Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Climbing boots :D

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pooled pildid on arvatavasti fake... nagu see.

 

100624161829.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Naljavend.

 

 

Kus need botterid sebivad neid bootse? kas seal majakeses trollheimi juures on vana hinnaga ikka ?

Ei ole, seal 75k ea nüüd. Aga siis kui sai mingi 12gp vms sealt kätte ja unlimited seal, lasin ise ka julmalt botiga seal. Aga siis tuli 30 limiiti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jee, PvP lähebki hukka !


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jee, PvP lähebki hukka !

 

na man, rs läheb hukka selliste uuendustega.

 

botterid saavad üleöö miljonärideks (Y)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu kirjutised kustutati ära? Miks? Oi-varsti hakkab päid lendama, kui phaze mõttetusi kah ära ei kustutata!

 

C'mon, 7 lehte pean läbi käima?

Väga hea, et sa enda postitusi mõttetuks pead.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu kirjutised kustutati ära? Miks? Oi-varsti hakkab päid lendama, kui phaze mõttetusi kah ära ei kustutata!

 

Ma räägin, see on vahvel.net , kus on enamasti 12-15 aastased lapsed koos ja võimul.

Nendega pole mõtet sõdida või midagi öelda, lähevad kohe kituvad ära ja su postid kustutatakse.

Nõrgad jäävad nõrkadeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

''Aga äkitselt siis kommunistidel kriis, sisse tungisid Saksa fašistid! Hitler kah hirmus mees, tema turmtuleees punaarmee nüüd plagama pistis!''

 

Pangu mulle ban või kustutagu mind üldse ära, aga terast (noori) tuleb taguda (tarkust pähe) kuni see on veel kuum (kuni nad on veel noored).

 

Võib postitada igasuguseid labasusi, ropendada, aga juhul kui sa oled modede tuttav või 12aastane jobu. Jaanus, va juudi sohipoeg, seleta nüüd ära miks sa mu postitused ää kustutasid! Ma ei ropendanud ega sõimanud kedagi, seletasin lihtsalt rassismi värki ja miks neegrid on halvemad kui valged!

Mingi pime neegriarmastaja oled? Küll ka sina saad aru, et asi on mäda, kui neeger su tütre vägistab ja Sinimustvalgeid trikoloore põletavad, aga siis on hilja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah perse, ma ei viitsi vastata midagi

 

Mina kutsuks teda natsionalistiks, kes erinevalt wannabe skinnidest ei peksa igat ettejuhtuvat jne

PMige oma crapi edasi pls ;)

Ja ka mind ajavad need sibulad närvi, võtame näiteks Narva, seal eestikeelt pmst ei räägitagi, lähed poodi, saad aind venekeelset infi, kuigi tegu Eesti riigis asuva linnaga.

Ei ole mingi skin aga närvi see ajab.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://img163.imageshack.us/img163/159/tyjagex.png

WATSUP

 

354 000 * 75 000 = 26 550 000 000

 

 

See pilt on siin juba olnud. Vaata ringi, enne kui postitad.

 

 

 

Teisel kasutajal mul veel 24 bootsa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see 354k võib olla fake, raudselt ongi. Sellise fake tegemiseks läheb aega ju vaid paar minutit..

Oleks ta mingi 5x examinenud seda jne, aga chatbox välja blockitud ju.

fake yh. :D

mod mark rääkis, et kõige rohekm oli 1.8k neid ühel kasutajal.

 

---------- Postitused liidetud 21:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:46 ----------

 

See pilt on siin juba olnud. Vaata ringi, enne kui postitad.

 

 

 

Teisel kasutajal mul veel 24 bootsa.

kuule ma suht unine. (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see on tglt nii ebaaus, botterid saavad nüüd rikkaks :S Keegi teeb raha käsitsi ja aeglaselt, mingi ~ 20-30mil kuus, näeb väga palju vaeva ja mingid suvakad botterid saavad nüüd biljonäriks XD NONSENSE !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mod mark ei taju midagi :D Rohkem on kui 1.8k 4sure...

 

---------- Postitused liidetud 22:14 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:12 ----------

 

see on tglt nii ebaaus, botterid saavad nüüd rikkaks :S Keegi teeb raha käsitsi ja aeglaselt, mingi ~ 20-30mil kuus, näeb väga palju vaeva ja mingid suvakad botterid saavad nüüd biljonäriks XD NONSENSE !

Me botime kuna ei viitsi ise klikkida seda absurdsust, botime kuna pkme! :D See oli suht ammu kui botiga sai cbootse ostetud, see 30ne limiit tuli. mul gmauleril (mis sai banni) oli ligi 800 kui mälu mind ei peta, ei jõudnud maha müüa, ban kukkus ennem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.