Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Petzi blogi ,

Soovitatud postitused

Tere, olen Rasmus , olen 15 aastane ja käin Jõhvi Gümnaasiumi koolis , ma käisin ujumas ligi 6 aastat ja lahkusin kuna treenier nussis näkku:) Edasiseks hobiks võtsin minna jõusaali.

Tänane päev.

 

Tänane päev möödus mul hommikul kell 11:30 läksin muru niitma ja sain oma raha kätte milleks oli 550.- peale seda käisin pesemas jal läksin sõbraga välja kuni läksime läbi linna ja seal oli mingi hiv telk no siis käisin ära vaatasin kas on või ei ole loomulikult tulemus oli negatiivne, kuigi kõrvalt uksest tuli mingi narkar kellel oli hiv ja tal oli , mingid paberid käes. Hiljem läksime Rimmi ja ostsime 1l Fairy , läksime purskaevu juurde ja lasime sinna ofc hakkas seal kõik vahutama ja kõik oli päris fantastiline :). Ligi 20mini pärast tuli mingi vene tšurka mölisema kes lasi fairyt ma ütlesin aa sõber lasi mina ei teinud jooksis just bussipeale :D:D kõva vabandus pärast seda käisime burksil ja suutsin muidugi endale peale ajada valgele pusale ka muidugi.Hiljem läksin sõbrapoole lasin mingit pihustit peale tuli midagi enam vähem maha , kuid mõttetult peagi tulin sealt kodupoole ja nüüd ma siis kirjutan siia :)

 

Head Ja Kenat Õhtut teile :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea päev oli sul siis . :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna läksin kella kahepaiku välja ja loomulikult otse õllede järele:D istusime sõpsudega raudteepeal ja lürpsisime vara :D paar õltsi sisse , edasi liikusime mänguväljaku juurde kus mul tuli kuse häda ja kusesin liumäepeale ja pärast 2sõpra järgi mingi 20mini eest tuli üks laps sõitis sealt läbi :D ja läks isale rääkima oi oi seal oli märg:Dedasi sõbrad läksid hiv testi tegema ja tulid välja kõikidel hivi polnud muidugi, pärast kui sõber nägi verd läks lumi valgeks anti nuuskpiiritust ja ta ei teinud teist nägu ka :D hiljem hakkas funkama :D.Pärast tegin ettepaneku et ostame dosiat ja läheme viskame purskaevu tegimegi sõbrad said sealt kondossi ka ja siis tegid vett täis. Pärast poole hiilis sinna ka üks karvane bomž ja kui minema hakkasime minema , siis muidugi loll sõber viskas talle selle vett täis kondossi kraevahele mis ta seal ka plahvatas :D:D:Dnatuke joostud sai aga see sellekes.Hiljem tegime veel niisama linnapeal pulli ja värki ja hakkasin peagi kodupoole tulema , tuli ka välja veits karvane lugu panin emalt 50.- rotti :D sai suht mölada, aga muidu täitsa ok päev :)

 

Cheers. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht kahtlane elu seal . :D Alati läbustate vms . :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Erm... Miks sa oma emalt varastasid? :S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei tea miks :D:D , aga jah , rohkem ei tee nii

 

---------- Postitused liidetud 20:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:23 ----------

 

täna oli väga mõtetu päev , hommikul kell 11 , läksin tööle , kuni kella 17:30 , pärast sain vabaks siis läksin koju istusin kuskil 30min toas

ja läksin välja mitte midagi huvitavat ei teinud istusin sõpradega skeidis suht mõttetu oli

isegi (N)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hehe...hoia ikka blogi üleval :D suht normal tegevused teil :P


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
sul läheb suureks kui sa sõimad igat inimest siin foorumis?

 

aga kas sul läheb kõvaks, kui paned toru peenise peale? :D :d

 

Norm blogi, aga jah vandaalid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

täna eriti midagi erilist ei olnud ostsime sõbraga kahepeale 30 pilkut (ale coq pilsner) , ja olime suht umbes kahepeale :D siis kõnnime mööda selverit

ja läksin selverist tuimalt saialetti ja hakkasin saja sööma :D kurat siiani veidi loksu all ,:D ,aga jah . See selleks homme vist tööpäev arvan ja midagi eritavat homme ei tule :D pidime sõbra juurde toila veel minema sellele sai öeldud et osta 10 pilkut veelraha sai otsa , ja hiljem jäime 5 bussist maha jja sõber helistab no kus olete meil siin kõik ostetud kokku läks tal mingi ~550.- ja me vastasime ou me jäime kõikidest bussidest maha. hiljem läkksime skeiti ja mendi maiia sealt mingi 100meetri kugusel . vahepeal sõitis mööda aga imelikult ei vaadantud . see selleks ma arvan et ma nüüd vist magama ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Phaze , sul häbi ei ole ? Isegi arto suudab sind ära omada .

 

OT //: Ma vaatan et sul päris tore elu :D . Ära enam emalt raha roti .

 

Tore blogi , Keep it up .

 

wowow. sain jah, suht räigelt omatud.

sul on kõva, et said postitada? irw, sa said omatud just. ja guess buy who. by me.

 

 

 

 

 

/////////// peeterzaanile: et jahm, suht kõva mees oled. sinuga tüli ei noriks, pärast saaks pilkuga vastu pead ja äkki kuseksid peale ka. kirjavigu teed ka kõige lihtsamates asjades. ning ei ole vaja tulla minu posti kallal norima, et mul kuskil kirjavigu oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris koom on lugeda su debiilsusi. :D:D

No offence, heas mõttes mõtlesin seda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna sain siis natuke väljas olla sõbraga ja hiljem läksin mingi 2.5m puid vedama (ehitame maja ) ja siis läks vaja ja jalg jäi kuskile niidi taha kinni

ja kukkusin randme peale kõrks käis läbi suht valus kõike teha vb homme traumakasse ja enam ei ole tuju välja minna.Rulluisud läksid ka katki :( ,

Ehk siis tänane päev ka suht failed kukkus välja aga see selleks

 

Edu teile kõigile .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palun, ära aja sellist kelbast... 15 õlut? Hah. Sa oleksid haiglas siis, kus tehakse sulle maoloputust ja oleksid kanüüli all.

Mõttetut iba ajad. Ei tea miks :/

 

Ootan juba sinu vastust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.