Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto päevik .

Soovitatud postitused

nii, rannas käidud, võtan ema arvuti kah sinna talusse kaasa, et bloggida ja ns vabal ajal vahepeal olla netis :)

 

Olen kindel, et sa ei käinud rannas, vaid mängisid selle asemel sampi.

Ja 100% olen selles ka kindel, et sa ei lähe tallu.

Ei tea miks nii arvan.. aga njh,

 

Edu blogiga!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun, last ei tohi norida sellepärast, et tal on mingi puue või mingi asi nõrk..

Saage sellest torujamast ja jalast üle juba..

Jah, ma ise tegin ka ennem päris lollaka posti, sorry Arto..

 

Mitte, et ma teda kaitsen, aga see on "inetu" :)

 

Issand jumal, keegi ei olegi teda sellepärast narrinud ju.

Arto küsis mult, et mis seda ütleb ning ma vastasin..

 

Ning sa oled ise ka laps.. 12 aastane pubekas.

 

kthxbai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
eino ta jala värgi kohalt ei mölise, aga tekst mida ta ajab on nii debiilne et jube.

aga eks vanus mängib rolli

gl

 

kuidas mu jutt nii debiilne on? kui lugeda, siis tundub nagu teiste foorumlaste oma

 

Tänasest päevast:

 

ärkasin ülessemingi kell 13.00, tuli meelde, et homme talusse, siis olin arvutis 1h, siis läksin õue nism jalutama, sain paari sõbraga kokku, ühendasime rahad ja ostsime 2 PS3 pulti juurde, hea PS1 klassikaid mängida :P 1 ja 30h pool tundi nolasime seal, kui Kristol tekkis idee minna Mcdonaldsisse sööma, kõht oli kah tühi ja eriti kaugel kah pole, einestasime seal ära, vaatasime kas ujuda saab täna, proovisime vette minna, no soe ta eriti ei olnud, aga elab üle, otsustasime siis päikest võtta, aga kuradima külm oli, panime riided selga ja tagasi koju, kell oli 17.00, istusin natuke arvutis, mingi paar minutit, san andreas hakkas erroreid viskama -.- otsustasin poodi minna, poest süüa ostma, isa ei viitsinud :D mingi pood oli, kunagi oli sääsepood vms. kunagi sai sealt mäest kelguga alla lastud, aga see selleks, niisiis käisin poes ära, kell oli 18.00, ei viitsinud enam õue minna ja hakkasin telekat vahtima, sai nii mõndagi vaadatud sealt ja siis arvutisse, tegin sõbraga väikse CSi ja nüüd tulin seda siia kirjutama :)

 

Päikest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain paari sõbraga kokku, ühendasime rahad ja ostsime 2 PS3 pulti juurde, hea PS1 klassikaid mängida:P

 

Ma saan naerukrambid :D:D:D

 

Anyway, päris asjalik päev oli siis..

 

Kui sa homme netti saad, siis postita blogisse kah, mis töid sa maal tegid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sain paari sõbraga kokku, ühendasime rahad ja ostsime 2 PS3 pulti juurde, hea PS1 klassikaid mängida:P

 

Ma saan naerukrambid :D:D:D

 

Anyway, päris asjalik päev oli siis..

 

Kui sa homme netti saad, siis postita blogisse kah, mis töid sa maal tegid

 

Miks naerule võttis?

 

muidu homme seal talus onupojal sülearvuti olemas, bloggida saab ikka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas mu jutt nii debiilne on? kui lugeda, siis tundub nagu teiste foorumlaste oma

 

Tänasest päevast:

 

ärkasin ülessemingi kell 13.00, tuli meelde, et homme talusse, siis olin arvutis 1h, siis läksin õue nism jalutama, sain paari sõbraga kokku, ühendasime rahad ja ostsime 2 PS3 pulti juurde, hea PS1 klassikaid mängida :P 1 ja 30h pool tundi nolasime seal, kui Kristol tekkis idee minna Mcdonaldsisse sööma, kõht oli kah tühi ja eriti kaugel kah pole, einestasime seal ära, vaatasime kas ujuda saab täna, proovisime vette minna, no soe ta eriti ei olnud, aga elab üle, otsustasime siis päikest võtta, aga kuradima külm oli, panime riided selga ja tagasi koju, kell oli 17.00, istusin natuke arvutis, mingi paar minutit, san andreas hakkas erroreid viskama -.- otsustasin poodi minna, poest süüa ostma, isa ei viitsinud :D mingi pood oli, kunagi oli sääsepood vms. kunagi sai sealt mäest kelguga alla lastud, aga see selleks, niisiis käisin poes ära, kell oli 18.00, ei viitsinud enam õue minna ja hakkasin telekat vahtima, sai nii mõndagi vaadatud sealt ja siis arvutisse, tegin sõbraga väikse CSi ja nüüd tulin seda siia kirjutama :)

 

Päikest

 

Yea, its normal.

Ära kasuta igast lühendeid (nism), kuna Su tekst on piisavalt segane. Kasuta punkte ka, komadega laused on ikka suht huinjaad.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
haige noob oled tapsin su sampis ära õpi mängima

 

Hah, see kui sa mu ära tapad, ei tähenda et ma ei oska mängida. Ja su kasutajanimi on ikka täiesti debiilne ja see ütleb mulle et sa oled alla 10 eluaasta.

 

Teemasse:

 

ütlesin seal Entzile msnis, et varsti lähen talusse, aga oi oi, olin unine ja ei pannudki tähele, juba talus sülearvutis :D kui meelde tuletada siis mingi kell 8.00 oli minek ja siis jäin magama sest nii väsinud olin.

 

Varsti talutöid tegema, söön kõhu täis ja esimest korda talutööd tegema :)

 

---------- Postitused liidetud 19:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:13 ----------

 

Mingi kell 8.00 oli minek, kui talus ärkasin pärast paari tunnist uinakut ei pannud tähelegi et talus olen, panin siis riide, otsisin onupoja ülesse et tutvustaks elamist, rääkis kõik ära jne. Siis läksin kööki endale võileiba tegema, onupoeg tegi kohvi, söödud, niisiis läksin lehmi lüpsma, kuradima 2 ämbrit sain veel, niisiis läksin natuke tuppa, olin arvutis, mõtlesin et peaks loomadele toidu ette viima. Nii ma tegingi, siis läksin aeda, näppasin midagi ja pesin ära, siis sõin natuke aiamaatoodet ja läksin koeraga jalutama. Pärast seda läksin kohalikku poodi vaatama, et kust värgid asuvad jne. :D. siis panin rsboti tööle, panin kasutaja miningut tegema, hetkel lvl 8, ootame kui kasvab, siis tuleb kiiremini ka. Mõtlesin ujuma minna kuskile lähedusse, onupoeg ütles et ligidal on mingi veekogu kus rahvas ujub. Läksin siis sinna, suht vähe rahvast oli, liiva oli ka vähe, koht oli nagu rand, aga seal oli tohutult puid, niisiis proovisin vette minna, natuke ujusin seal, siis hakkas külm. Tulin veest välja, mõtlesin et võtaks päikest või midagi, aga külm oli. Niisiis ajasin ennast koju, siis nägin et onupoeg oli hoopis arvuti. Kurat raisa pani veel boti ka kinni -.- panin siis boti uuesti tööle, ja niisama arvutisse, ja siin ma blogin :) ahjaa, enne arvutiminekut vaatasin telekat kah

 

kui midagi veel peaks juhtuma, postitan siia :)

 

E: Nonii, ise ka ei teadnud et meie aiamaal kah mustikad, läksin korjama neid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.