Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Climbing boots :D

Soovitatud postitused

Item Current Price Change Today (gp)

Dragon claws 37.1m +947.2k

Armadyl godsword 90.4m +547.1k

Bandos tassets 26.9m +601.2k

Zamorak godsword 26.4m +364.0k

 

need on siis mõned asjad mis on ühe päevaga kõvasti tõusnud . d clawsid läksid pm 1m kallimaks ja arvatavasti tõusevad veel .


C0uzy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vägev, jäängi vaesemaks, oleks pidanud bgsi suveks ostma äkki oleks tõusnud .


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Gf rs" tüübid on ägedad .

Nädala pärast nagunii arvuti taga tagasi ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ilmselgelt pole varasemat lugend ja nüüd teed targa näo pähe ja "paned ära"

Eespool räägiti juba hinnatõusust ja sellest et kui ka Eestis hind tõuseb kas siis ka nn ragequititakse, niiet u failed being smartass.

 

katsu magada vahepeal või tee mingeid hingamis harjutusi vms sul seal ülevalpool pole kõik päris omal kohal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha?

Tule löö pea vasta seina katki.

Kust võtad ,et wannabe skinhead olen? Kui sa wannabe oss oled ei tähenda ,et kõikke tead.

Oled IRL-is mind näinud, tead mind paar aastat ,et tuled ütlema ,et ma olen wannabe Skinhead?

Sa kuula oma träna edasi, õõtsuta ennast ja mängi neegritega koos kossu edasi.

Sihukesed debiilid nagu sina ja phaze, rikuvad Eesti riigi ära.

 

Sa oled debiilik ja vajad professionaalset abi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[align=left:2f1fhwyi]Mäletades oma rs aegu, siis ma mäletan 5 korda hullemat whinemist siin samas foorumis(rs2eesti.com) kuid tuleks mainida, et see on ainult hetkeline. See on fakt, et vähemalt 99% kes siis räägivad, et nende rs ajad on möödas, on nädala pärast juba rs-is tagasi. Ja see 1% ei quiti kah sellepärast, et update oli pask vaid sellepärast, et tal kas pole raha, et memberiks ennast teha või teda lihtsalt ei huvita mäng enam. Ise selles uuenduses midagi halba ei näe, sest see on ju ammateada fake, et Jagex on korrumpeerunud. See sama jama oli ka selle d bolt glitchiga. See leakis läbi jagex mod-i. Ja kui ma õigesti väletan siis oli ka tegu seal Mod Mark-iga. Enivei, see tüüp kes selle video tegi on küll douche. Ainuke asi mis selles videos hea oli oli laul, runescape died already 10/12/2007. Shit what's already dead can't die again you know...[/align:2f1fhwyi]

 

Aaa. Skinheadile:

Juhtkonnas ei ole 12-15 aastased. Juhtkonnas ei ole vist isegi ühtegi alla 16 aastast.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul peaks ka olema ühe kasutaja peal üle 20K climbing bootse aga pole member + ei mäleta username, vb õhtul uurin välja, aga mul pole vist seda vaja,. Sest pole juba ammu mänginud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul peaks ka olema ühe kasutaja peal üle 20K climbing bootse aga pole member + ei mäleta username, vb õhtul uurin välja, aga mul pole vist seda vaja,. Sest pole juba ammu mänginud.

 

 

 

Cool_story_bro_.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[align=left:2l21p1lv]Mäletades oma rs aegu, siis ma mäletan 5 korda hullemat whinemist siin samas foorumis(rs2eesti.com) kuid tuleks mainida, et see on ainult hetkeline. See on fakt, et vähemalt 99% kes siis räägivad, et nende rs ajad on möödas, on nädala pärast juba rs-is tagasi. Ja see 1% ei quiti kah sellepärast, et update oli pask vaid sellepärast, et tal kas pole raha, et memberiks ennast teha või teda lihtsalt ei huvita mäng enam. Ise selles uuenduses midagi halba ei näe, sest see on ju ammateada fake, et Jagex on korrumpeerunud. See sama jama oli ka selle d bolt glitchiga. See leakis läbi jagex mod-i. Ja kui ma õigesti väletan siis oli ka tegu seal Mod Mark-iga. Enivei, see tüüp kes selle video tegi on küll douche. Ainuke asi mis selles videos hea oli oli laul, runescape died already 10/12/2007. Shit what's already dead can't die again you know...[/align:2l21p1lv]

 

Aaa. Skinheadile:

Juhtkonnas ei ole 12-15 aastased. Juhtkonnas ei ole vist isegi ühtegi alla 16 aastast.

 

Kristjan on ju?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teeme siis jube mingi merch clanni vms .

saate ka raha endale .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teeme siis jube mingi merch clanni vms .

saate ka raha endale .

 

Siuke clan juba oli vahepeal vahvlis aga see ei jäänud püsima.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siuke clan juba oli vahepeal vahvlis aga see ei jäänud püsima.

 

No seal oli niimodi, et aint 100m+ inimesed said clanni ..

 

Teeme mingi 20m+ vms siis tuleks rohkem ju ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.