Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relax Servers

Soovitatud postitused

VIP

No ma küsin teist korda saada see proof siis mulle. Ja, mis rassist ma siis olen? Kuna ma bannisin pingi eest venelasi? Ise ka aru saad mida sa suust välja ajad? Mingi 11a tatt hakkab siin tarka panema :D naljamees oled tõesti..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://www.upload.ee/image/1251171/nu.png

 

Siin on siis väike jutuke , sellest kus ta väidab ,et hackib/hackitakse , eelnevalt seda oleks ma nagu talle midagi öelnud sõimab pedeks , nagu näha on ,et ma pole sel hetkel midagi öelnud .

 

---------- Post added 06-04-11 at 17:07 ----------

 

No ma küsin teist korda saada see proof siis mulle. Ja, mis rassist ma siis olen? Kuna ma bannisin pingi eest venelasi? Ise ka aru saad mida sa suust välja ajad? Mingi 11a tatt hakkab siin tarka panema :D naljamees oled tõesti..

 

Sellise jutuga sa nüüd küll kuhugi ei jõua . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ja see pilt peaks ütlema mulle, et Matu on hacker? EI... Nii, et ära esita valesüüdistusi see ongi mu jutu point! Vot õpi sellest midagi...


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
w0w Chriss , lõpuks vedas sul ka nett välja ,et upload.ee panna pilt :D

Kahju ,et ma ei teiinud sinu jutust pilti ,seal oli ikka kole palju roppust sees.

 

Nagu näha sina räägid sel pildil omaette ? Kirjutad mingi suvalt sõimad , kuna sul pole proofi siis sa oled 11 aastane tatt nagu glaza ütles nii ,et parem võiksid olla vait .:)

 

---------- Post added 06-04-11 at 17:19 ----------

 

No ja see pilt peaks ütlema mulle, et Matu on hacker? EI... Nii, et ära esita valesüüdistusi see ongi mu jutu point! Vot õpi sellest midagi...

 

Tegelikult läks see jutuajamine seal edasi , väitis ja pusis ta seal mitu korda , kuna mul jäi vähemalt mingigi pilt alles sellest on see ka asi . :)

 

Miks ta üldse seda hackimise juttu lambist alustas tekib siinkohal juba küsimus??????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu näha sina räägid sel pildil omaette ? Kirjutad mingi suvalt sõimad , kuna sul pole proofi siis sa oled 11 aastane tatt nagu glaza ütles nii ,et parem võiksid olla vait .:)

 

---------- Post added 06-04-11 at 17:19 ----------

 

 

Tegelikult läks see jutuajamine seal edasi , väitis ja pusis ta seal mitu korda , kuna mul jäi vähemalt mingigi pilt alles sellest on see ka asi . :)

 

Miks ta üldse seda hackimise juttu lambist alustas tekib siinkohal juba küsimus??????

 

11a????? haaahhahahah. KRAMP . Poiss ära tee nalja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole just Su parim "sõber", kuid lihtsalt mainin ära :)

 

30ksh37.jpg

 

Et siis, silmakirjalikus eelkõige kõikide vahel ;) Mängige sõpru ja tehke piparkooke.

 

Lisatud:

Ning mind tõesti kahjuks ei huvita nii palju mingi netisõbrad, et kui keegi mind nüüd peaks ära blokkima - sõimama või mida iganes.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Relax Zmi modi perse keerata :O ? Hämmastav , see muidu kõige tavalisem Zm 4.3. :)

 

Ei tea mina, mismoodi see välja peaks nägema. ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Garrey ma vaatan et sa oled minu peale vihane või midagi sellist.

Põhjus et Evil night hakkab su serverile järele jõudma?

Ja. pane tähele et ta on sinust Järgmine kuu ees ; )

 

Miks su server tegelikult eestis nr 1 on?

Peale xtreme ja Evil Nighti kadumist oled sa jah eestis kõrgele ronind .

Ma ei tee võidu ega midagi lihtsalt nüüd tean milline vend sa täpselt oled.

