Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Playground

Soovitatud postitused

VIP
sa oled fkin nerd ka. miks sinusugused peaksid adminiks saama? sul oli nii hale skoor. ma teeksin sulle silmadkinni ja juuat2is peaga ka 2ra.

 

btw jaanus msnis atm :)

 

You made my fucking day:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Fking easy bot.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra ostke adminnid, mrlove bannis mind ära sest temast prom,, vittu küll tehku busted movie siis putsi nii noob annab olla lasen ära siis bannib lampi ffs

 

lol, n2gid mille eest ma yltse banni sain? selleeest et ytlesin et sa ple kooder :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võtate adminniks mingi 10a tatikaid,, unban IP:90.191.181.56

 

---------- Postitused liidetud 18:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:10 ----------

 

Mingi hatti on näha kui olin kastipeal , see karjub WH WH! putsi närvi ajab O_O kradi tatt specib mingi poole roundi pealt ei näe et nägin et läks sinna ta mingi poolpime ka üleval üks jooksis nägin hakkasin laskma oled ju wh.,..


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võtate adminniks mingi 10a tatikaid,, unban IP:90.191.181.56

 

---------- Postitused liidetud 18:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:10 ----------

 

Mingi hatti on näha kui olin kastipeal , see karjub WH WH! putsi närvi ajab O_O kradi tatt specib mingi poole roundi pealt ei näe et nägin et läks sinna ta mingi poolpime ka üleval üks jooksis nägin hakkasin laskma oled ju wh.,..

 

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1:0, take that love :P

 

0:0, stupid asskisser


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selle asemel et scene-ga mõliseda, et ta kooder krt tulge kunagi sisse, iga päev mingid kooderid sees, näiteks kert, siis mingi zeridsfsdfcx oli :D

ja HUGO näitaks,, krt jaanus anna mu admin kätte ja ma banaanin ise omfg .

 

---------- Postitused liidetud 11:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:17 ----------

 

sa oled fkin nerd ka. miks sinusugused peaksid adminiks saama? sul oli nii hale skoor. ma teeksin sulle silmadkinni ja juuat2is peaga ka 2ra.

 

btw jaanus msnis atm :)

 

ütle oma nick krdi kartul ausõna, sa sõimad mind tattiks? lolz, olen jah tatt, ise olid ka kunagi, ja mudu kao mängi oma ruuni kodus edasi :)


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4 real ega see jaanus ka ise ei taju

siis kui see vahvli "rush" oli siis ei bannitud ka koodereid.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selle asemel et scene-ga mõliseda, et ta kooder krt tulge kunagi sisse, iga päev mingid kooderid sees, näiteks kert, siis mingi zeridsfsdfcx oli :D

ja HUGO näitaks,, krt jaanus anna mu admin kätte ja ma banaanin ise omfg .

 

---------- Postitused liidetud 11:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:17 ----------

 

 

ütle oma nick krdi kartul ausõna, sa sõimad mind tattiks? lolz, olen jah tatt, ise olid ka kunagi, ja mudu kao mängi oma ruuni kodus edasi :)

 

mul nick ahti, tule sisse saad omangut :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.