Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Climbing boots :D

Soovitatud postitused

VIP
Päevaga 1k vaatamist siia :O

 

Suht võiks tõusta kll jah ostetava skilli esemed :D nt bowstrings :D

 

flax alla ja bowstring üles oleks päris nunnu jah:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

äge, kui mingi item hüppab päevaga 30k+ % :D:D

2rfg6yw.jpg


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja see nüüd langeb ka sama kiiresti .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Clawsid tõusevadki w ?

Tra küll .. oli vaja w ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Praegu oleks ainult rollback kasulik, kuna massiivne hulk raha on juba mängus tänu sellele.

Kõige parem oleks need bootsid endisele kujule tagasi muuta või siis teha neile see "destroy" option. Ehk siis, et bootse ei saaks vahetada ja kui dropid, siis need hävinevad ning Tenzingi käest saad 75,000 eest uued osta.

 

Eriti idiootne on veel see, et Cboots on nüüd pmst 4x väärtuslikumad ingame kui D boots. D boots high alc peaks olema 12K.

 

+ kõik ostetavate skillide itemid hakkavad massiivselt tõusma.

 

Mida sa vingud? Endal ei olnud pangas bootse ja nüüd kade meel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no türa kui poes vorsti hinda tõstetakse ka mingi kuradima 300%, ega te siis ometi ei ragequiti life ju? :D

 

Jätame söömise maha küll ju. Pigem hakkan siis taimetoitlaseks vms.

 

Ning tõusnud oli 30,000%. :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kuidas see üldse tõusis,ma pole sellest aru saanud.

Kuidas see update aitas kaasa vms?

Valgustage :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti ongi persekukkunud riik.

Tahad ma räägin natukene sulle midagit? Kui sa viitsid lugeda

Miks SKinheadid ehk Natsid vihkavad Juute, Neegreid ja venelasi või üldse teisi inimesi.

Miks Hitler tappis juute?

Hitler oli kunagi kunstnik, te vast teate, kuid siis lasi üks juut teda üle, müüs hitleri pilte, ja raha jättis endale. Hitler sai aru ,et juudid Saksamaal ei tähenda head, Juudid astuvad sakslastele oma kodumaal pähe. Hitler hakkaski vihkama neid, kuna teadis ,et oma rahvus vajab rohkem tööd kui võõrad.

Sama on hetkel Eestis, ma ei pea venelaste vastu viha, aga vaadake palju venelasi siin on, nad ei õpi sihikindlalt eesti Keelt ära. Kui elavad siin, õppigu eesti keel selgeks.Aga neid see ei huvita, ja teid ei aja närvi? Et teie istute oma riigis kodus, tööd ei saa, ja teie asemel teeb tööd mingine võõramaalane kes ei austa meie rahvust.

Teid vb ei aja närvi, aga mind ajab.

Neegrid mind ei koti, nemad pole mulle midagit teinud, kui nad minu perset ei torgi, ei tee ma neile midagit.

Mul on kaks sõpra kes mustanahalised ja on neegrid(vanemad) ma saan nendega läbi, kuna nad austavad meie riiki ja on õppinud keele selgeks.

Täiesti normaalsed inimesed on.

Aga Eestis on wannabe skinheade palju, kes käivad lambist peksmas võõraid, selliseid ma vihkan.

Õige skinhead ei salli vägivalda tegelikult.

Võibolla saate nüüd minu põhimõtetest rohkem aru vms?

Palun tõesta see mulle ära.Tahaks proofi.Mina kes ma olen lugenud igasuguste erinevate autorite poolt kirjutatud raamatuid pole veel sellist fakti leidnud. WANNABE SKINHEAD OLEDKI SINA.Sa nimetad Tartu skinne Wannabe'deks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vingun? Sa nagu enda varvastest kaugemale suudad mõelda? Mõtle mida see majandusega teeb. Kasuta oma alles jäänud ajunatukest, mis sul arvatavasti puudub. See oleks sama hea kui Eesti riik laseks 1,000,000,000,000.- juurde teha. Ära siis imesta, kui poest piima ostma lähed ja liitri eest ~1000.- maksad. Raha väärtus langeb metsikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun tõesta see mulle ära.Tahaks proofi.Mina kes ma olen lugenud igasuguste erinevate autorite poolt kirjutatud raamatuid pole veel sellist fakti leidnud. WANNABE SKINHEAD OLEDKI SINA.Sa nimetad Tartu skinne Wannabe'deks?

 

Mitte kõik tartu skinnid pole wannabed, tahad tõestust poja?

Loe Mein Kampf, Hitleri kirjutatud, ja saad oma tõestuse, btw see pole ainult Eesti keeles, vähemalt mul polnud.

Nii ,et kui ei usu siis ka, siis pole midagit teha:)

Ning kui sa oled igasuguste autorite raamatuid lugenud ega siis ei tähenda ,et teised on õiged.

Kirjutan raamatu ja keegi kirjutab minust raamatu ja sisi arvab ,et teab tunneb mind rohkem kui ma ennast?

Kui ma olen sinu jaoks wannabe skinhead, siis olen, mul pohhui, mind sinu arvamus ei kõiguta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vingun? Sa nagu enda varvastest kaugemale suudad mõelda? Mõtle mida see majandusega teeb. Kasuta oma alles jäänud ajunatukest, mis sul arvatavasti puudub. See oleks sama hea kui Eesti riik laseks 1,000,000,000,000.- juurde teha. Ära siis imesta, kui poest piima ostma lähed ja liitri eest ~1000.- maksad. Raha väärtus langeb metsikult.

 

Võrdled juba päris elu rsiga jah? Kurb, kui asi on juba nii kaugele jõudnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võrdled juba päris elu rsiga jah? Kurb, kui asi on juba nii kaugele jõudnud.

 

sa ilmselgelt pole varasemat lugend ja nüüd teed targa näo pähe ja "paned ära"

Eespool räägiti juba hinnatõusust ja sellest et kui ka Eestis hind tõuseb kas siis ka nn ragequititakse, niiet u failed being smartass.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa ilmselgelt pole varasemat lugend ja nüüd teed targa näo pähe ja "paned ära"

Eespool räägiti juba hinnatõusust ja sellest et kui ka Eestis hind tõuseb kas siis ka nn ragequititakse, niiet u failed being smartass.

 

Mida sa ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa ilmselgelt pole varasemat lugend ja nüüd teed targa näo pähe ja "paned ära"

Eespool räägiti juba hinnatõusust ja sellest et kui ka Eestis hind tõuseb kas siis ka nn ragequititakse niiet u failed being smartass.

 

:O ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.