Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relax Servers

Soovitatud postitused

Külaline K3nX

Chriss palun lükka oma iba suhu tagasi ning ,

Sa oled kuskil vb 10 aastane RATE.ee ,kuid kustutasid enda Fcking pildid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Chriss palun lükka oma iba suhu tagasi ning ,

Sa oled kuskil vb 10 aastane RATE.ee ,kuid kustutasid enda Fcking pildid ära.

 

K3nx , ise ka said aru mis sa ütlesid? :D Sina käid aint Rate.ee oma pilte tegemas , ma ei mäleta ,aga keegi saatis lingi.

Ennem kui midagi ütled , mõtle! :)

 

Red.Nas:

k3nX, Kui ma oleks tatt, kes Sa oleks siis ?, vasta Sinu eest, Sa poleks siis sündinudki.. tee oma server, tee parem kui see, keegi ei keela, aga miks kuradi pärast Sa seda siin teemas kirjutad ? Tee oma teema, tee oma server, tee oma server parem, kui see, tee kuulsam server, kui see, aga siin teemas Sa seda teha ei suuda !

 

Päris omatud! :)

 

---------- Post added 28-06-11 at 20:47 ----------

 

Ja, mulle ei meeldi midagi aga vot ei tõmba nahui ka : )

 

Edit, see oli viimane post minu poolt.

Ütlen nii palju et sina chrissu mind keelama ei tule , kuhu mina kirjutan või kuhu mitte.

 

Ma ei mõtle ,et sa siit vahvlist nahuj tõmbad , ma mõtlen seda ,et sa siit teemast nahuj tõmbad :D Keda ikka su arvamus kotib ja KUIDAS SA SAAD ÜLDSE ARVATA kui sa isegi serveris ei käi?????????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
K3nx , ise ka said aru mis sa ütlesid? :D Sina käid aint Rate.ee oma pilte tegemas , ma ei mäleta ,aga keegi saatis lingi.

Ennem kui midagi ütled , mõtle! :)

 

Red.Nas:

k3nX, Kui ma oleks tatt, kes Sa oleks siis ?, vasta Sinu eest, Sa poleks siis sündinudki.. tee oma server, tee parem kui see, keegi ei keela, aga miks kuradi pärast Sa seda siin teemas kirjutad ? Tee oma teema, tee oma server, tee oma server parem, kui see, tee kuulsam server, kui see, aga siin teemas Sa seda teha ei suuda !

 

Päris omatud! :)

 

---------- Post added 28-06-11 at 20:47 ----------

 

 

Ma ei mõtle ,et sa siit vahvlist nahuj tõmbad , ma mõtlen seda ,et sa siit teemast nahuj tõmbad :D Keda ikka su arvamus kotib ja KUIDAS SA SAAD ÜLDSE ARVATA kui sa isegi serveris ei käi?????????

 

 

olge kõik vait, winning group has arrived.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jutt on sulatõsi, kõigil on üle visanud see üleliigne ülbitsemine siin foorumis.

Chriss ma arvan, et sa peaks ennast vähekene tagasi hoidma või lihtsalt võib juhtuda nii, et saad siit foorumist IP blocki.

Tõmba ennast tagasi, mitte kedagi ei heiduta mingi "netihiiro", tõmba end tagasi ning siis ei vinguta ka sinu kallal nii palju, et tõsine ülbik oled. Hetkel aga on kõigil õigus, et oled arvatavasti 12 aastase mõistusega (ma ei tea su täpset vanust), kes arvab, et võib kõigiga ülbitseda, isegi endast 5x vanema inimesega.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhidiil on RelaXX serverites ikka see,et adminid bannivad noreason,specimata.Chriss,kui seda vaatad,siis +5 kui vaataksid adminite üle järele,ning kui sul pole selleks aega,siis värba keegi seda tegema,et NATUKENEGI korda saaks serverites. Aga jamph,praegu ütleks niipalju et mitte parim,kuid arenemisvõimeline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhidiil on RelaXX serverites ikka see,et adminid bannivad noreason,specimata.Chriss,kui seda vaatad,siis +5 kui vaataksid adminite üle järele,ning kui sul pole selleks aega,siis värba keegi seda tegema,et NATUKENEGI korda saaks serverites. Aga jamph,praegu ütleks niipalju et mitte parim,kuid arenemisvõimeline.

