Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: WW3 e. Kolmas Maailmasõda

Soovitatud postitused

:) I luv netheroes!

Kuule ennast oled peeglist vaatanud ? Kui vaatad, siis ära ehmu kui näed seal 7 aastast peenist.

Samuti võime 2012 teema lõpetada ja rääkida WW3-mest edasi.

 

Sa saad ise ka aru, et sa oled täpselt samasugune tolgus nagu aastal 2007 kui sa liitusid? Lihtsalt praegu üritad sa siin tähtsat juttu ajada ja omaarust oled üldse tähtis nina. Kuid kui reaalselt vaadata, oled sa ikkagi 14, tatt kes ei saa pooltest asjadest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa saad ise ka aru, et sa oled täpselt samasugune tolgus nagu aastal 2007 kui sa liitusid? Lihtsalt praegu üritad sa siin tähtsat juttu ajada ja omaarust oled üldse tähtis nina. Kuid kui reaalselt vaadata, oled sa ikkagi 14, tatt kes ei saa pooltest asjadest aru.

 

Vaadates kuna sa liitunud oled, siis ei tea sa milline ma aastal 2007 olin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta saaks mitmekordselt tagasi.

cmon. ma arvan, et inimesed on siiski piisavalt targad tänapäeval/tulevikus, et ei tule uus maailma sõda, et nad on õppinud eelmisest sõjast piisavalt.

Kas sa oled tõesti nii naiivne?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht lammas peab olema, et oodata kolmandat maailmasõda

 

Sinu postitusi vaadates oled sa kõige targem inimene ültse.

 

Ja meiser, sa oled tõesti samasugune tolgus kui olid aastal 2007, oled lihtsalt paar keerukamat sõna ära õppinud aga jutu mõte on sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra meiser ,mis sa targutad siin ?

sinu paska arvamust ,keegi ei kuula isegi.

kasvasid veits suuremaks, ajad vähem paska aga siiski sa jääd selleks tauniks meisriks eluks ajaks...

vähemalt vahvlis.

OT:

 

WW3 ei tule veel nii pea nii ,et elaga õnnelikult oma elu edasi.

Peace

~ dnka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaadates kuna sa liitunud oled, siis ei tea sa milline ma aastal 2007 olin.

 

tra ma ka 2010 liitunud ,aga ikka mäletan su mingit teemat ,kus vingusid ,et sind kiusatakse koolis jms.

Mida sa mölised rsk?Kui sa arvad ,et tuleb 2012 siis arva edasi kõigil jumala pohhui,mine sügisel kooli saa lõuga ja asi ants.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samuti on ka Iisrael suureks probleemiks, kellel peaks nüüdseks olema juba tuumapomm valmis, ja pidi olema seda valmis laskma ka kui mingit asja ei tehta(ei tule atm meelde mis teema oli, aga selle naaberriigiga vms kellega neil suhted halvad vist)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samuti on ka Iisrael suureks probleemiks, kellel peaks nüüdseks olema juba tuumapomm valmis, ja pidi olema seda valmis laskma ka kui mingit asja ei tehta(ei tule atm meelde mis teema oli, aga selle naaberriigiga vms kellega neil suhted halvad vist)

 

Ega nad seda naaberiiki ei laseks.

 

Siin sa just rääkisid, et tuumapomm on olemas ja nad on valmis seda kasutama kui naabritega asju selgeks ei saa.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei tähenda, et neid kohe kasutama hakatakse. See võetakse pigem viimase variandina, juhul kui muu ei aita. Tehnoloogia areneb ja on ka muid häid relvi.

 

Poliitika on kõige tugevam relv , kulla inimene ;)

Imo jääb see tulemata, kuigi minig asi ikka toimib.

Atm on tööpuudusi niipalju, raudselt lastakse mingi linn õhku, et inimestel oleks tööd jälle näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poliitika on kõige tugevam relv , kulla inimene ;)

Imo jääb see tulemata, kuigi minig asi ikka toimib.

Atm on tööpuudusi niipalju, raudselt lastakse mingi linn õhku, et inimestel oleks tööd jälle näiteks.

 

Are you serious!?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.