Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Climbing boots :D

Soovitatud postitused

Ei aja, enamuse inimesed ise ajavad.

Ja on lollid kes usuvad.

Tra see ühiskond on ikka perse kukkunud.

Ma arvan ,et mod mark teab asju paremini kui teie kes siin targutate ja olete terve elu ainult rsi pelanud.

Sama hea mul on firma ja teie teate minu firma sjadest paremini kui mina?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama hea mul on firma ja teie teate minu firma sjadest paremini kui mina?

 

Tänapäeval ongi asjad niimoodi ju .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei aja, enamuse inimesed ise ajavad.

Ja on lollid kes usuvad.

Tra see ühiskond on ikka perse kukkunud.

Ma arvan ,et mod mark teab asju paremini kui teie kes siin targutate ja olete terve elu ainult rsi pelanud.

Sama hea mul on firma ja teie teate minu firma sjadest paremini kui mina?

 

wtf, kuradi rassist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo kui asjad lähevad kallimaks siis on loogiline, et on kergem raha ka teha.

PvM istud saad hildi ja ongi korras.

Climbing bootse teema on jah suht ulme atm.

 

Kui absoluutselt kõik asjad lähevad kallimaks, siis kuidas kergem raha teha on? Raha väärtus langeb ju, seega selleks, et midagi osta, tuleb ikkagi sama palju vaeva näha nagu enne hinnatõusu.

 

Aga paar inimest sai paar milli juurde, juhtub iga päev.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irwww, 1.8k max. Kas nad ei tea, et inimesed bottisid neid raha pärast!?! -.- Ma usun, et päris paljudel bot accidel on neid 50k++, nii et..

RuneScapes majandust kui sellist ei eksisteeri enam tänasest, kui nad ei rollbacki.

 

Mis te arvate, palju neid alchitakse, palju coinse tuleb RSi sisse? arvestades, et 45k ea, siis läheb 1 triljoni gp jaoks vaja hmmm.. 20M neid. Aga climbing bootse ei ole kaugeltki nii vähe mängus :D triljonid ja triljonid gpd...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.8k max ?

 

Uhh .. mulle näidati trades juba mingi 17300 tükki juba ..

Nad ikka ei jälgi üldse botte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea, kui rollbacki ei tule siis ikka päris perses. Nagu siin ühel pildil näha, on ühel 354k neid...

Endal oli 14tk ja alchisin ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kao kappi värdjas. Sinusugustel tuleks pea vastu seina puruks peksta. Kuradi wannabe skinhead.

 

Hahaha?

Tule löö pea vasta seina katki.

Kust võtad ,et wannabe skinhead olen? Kui sa wannabe oss oled ei tähenda ,et kõikke tead.

Oled IRL-is mind näinud, tead mind paar aastat ,et tuled ütlema ,et ma olen wannabe Skinhead?

Sa kuula oma träna edasi, õõtsuta ennast ja mängi neegritega koos kossu edasi.

Sihukesed debiilid nagu sina ja phaze, rikuvad Eesti riigi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see 354k võib olla fake, raudselt ongi. Sellise fake tegemiseks läheb aega ju vaid paar minutit..

Oleks ta mingi 5x examinenud seda jne, aga chatbox välja blockitud ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nagu fakk tõsiselt. eesti on persekukkunud riik nvn, aga sa pead musti sellepärast sitemateks, et nende pigmendi sisaldus nahas on teine?

 

Eesti ongi persekukkunud riik.

Tahad ma räägin natukene sulle midagit? Kui sa viitsid lugeda

Miks SKinheadid ehk Natsid vihkavad Juute, Neegreid ja venelasi või üldse teisi inimesi.

Miks Hitler tappis juute?

Hitler oli kunagi kunstnik, te vast teate, kuid siis lasi üks juut teda üle, müüs hitleri pilte, ja raha jättis endale. Hitler sai aru ,et juudid Saksamaal ei tähenda head, Juudid astuvad sakslastele oma kodumaal pähe. Hitler hakkaski vihkama neid, kuna teadis ,et oma rahvus vajab rohkem tööd kui võõrad.

Sama on hetkel Eestis, ma ei pea venelaste vastu viha, aga vaadake palju venelasi siin on, nad ei õpi sihikindlalt eesti Keelt ära. Kui elavad siin, õppigu eesti keel selgeks.Aga neid see ei huvita, ja teid ei aja närvi? Et teie istute oma riigis kodus, tööd ei saa, ja teie asemel teeb tööd mingine võõramaalane kes ei austa meie rahvust.

Teid vb ei aja närvi, aga mind ajab.

Neegrid mind ei koti, nemad pole mulle midagit teinud, kui nad minu perset ei torgi, ei tee ma neile midagit.

Mul on kaks sõpra kes mustanahalised ja on neegrid(vanemad) ma saan nendega läbi, kuna nad austavad meie riiki ja on õppinud keele selgeks.

Täiesti normaalsed inimesed on.

Aga Eestis on wannabe skinheade palju, kes käivad lambist peksmas võõraid, selliseid ma vihkan.

Õige skinhead ei salli vägivalda tegelikult.

Võibolla saate nüüd minu põhimõtetest rohkem aru vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti ongi persekukkunud riik.

Tahad ma räägin natukene sulle midagit? Kui sa viitsid lugeda

Miks SKinheadid ehk Natsid vihkavad Juute, Neegreid ja venelasi või üldse teisi inimesi.

Miks Hitler tappis juute?

Hitler oli kunagi kunstnik, te vast teate, kuid siis lasi üks juut teda üle, müüs hitleri pilte, ja raha jättis endale. Hitler sai aru ,et juudid Saksamaal ei tähenda head, Juudid astuvad sakslastele oma kodumaal pähe. Hitler hakkaski vihkama neid, kuna teadis ,et oma rahvus vajab rohkem tööd kui võõrad.

Sama on hetkel Eestis, ma ei pea venelaste vastu viha, aga vaadake palju venelasi siin on, nad ei õpi sihikindlalt eesti Keelt ära. Kui elavad siin, õppigu eesti keel selgeks.Aga neid see ei huvita, ja teid ei aja närvi? Et teie istute oma riigis kodus, tööd ei saa, ja teie asemel teeb tööd mingine võõramaalane kes ei austa meie rahvust.

Teid vb ei aja närvi, aga mind ajab.

Neegrid mind ei koti, nemad pole mulle midagit teinud, kui nad minu perset ei torgi, ei tee ma neile midagit.

Mul on kaks sõpra kes mustanahalised ja on neegrid(vanemad) ma saan nendega läbi, kuna nad austavad meie riiki ja on õppinud keele selgeks.

Täiesti normaalsed inimesed on.

Aga Eestis on wannabe skinheade palju, kes käivad lambist peksmas võõraid, selliseid ma vihkan.

Õige skinhead ei salli vägivalda tegelikult.

Võibolla saate nüüd minu põhimõtetest rohkem aru vms?

 

ah perse, ma ei viitsi vastata midagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.