maale ohtlikult lähedale iga 3600 aasta tagant ja iga kord on võimalus, et ta crashib Maasse, kuigi mina olen enam kui kindel, et 2012 ei juhtu mitte midagi fataalset.

 

See on praktiliselt võimatu. Oled sa mõnda reaalset pilti näinud Nibirust?

Midagi võib tõesti eile 'ohtlikult lähedale' jõuda, kuid meie päikesesüsteemis on päris mitu planeeti, kelle külgetõmbejõud meile kasuks tuleb ja need 'ohtlikult lähedal' saasta endale tõmbab.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kust sa kuradi tolgus võtad, et mäss on kindel? Sa kollanokk oled 14 aastane ja üriad jõle tarka juttu ajada, ole vait parem.

 

:) I luv netheroes!

Kuule ennast oled peeglist vaatanud ? Kui vaatad, siis ära ehmu kui näed seal 7 aastast peenist.

Samuti võime 2012 teema lõpetada ja rääkida WW3-mest edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seda maailma sõda ei tule veel nii pea , sest et venemaal on juba nii palju tuumapomme et lasta terve maa õhku-.-

 

kõik just üritavat riikidega sõprust saada , et seda maailma sõda ei tuleks.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nibiru ei eksisteeri.

2012 on mäss kindel.

WW3 tuleb, kuid seda oskavad öelda meile, ermm mitte keegi ja tuleb pikk ja verine sõda.

 

Sinuga pole vist mõtet vaielda, sest sa ju TEAD KÕIKE.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainult vahvel suudab ühe päevaga 10 lk :)

 

WW3 tuleb kindlasti.

Ise arvan, et kui WW3 peaks tulema siis kõik toimub ikka väga kiiresti, meediasse midagi ei jõuagi enne kui juba rünnataval kibe käes.

Ja millal see juhtub seda ei tea keegi. See võib näiteks ka 24h pikkusel ajal välja kujuneda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi ei võtaks sellist riski. põhimõttelist on nii, et see riik, kes alustaks tuumasõda, kaoks siit maamunalt enne, kui raketid oma sihtpunkti jõuavad

 

Ei tea kuhu ta sul kaoks?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.