Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ülelaskjate list

Teema  

143 liiget on hääletanud

  1. 1. Teema

    • Hea!
      0
    • Halb!
      0


Soovitatud postitused

YEP-, aga tõestuseid peaks olema? Kui need on õiged, siis hakkan neid listi lisama.

 

No seda ma küll nüüd tegema ei hakka, et tsin üles kõik, kes midagi teinud on .

 

Lihtsalt kui selliste msnidega tehinguid teete, olge tähelepanelikumad.

Minu soovitus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tänu sellele listile pean ma andma enamikele vendadele ette kuna eelmine aata tegin lollistik ui scammisin ja see ainult mulle sitta toonud


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja nii see vajus unustusehõlma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga meeldib selline asi, mugav vaadata enne kui midagi kelleltki osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teeks juba kleepsuks selle teema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi hea idee aga ei tohiks seadustega pahkuksisse minna....kuna selline info jagamine on kohe kindlasti andmekaitseseadustega vastuolus.

Olnud teistes foorumites kus petised on need inimesed kohtu andnud kes neid avalikult "laimiab".....ja kohtulahend tuli petisele võiduga....

Sellised asja omavahel lahendad vms.....kuna vahvel.net pole kindlasti seadusest tulenevalt sellist õigust kedagi petiseks vms nimetada...seda teeb ikka kohus....mina ennem väga kaaluks kui koostaks mingit listi petistest....

 

*tean kuna ema töötab sellisel alal:) ja tema arvas et kui mõni petis teeks kaebuses siis tuleks kas vahvel.netile või isikule vastavkaristus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi hea idee aga ei tohiks seadustega pahkuksisse minna....kuna selline info jagamine on kohe kindlasti andmekaitseseadustega vastuolus.

Olnud teistes foorumites kus petised on need inimesed kohtu andnud kes neid avalikult "laimiab".....ja kohtulahend tuli petisele võiduga....

Sellised asja omavahel lahendad vms.....kuna vahvel.net pole kindlasti seadusest tulenevalt sellist õigust kedagi petiseks vms nimetada...seda teeb ikka kohus....mina ennem väga kaaluks kui koostaks mingit listi petistest....

 

*tean kuna ema töötab sellisel alal:) ja tema arvas et kui mõni petis teeks kaebuses siis tuleks kas vahvel.netile või isikule vastavkaristus

Meie kahjuks või õnneks ei tule ükski "pätt" sellise asja peale+kui inimene on isegi googlist leitav siis pole vahet, kui ta ühel lehel veel juures on, seega see on väga hea mõte ikkagi. Kunagi oli mingisugune teema veel siin, kus oli proofidega lingid ka kohe olemas, aga pole vaistu otsida seda praegu


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi hea idee aga ei tohiks seadustega pahkuksisse minna....kuna selline info jagamine on kohe kindlasti andmekaitseseadustega vastuolus.

Olnud teistes foorumites kus petised on need inimesed kohtu andnud kes neid avalikult "laimiab".....ja kohtulahend tuli petisele võiduga....

Sellised asja omavahel lahendad vms.....kuna vahvel.net pole kindlasti seadusest tulenevalt sellist õigust kedagi petiseks vms nimetada...seda teeb ikka kohus....mina ennem väga kaaluks kui koostaks mingit listi petistest....

 

*tean kuna ema töötab sellisel alal:) ja tema arvas et kui mõni petis teeks kaebuses siis tuleks kas vahvel.netile või isikule vastavkaristus

 

 

U fail, alguses räägid andmekaitseseadusest ja siis juba avalikust laimust. Pealegi ei ole seal listis ühtegi reeglit rikkuvad asja:

 

Nimi, isikukood, tel. nr ja pangakonto andmed ei ole delikaatsed isikuandmed.

ISIKUANDMETE KAITSE SEADUS §4. Isikuandmed Kirjutas:

(3) Delikaatsed isikuandmed on:

1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;

2) etnilist päritolu ja rassilist kuuluvust kirjeldavad andmed;

3) andmed terviseseisundi või puude kohta;

4) andmed pärilikkuse informatsiooni kohta;

5) andmed seksuaalelu kohta;

6) andmed ametiühingu liikmelisuse kohta;

7) kriminaalmenetluses või muus õigusrikkumise väljaselgitamise menetluses kogutav teave enne avalikku kohtuistungit või otsuse langetamist õigusrikkumise asjas või juhul, kui see on vajalik kõlbluse või inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks või kui seda nõuavad alaealise, kannatanu, tunnistaja või õigusemõistmise huvid.

 

 

Pealegi kui ma näiteks ütlen, et "Revo on munn" siis ei ole see avalik laim ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
u fail, alguses räägid andmekaitseseadusest ja siis juba avalikust laimust. Pealegi ei ole seal listis ühtegi reeglit rikkuvad asja:

 

Nimi, isikukood, tel. Nr ja pangakonto andmed ei ole delikaatsed isikuandmed.

