Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Petzi blogi ,

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
ära arva, et sa jätad meile mingi ägeda mehe mulje kui sa tuled rääkima kui palju sa juua suudad, obvious troll is obvious...

 

ma ei proovi jätta siin mingit joomis muljet ja kui sa veel midagi sarnast tahad postitada siis pm mitte siia eks :) tänks

ma ei usu et ma saan täna ega homme majast pilte teha kuna pean puid värvima 170 tükki , + neid 4 korda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peeter .. kui vana sa oled ? ;o

 

foorumites ei tohi alla 13 aastased liigelda muide.

täiesti haige, kui persekukkunud võib noorus olla.

 

---------- Postitused liidetud 04:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03:58 ----------

 

7 liitrit õltsi panid ära? bs

 

max 7 pudelit kamba peale, kus oli 3 - 5 inimest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pinnu sulle jah ütlesin et ma pwyl kuid ma ei ole , okei , rahul but my friend is ja ma sometime pkin tema acciga.Ja päris hästi isegi .

niiet kui tahad võime teha pk-d?kuskil 21-22 mai siis ma vaba..

 

Miola ma ei valeta mul vahepeal 1h vabapaus ja saan kodus käijaära see ei ole minu elamispaigast väga kaugel,umb 150m.

pinnu 7 pudelit kambapeale rolf unista edasi endamisi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olin siis 14-16 juuni tallinnas,sinna läksime me rongiga , hommikul kell 7:19 pidi rong väljuma,kuid kell oli juba 7:41 ja ei olnud tulnud peagi ta tuli.Rongis läks aeg ülikaua , oli õpilaspilet kaasas lootsinodavamalt saada , kuid tühja oli üks tempel puudu no tõesti keda see tempel kotib.Rong sõitis kaks ja pool tundi . Selle aja sees ma sain natuke magada ja muusikat kuulata ipod nanost, peagi olime balti jaamas ,sinna tuli sõber vastu kust edasi läksime skyparki .

Viskasime seal saltosi ja flippe ja igast värke suht lõbus oli seal. Olime pea 4 tundi siis läksime sõbra poole, mis asus Rocca Al Mare juures. Pärast läksime linnapeale käisime mc donaldsis burksi söömas ja peagi läksime keskusesse niisama chillima kus tegime veidi nalja, sealt edasi läksime kodupoole. Öösel tegime veidi pilte käisime mereääres tegemas ja jne

15 Juuni.

Ärkasime mingi 12 aeg pärast seda , läksime linna käisime solarises ära ja virukeskuses , vaatasime kinoajad üle käisime vaatamas Prince Of Persia mingit osa , ja siis A-Rühma mis oli päris vinge. Edasi käisime veel linnapeal niisama nillimas.Hiljem käisime saunas veel ja värki

16 Juuni. oli niisama toas passimine ja hakkasime rongi peale minema, kus mängisime 4 kesi. Texas Holdemi , kes kaotab peab keset rongi midagi tegema näiteks lauldes 10 kätekat :D suht naljakas oli kuigi lõpuks taipasime ,et käime pinda. Tänajõutsin jõhvi 8 Aeg ja läksin klassiõega välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjavahemärgid on natsa imelikes kohtades aga muidu pohhh...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suruti ära vist ;(

 

Türa sa loed siis ahv ja ära tooda oma ütlemistega paska siin vaid suru vänt endale ninna!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane päev oli mega tuim ostsin tupsi ja läksin skeiti ja terve päev passisinn lihtsalt seal, mitte midagi teha ei olnud

lihtsalt.Vahepeal sai veidi nalja seal pritsiti hambavahelt veega ja lasti teistel kumme tühjaks ja keerati stemid lahti. kui keegi sõitma läks võttis lenksust kinni ja raks tagurpidi:D. Aga põhimõtteliselt oli totaalne mõtetu päev:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttetu siiski...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mõtetu siiski :). kui on mõttetu siis sul pole mõtteid lollakas. Käi natuke eestikeele tundides :)

 

sa feilisd natuke praegu, see on 100% mõttetu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.