 

Pubis peaks tal olema mingi Splatt kes hoiab korda aga see ei tee seal eriti midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peab vist modetiimi siia peale laskma ja uurima neid offtopicu tegijaid..

 

Kui samas ka, see on Chrissi serveri teemad - tema saadab pikalt neid keda vaja, ning keda tahab. See, et Teile see ei sobi - ei ole Tema probleem. ^^

 

Head serverid, ning hea et kõik serverid on Outkast serverite peal. Bump!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Splatt ei tee jah midagi :)

Ise sama hull kui kõik teised:)

Mõliseb seal.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Splatt ei tee jah midagi :)

Ise sama hull kui kõik teised:)

Mõliseb seal.

 

Kui Splatt ei tee midagi siis sina pole seda serverit külastanud! Hmmmm..... Ise sama hull kui kõik teised? Järelikult on sinujaoks kõik hullud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
*DEAD* chriss : muri sa arene veits

*DEAD* pepu : ban hacker

*DEAD* chriss : enne kui midagi ytled siin

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin chriss

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://www.xeesti.pri.ee

[AMXBANS] Reason: 'heelium ..'

[AMXBANS] Length: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:33211101'

[AMXBANS] Your IP: 'xx.xxx.xxx.xx'

 

14a lapsel mõistus ikka ei võta , Minuarust pole ma midagi veel mikkrise rääkinud .

 

Haha, 12a laps sõimab teisi lampi heeliumiteks. Ma arvan, et ei hakka siuksestes servudes pigem käimagi, saan kohe banni äkki.


Skip.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha, 12a laps sõimab teisi lampi heeliumiteks. Ma arvan, et ei hakka siuksestes servudes pigem käimagi, saan kohe banni äkki.

 

+1 skipile, täpselt olin ka tema arust heelium, kui soccerjamis mängisin, tahtis ban panna, aga sain minema..


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Haha, 12a laps sõimab teisi lampi heeliumiteks. Ma arvan, et ei hakka siuksestes servudes pigem käimagi, saan kohe banni äkki.

 

Kui Te isikute vanuseid ei tea, siis mida Te üldse kargate? Ning tsiteeriks siis esimese postituse teksti, et kui tõesti midagi ei meeldi - minge foorumi:

Kontakt: [email:22gbdtzi]christen@hot.ee[/email:22gbdtzi]

Kui sulle midagi ei meeldi ära postita siia , olemas on foorum.

Koduleht: relaxx.eu

 

P!MP MY POST - oh yeah.

 

Üks juhtivamaid serverite kommuun Eestis. Saage ise sellisele tasemele ja siis rääkige. :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole just Su parim "sõber", kuid lihtsalt mainin ära :)

 

30ksh37.jpg

 

Et siis, silmakirjalikus eelkõige kõikide vahel ;) Mängige sõpru ja tehke piparkooke.

 

Lisatud:

Ning mind tõesti kahjuks ei huvita nii palju mingi netisõbrad, et kui keegi mind nüüd peaks ära blokkima - sõimama või mida iganes.

 

elu feil mul oli kaa server alguses oli 8/32 sees kokuaeg temal 13 tegin enda oma suht cooliks tal hakkad kade kokuaeg minu servust hakkas "paska" räägima ja ytles et jumala sitt lõppuks oli et inimesed tulid tema servust minu servu ja msnis ytles et ma tõmpan su servu maha ja keergan modi persse Noh ma ikka veel ootan seda kuna ta selle keerab? ta tegelt suht räägib aga midagi ei tee hale vend lihtsalt


steam_statimage.php?p=0442821899&s=tf2_1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
elu feil mul oli kaa server alguses oli 8/32 sees kokuaeg temal 13 tegin enda oma suht cooliks tal hakkad kade kokuaeg minu servust hakkas "paska" räägima ja ytles et jumala sitt lõppuks oli et inimesed tulid tema servust minu servu ja msnis ytles et ma tõmpan su servu maha ja keergan modi persse Noh ma ikka veel ootan seda kuna ta selle keerab? ta tegelt suht räägib aga midagi ei tee hale vend lihtsalt

 

:P Väike pic kaa proofiks-Sõbrad nagu oleme ;)- dare_devil.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pubis käinud aga need vipi või admini lisad on jamad


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Relaxi serverid head peale omaniku :D


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.