Isikuandmete kaitse seadus §4. Isikuandmed kirjutas:

(3) delikaatsed isikuandmed on:

1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;

2) etnilist päritolu ja rassilist kuuluvust kirjeldavad andmed;

3) andmed terviseseisundi või puude kohta;

4) andmed pärilikkuse informatsiooni kohta;

5) andmed seksuaalelu kohta;

6) andmed ametiühingu liikmelisuse kohta;

7) kriminaalmenetluses või muus õigusrikkumise väljaselgitamise menetluses kogutav teave enne avalikku kohtuistungit või otsuse langetamist õigusrikkumise asjas või juhul, kui see on vajalik kõlbluse või inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks või kui seda nõuavad alaealise, kannatanu, tunnistaja või õigusemõistmise huvid.

 

 

Pealegi kui ma näiteks ütlen, et "revo on munn" siis ei ole see avalik laim ;)

 

 

mine loe uuesti!!!!

 

aga kui sul on revo ja perekonnanimi ja siis munn....siis see juba on

 

muide buduaari foorumis oli sama case....et see ininmene keda nim petiseks andis asja kohtusse....kui huvi siis saab googeldada ja rohkem lugemist....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mine loe uuesti!!!!

 

aga kui sul on revo ja perekonnanimi ja siis munn....siis see juba on

 

muide buduaari foorumis oli sama case....et see ininmene keda nim petiseks andis asja kohtusse....kui huvi siis saab googeldada ja rohkem lugemist....

 

Mida ma loen?

 

Kõigepealt ütled sa nii

 

"kuna selline info jagamine on kohe kindlasti andmekaitseseadustega vastuolus."

 

Ja peale seda hakkad sa juba ajama juttu avalikust laimust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida ma loen?

 

Kõigepealt ütled sa nii

 

"kuna selline info jagamine on kohe kindlasti andmekaitseseadustega vastuolus."

 

Ja peale seda hakkad sa juba ajama juttu avalikust laimust.

 

 

Mine loe seadusi....ja kohe kindlasti ema ei faili...vb sinu mõistus ei võta kinni millest võib tekkida probleem ja ei taiu seda piiri kus on veel andmekaitseseadus ja kus mitte....

selline küsimus et kui vett on tassis pooleks kas siis on see pooltühi või pooltäis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teeme siis asjad selgeks.

 

Isikuandmete kaitse seaduse § 4 lõike 1 alusel on isikuandmed mis tahes andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, sõltumata sellest, millisel kujul või millises vormis need andmed on. Seega on nimi ning kõik muud isikuga seotud andmed käsitletavad isikuandmetena.

 

Isikuandmete kaitse seaduse § 10 lõige 1 sätestab, et isikuandmete töötlemine on lubatud üksnes isiku nõusolekul, kui seadus ei sätesta teisiti. Sama seaduse § 11 lõike 4 alusel on inimesel õigus igal ajal nõuda avalikustatud isikuandmete töötlejalt isikuandmete töötlemise lõpetamist, kui seadus ei sätesta teisiti ja see on tehniliselt võimalik ega too kaasa ebaproportsionaalselt suuri kulutusi.

 

Vastavalt võlaõigusseadusele (jep, VõS, § 1047 lõige 1) on kommentaaride avaldajaks foorumiomanik ja vastutab nende avaldamise tagajärgede eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teeme siis asjad selgeks.

 

Isikuandmete kaitse seaduse § 4 lõike 1 alusel on isikuandmed mis tahes andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, sõltumata sellest, millisel kujul või millises vormis need andmed on. Seega on nimi ning kõik muud isikuga seotud andmed käsitletavad isikuandmetena.

 

Isikuandmete kaitse seaduse § 10 lõige 1 sätestab, et isikuandmete töötlemine on lubatud üksnes isiku nõusolekul, kui seadus ei sätesta teisiti. Sama seaduse § 11 lõike 4 alusel on inimesel õigus igal ajal nõuda avalikustatud isikuandmete töötlejalt isikuandmete töötlemise lõpetamist, kui seadus ei sätesta teisiti ja see on tehniliselt võimalik ega too kaasa ebaproportsionaalselt suuri kulutusi.

 

Vastavalt võlaõigusseadusele (jep, VõS, § 1047 lõige 1) on kommentaaride avaldajaks foorumiomanik ja vastutab nende avaldamise tagajärgede eest.

 

Mjaa, ma ei tea täpselt kas sa otsid ise neid asju riigiteatajast või on sul mõni tuttav, kes on asjaga vähe paremini kursis.

 

Naksi paneb feili aga sina nagu tajud biiti.

 

Lihtsalt huvipärast nüüd. Kui mina avaldan foorumis kellegi kohta mingit infot, ning sõiman näiteks kindlat isikut tema ees ja perek. nimega munniks. jne. Siis vastutab foorumi omanik? Isegi kui ma olen nõustunud kasutajatingimustega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.