 

Cs 24/7 see on su elu lausa . Irw

Ma tõesti ei või xD

 

Ma pakkun et kui näed halba und siis see on rohkem csist näiteks sellest et su server on eesti nr3 .

No jah ma siis hirmutan sind veel et näeksid hullemaid unenägusid xD

Kui criss oma relax zombie plague slottid tõstaks 32 peale oleks tema juba sust eest.

 

Ma võin ka eksida et selles kuid vähemalt minu arusaamist mööda on see tõsi.

 

Criss ära võtta seda asja tõsiselt ega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil - Kui vana sa oled?

 

Ma arvan, et Garrey ei tee sellepärast kindlasti enesetappu ega nuta patja, kui tema server nüüd langeb 3-daks või äkki hoopis 5-daks.

Su postist järeldan seda, et oled 13-14, ma vaid järeldan seega karjuma pole mõtet hakkata. Sa siin räägid, et kui relaxx ZM tõstaks slotid 32 peale oleks Garrey ZMist ees ja samas Garrey-ga räägid msnis, et kas Garrey tahaks relaxxi ZM-i p*rse keerata?

 

Suht imelik vend oled, ühes kohas räägid Garrey-le kuidas võiks relaxxi ZMi p*rse keerata ja vahvlis räägid, et kui Chriss tõstaks slotid 32 peale oleks ta Garrey serverist kohe ees :D

Usu mind, sa võid seda vaid unes näha kuidas su server Garrey omast ette saab.

Ta on selle kuulsuse ZMile pikaajaliselt saanud mitte ööpäeva jooksul.

 

Kõike head,

Karmo


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dare-Devil - Kui vana sa oled?

 

Ma arvan, et Garrey ei tee sellepärast kindlasti enesetappu ega nuta patja, kui tema server nüüd langeb 3-daks või äkki hoopis 5-daks.

Su postist järeldan seda, et oled 13-14, ma vaid järeldan seega karjuma pole mõtet hakkata. Sa siin räägid, et kui relaxx ZM tõstaks slotid 32 peale oleks Garrey ZMist ees ja samas Garrey-ga räägid msnis, et kas Garrey tahaks relaxxi ZM-i p*rse keerata?

 

Suht imelik vend oled, ühes kohas räägid Garrey-le kuidas võiks relaxxi ZMi p*rse keerata ja vahvlis räägid, et kui Chriss tõstaks slotid 32 peale oleks ta Garrey serverist kohe ees :D

Usu mind, sa võid seda vaid unes näha kuidas su server Garrey omast ette saab.

Ta on selle kuulsuse ZMile pikaajaliselt saanud mitte ööpäeva jooksul.

 

Kõike head,

Karmo

 

+ tal veel kuulus ip (212.7.7.78) :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
+ tal veel kuulus ip (212.7.7.78) :)

 

Kuulus IP võib olla, mängima meelitab alati hea seltskond + lahedad vidinad ja võimalused serveris :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol see oli rohkem nagu naljaga pooleks või midagi.

Selles mõttes jah vbl ta ei teeks enesetappu aga täesti ta on selline vend nagu ma kirjeldasin.

Vähemalt nagu mina aru saan.

 

See jutt mis ma talle rääkisin on loll jutt.

Mul oli sellel ajal pidu ja noh saate isegi aru läks veidi liiale.

Selles mõttes et me võime kõik midagi valetada et meid nagu rohkem kõvemaks peetaks või midagi. Ültse on inimestega nii kui nad on võtnud siis nad ei mõtle tagajärgedele.

 

Sinu arvamus mu kohta et ma olen 14 on kõvasti mööda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Garrey ma vaatan et sa oled minu peale vihane või midagi sellist.

Põhjus et Evil night hakkab su serverile järele jõudma?

Ja. pane tähele et ta on sinust Järgmine kuu ees ; )

 

Miks su server tegelikult eestis nr 1 on?

Peale xtreme ja Evil Nighti kadumist oled sa jah eestis kõrgele ronind .

Ma ei tee võidu ega midagi lihtsalt nüüd tean milline vend sa täpselt oled.

