Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto päevik .

Soovitatud postitused

VIP

Kui just rannaliival ei kõnni, siis pole plätade ja sokkide kandmises midagi imelikku, or what? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krõpsss, sa ütlesid mine ja loe, ma lugesin. Seal oli kirjas, et sul olid küüned lõikamatta.

 

See on siis kohe tõsi kui keegi kirjutab jah :D.

Igaljuhul Supermanile ja mõnele muule tundus see imelik et ma kandsin sokke ja plätusi koos....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
indrek ,usu mind igal pool on imelik käia plätade ja sokkidega :)

sandaalide ja sokkidega linnapeal käia on veel talutav :D

 

Kuule hari ennast, see on täiesti tavaline kui inimesed käivad plätude ja sokkidega.

+EI OLE VAJA SIIA OFFTOPICUT.

 

Hoia kõva Arto. Pea ikka blogi, et teistel huvitav lugeda oleks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida postcounti?

 

Kai, nüüd loe enda postitus uuesti läbi ja siis mine Minu Profiil > algatatud teemad ja naudi .

 

GL, kuid inglismaa hommikusöök ei ole peekon praemunaga, sinna lisanub tee ja ka marmelaadi osa.

 

Seda süüakse iirimaal kah :D Noh need praetud oad vms käivad juurde .. need punases kastmes asjad ... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane päev:

 

ärkasin ülesse, väikse ehmatusega, 2 koibikut, need ämbliku sarnased, olid mu voodi pugenud, üks oli pea peal ronides, teine juba teki all aluskatel ronimas, kutsusin siis suure ehmatusega vanemad appi ja isa elimineeris need :) sai siir hingeldades kööki mindud, tegin forellisaia, maitsev kõhutäis ja läksin natukeseks arvutisse, siis Kristo helistas ja ütles et mängiksime jälle PS3 koos Madisega, mängisime siis natuke crash bashi ja otsustasime õue minna, käisime niisama linnas, läksime poodi ja ostsime nii mõndagi, siis käisin Madise pool koos Kristoga, Madise õde on ikka mingi eriline ülbar, siis vaatasime telekat nata ja läksime oma kodudesse, tulin siis arvuti, mängisin natuke PS1 emulaatoril Spyrot, siis läksin niisama üksinda õue jalutama, kui märkasin oma klassijuhatajat, rääkisime natukene ja jätsin hüvasti ja läksin koju igavlema. Sain teada et riks hankis kah PS3 ja lisasin friendsi. Viisin prügikotid välja ja vahtisin niisama telekat, tulin arvutisse natuke veel emulaatorit mängima ja siis siia foorumi bloggima :)

 

kui midagi veel tulekul editin seda posti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
indrek ,usu mind igal pool on imelik käia plätade ja sokkidega :)

sandaalide ja sokkidega linnapeal käia on veel talutav :D

 

Plätud ja sokid on normaalsed, pigem on sandaalid ja sokid kahtlased :O?:D:D

 

Arto sa siin foorumis suht kuulus, niiet on mõtet blogi pidada, kommentaare nagu muda. :D:)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänane päev:

 

ärkasin ülesse, väikse ehmatusega, 2 koibikut, need ämbliku sarnased, olid mu voodi pugenud, üks oli pea peal ronides, teine juba teki all aluskatel ronimas, kutsusin siis suure ehmatusega vanemad appi ja isa elimineeris need :) sai siir hingeldades kööki mindud, tegin forellisaia, maitsev kõhutäis ja läksin natukeseks arvutisse, siis Kristo helistas ja ütles et mängiksime jälle PS3 koos Madisega, mängisime siis natuke crash bashi ja otsustasime õue minna, käisime niisama linnas, läksime poodi ja ostsime nii mõndagi, siis käisin Madise pool koos Kristoga, Madise õde on ikka mingi eriline ülbar, siis vaatasime telekat nata ja läksime oma kodudesse, tulin siis arvuti, mängisin natuke PS1 emulaatoril Spyrot, siis läksin niisama üksinda õue jalutama, kui märkasin oma klassijuhatajat, rääkisime natukene ja jätsin hüvasti ja läksin koju igavlema. Sain teada et riks hankis kah PS3 ja lisasin friendsi. Viisin prügikotid välja ja vahtisin niisama telekat, tulin arvutisse natuke veel emulaatorit mängima ja siis siia foorumi bloggima :)

 

kui midagi veel tulekul editin seda posti

 

Mul tekkis küsimus, et kui vana sa oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul tekkis küsimus, et kui vana sa oled?

 

septemrbi lõpus 11

 

---------- Postitused liidetud 23:55 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:57 ----------

 

Headaega vahvlased, hakkan teid igatsema, tore oli peaaegu 1 aasta teiega veeta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.