Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relax Servers

Soovitatud postitused

Kodulehel mingi tasuta template, enne oli poole parem muidu.

 

Kas teadsid? Et meie serveris võetakse ainult normaalseid adminne? Ole meie serveris ja võid saada mõnikuu adminiks! :)

 

Mis mõttes? Igaüks saab minna serverisse ja osta endale admin.


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jap uus kodukas on halvem kui kunagine,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Imelik koduleht on see tõesti kuidagi : )

 

Sina oled imelik , kes tahab siin teiste servereid hackida . Hoiatan igahinna eest , pilt ka olemas.

 

Tahate öelda ,et joomla on parem ? Ja see ajutine .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oled imelik , kes tahab siin teiste servereid hackida . Hoiatan igahinna eest , pilt ka olemas.

 

Tahate öelda ,et joomla on parem ? Ja see ajutine .

 

Olen ma hackinud??

ja teiseks su serverid on nii alla käinud asjad , kedagi ei huvita need ja ns bannid oma serverist inimesi kes käivad teistes jailbreakides .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen ma hackinud??

ja teiseks su serverid on nii alla käinud asjad , kedagi ei huvita need ja ns bannid oma serverist inimesi kes käivad teistes jailbreakides .

 

Ära aja naerma... Mul tõestus olemas , ma sinuasemel ei räägikski siin sellest. Ja sa tahad öelda ,et mingi pilvikute jail ületab ? Vaevalt , ajad mind ainult muigama , ma saan aru brico ütleks seda ,aga seda sinu suust kuulda on küll väga margine ,kes ei suuda oma serveriga üle 10 inimese saada .

 

Palun ole selle kohapealt vait :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida -martin- häckind on vms... :D

mis ta tegi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On see tänapäeva mood või lihtsalt peast soe mõni admin?

Olen näinud küll kuidas banni reasonid "Heeljum", kuulge andke andeks..ega sellistest tseilbreikides ei käida.

Inimene ei saa midagi teha, et ta on heeljum ja jailbreakis on igaüks kõva äss kellel admin per*e all.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On see tänapäeva mood või lihtsalt peast soe mõni admin?

Olen näinud küll kuidas banni reasonid "Heeljum", kuulge andke andeks..ega sellistest tseilbreikides ei käida.

Inimene ei saa midagi teha, et ta on heeljum ja jailbreakis on igaüks kõva äss kellel admin per*e all.

 

Ban-i ma vbl ei paneks aga mirkiga tal rääkida küll ei lubaks : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära aja naerma... Mul tõestus olemas , ma sinuasemel ei räägikski siin sellest. Ja sa tahad öelda ,et mingi pilvikute jail ületab ? Vaevalt , ajad mind ainult muigama , ma saan aru brico ütleks seda ,aga seda sinu suust kuulda on küll väga margine ,kes ei suuda oma serveriga üle 10 inimese saada .

 

Palun ole selle kohapealt vait :)

 

Millal? kus ? ja mida ma olen siis hackinud?? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
© Relaxx Servers. Website design by Tasuta templated! | Tasuta templated!

Otsid äkki kellegi, kes oskab asja?

 

Ja -MaRTiN- sul hui hackib midagi :D chriss keegi peaks sulle paar korda vastu hambaid silitama siis tuleks vast mõistus ka koju?


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Otsid äkki kellegi, kes oskab asja?

 

Ja -MaRTiN- sul hui hackib midagi :D chriss keegi peaks sulle paar korda vastu hambaid silitama siis tuleks vast mõistus ka koju?

 

xD . väga hästi öeldud "silitama"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Otsid äkki kellegi, kes oskab asja?

 

Ja -MaRTiN- sul hui hackib midagi :D chriss keegi peaks sulle paar korda vastu hambaid silitama siis tuleks vast mõistus ka koju?

 

Kui mul on tõestus olemas , et ta ähvardab mu serverit hackida , on see olemas ! Sa ei pea oma räpaseid lapseaia sõnu kasutama , mine pane oma "omavaid" reasoneid russidele . Ära tule teemat reostama .

 

---------- Post added 03-04-11 at 23:55 ----------

 

Kui tõestust tahate PM or MSN .

 

Praeguseks lõpetage see läbu siin , tegemist on ikka minu serveri teemaga ja mingi suvalist teksti pole ka mõtet kirjutada .

Las see serveri info olla kas või 5 lehel , ärge kaevake seda uuesti üles .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lapseaia? lasteaia äkki :D Hambaid pole Eesti keel halvasti suust välja tulema? Dvj pm mulle see tõestust patsike.

 

E: Oma ema naked pilte paluks mitte saata! Rõve hakkab..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TAhaks ka näha. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui tõestust tahate PM or MSN .

 

Dvj pm mulle see tõestust patsike.

 

Tulles tagasi , minul ei ole mingit pmi ega msnis küsind ära hakka ajama :)

 

Mõistust sul pole poisike ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõistust sul pole poisike ;)

 

Kui sa kukud sõimama , nagu igakord siis sulle ei ole vaja midagi anda , sa liiga alla langenud .

 

---------- Post added 06-04-11 at 15:59 ----------

 

Ja eks muidugi , alati igaüks räägib enda eest "Pats jms mis sa siin kõik enda kohta välja rääkisid" :D:D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu ma välja siit loen siis jh kahju sinust mingeid vanasõnu hakkad siin välja tooma :D 13a mõistus sul pojake. Ilmselgelt sul pole midagi mulle Matu hackimise kohta saata ja siis hakkad mingid oma teemat ajama.. Arenema peaksid poiss käi veel paar aastat koolis ja loodame siis, et mõistus tuleb kunagi.

 

Edu


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw Nahui te norite ta kallal?

Kodu leht on nii nagu ta on las olla sa ei pea kohe maha tegema.

Võiksite oma asjadega rohkem tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa kukud sõimama , nagu igakord siis sulle ei ole vaja midagi anda , sa liiga alla langenud .

 

---------- Post added 06-04-11 at 15:59 ----------

 

Ja eks muidugi , alati igaüks räägib enda eest "Pats jms mis sa siin kõik enda kohta välja rääkisid" :D:D:D:D:D

Ise 11 aastane tatt?


YouTube.com/1337rcwzx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nagu ma välja siit loen siis jh kahju sinust mingeid vanasõnu hakkad siin välja tooma :D 13a mõistus sul pojake. Ilmselgelt sul pole midagi mulle Matu hackimise kohta saata ja siis hakkad mingid oma teemat ajama.. Arenema peaksid poiss käi veel paar aastat koolis ja loodame siis, et mõistus tuleb kunagi.

 

Edu

 

Nagu näha , sinu mõistus annab kõvasti soovida , kui sa juba rassist oled . Nagu öeldud võin pildi saata , aga ma lihtsalt ütlen ,et ta väidab et hackitakse . See on täiesti olemas sellepärast ei tasu muretseda . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.