 

Cs 24/7 see on su elu lausa . Irw

Ma tõesti ei või xD

 

Ma pakkun et kui näed halba und siis see on rohkem csist näiteks sellest et su server on eesti nr3 .

No jah ma siis hirmutan sind veel et näeksid hullemaid unenägusid xD

Kui criss oma relax zombie plague slottid tõstaks 32 peale oleks tema juba sust eest.

 

Ma võin ka eksida et selles kuid vähemalt minu arusaamist mööda on see tõsi.

 

Criss ära võtta seda asja tõsiselt ega midagi.

 

Haha. Vot see on lausa hea nali, mis väärib naeru.

 

Vihane ma pole millegi peale, lihtsalt tõin välja mida Sa teiste seljataga sepitsed. Mängid "suurt sõpra", kuigi pole sedagi. Ning seda, et Sa oled mingi 19-20aastane, lubage naera - sellise tekstiga..

 

Ning mul täiesti ükskõik, olgu Su server või viiesajaesimene - mind see ei koti. Ning nüüd, kui said Marko kuulsaks tehtud IP - hakkad laiama? Sa mitte tuntud IP-ga ei saa isegi 10inimest 10päeva jooksul sisse.. Nii nagu Sul oli.

 

Kuigi juba kirusid mulle, et kui s*tt Gamehost on.. et annavad nii vähe CPU'd.

 

Sinu kohta ainuke sõna - kahepalgeline. :)

 

See on Relaxx serversi teema, seega STFU. Kes sinu arvamust üldse küsis? Ma andsin lihtsalt Chrisile teada, mis Tema selja taga räägitakse ;)

 

See jutt mis ma talle rääkisin on loll jutt.

Mul oli sellel ajal pidu ja noh saate isegi aru läks veidi liiale.

Selles mõttes et me võime kõik midagi valetada et meid nagu rohkem kõvemaks peetaks või midagi. Ültse on inimestega nii kui nad on võtnud siis nad ei mõtle tagajärgedele.

Selles mõttes et me võime kõik midagi valetada - tubli, tunnistasid just hetkel, et valetasid. Kuna chat oli hommikul kell 10.

 

Eriti lame on veel see:

2sbubl5.jpg


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mulle küll zm 22 slotti igati ideaalne , polegi nagu hullu sõda vaja , omaette väike nurk pelamiseks . Võib ütelda ,et mõlemal on igati head serverid omamoodi . Mõtet selle üle vaielda ?

 

Tänud , Garrey :) Sain lõpuks aru ka mida ta sepitseb siin , äkki teevad Martiniga koostööd ? Just kidding :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mulle küll zm 22 slotti igati ideaalne , polegi nagu hullu sõda vaja , omaette väike nurk pelamiseks . Võib ütelda ,et mõlemal on igati head serverid omamoodi . Mõtet selle üle vaielda ?

 

Tänud , Garrey :) Sain lõpuks aru ka mida ta sepitseb siin , äkki teevad Martiniga koostööd ? Just kidding :)

 

Relax ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle küll zm 22 slotti igati ideaalne , polegi nagu hullu sõda vaja , omaette väike nurk pelamiseks . Võib ütelda ,et mõlemal on igati head serverid omamoodi . Mõtet selle üle vaielda ?

 

Tänud , Garrey :) Sain lõpuks aru ka mida ta sepitseb siin , äkki teevad Martiniga koostööd ? Just kidding :)

 

Chriss ma ei teagi teda :D

ja teiseks paar posti tagasi kirjutasin "kas ma olen selgeltnägija? :O" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tead mis?

Vot see jutt präegu ajab mind lause vihale vihale .

 

Sina tuled mulle siin sepitsemisest rääkima ? lol

Vaata mees enne ennast .

 

Hoopis sina sepitsed minu selja taga nagu ma vaatan.

 

Tõesti on asi serverites või ma olen sulle midagi lihtsalt valesti öelnud? xD

 

Jah ma ütlesin seda et mul oli meelt mööda see gamehosti cpu piirang kuid ma ei väljendand seda nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.