Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Petzi blogi ,

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Tegelt arto sa rebid juba päris korralikult , ole rahulik sa ei pea siin oma nn "Egoismi" välja näitama eks? Ruume tuleb 11 tükki , wc ofc, et tuleb , kahjuks sul ei ole nii pallju raha et seda ära osta . :)

 

Miks minule ei vasta :/?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna eriti midagi erilist ei olnud ostsime sõbraga kahepeale 30 pilkut (ale coq pilsner) , ja olime suht umbes kahepeale :D siis kõnnime mööda selverit

ja läksin selverist tuimalt saialetti ja hakkasin saja sööma :D kurat siiani veidi loksu all ,:D ,aga jah . See selleks homme vist tööpäev arvan ja midagi eritavat homme ei tule :D pidime sõbra juurde toila veel minema sellele sai öeldud et osta 10 pilkut veelraha sai otsa , ja hiljem jäime 5 bussist maha jja sõber helistab no kus olete meil siin kõik ostetud kokku läks tal mingi ~550.- ja me vastasime ou me jäime kõikidest bussidest maha. hiljem läkksime skeiti ja mendi maiia sealt mingi 100meetri kugusel . vahepeal sõitis mööda aga imelikult ei vaadantud . see selleks ma arvan et ma nüüd vist magama ära :D

 

Saja? Teed väga palju vigu...Muidu pole paha päevik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt arto sa rebid juba päris korralikult , ole rahulik sa ei pea siin oma nn "Egoismi" välja näitama eks? Ruume tuleb 11 tükki , wc ofc, et tuleb , kahjuks sul ei ole nii pallju raha et seda ära osta . :)

 

kuule, liumäele kuseja, vasta riks0wnile ka. ootan ka su vastust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt arto sa rebid juba päris korralikult , ole rahulik sa ei pea siin oma nn "Egoismi" välja näitama eks? Ruume tuleb 11 tükki , wc ofc, et tuleb , kahjuks sul ei ole nii pallju raha et seda ära osta . :)

 

ega ma sõimumõttes ei ütelnud seda, lihtsalt huvitatud sellest majast, jaga infi, tee pilte vms. sellest majast, ja 11 ruumi sa küll ei tee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no, tegelt võib isegi teha küll pilti majaast, mida ehitame aga kuskil 10 - 11 tuba tuleb. Ma proovin homme siia pildid tuua majast aga ärge olge tigedad ,kui need siia homme ei ilmu , sest mul ei ole ka nii palju aega hetkel koguaegmidagi tegemist:D Vandaalitsemist ja Sandaalitsemist. Ja Tööd pean ka tegema väga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Easy mul hetkel ei ole aeega , vastan täna kindlalt

 

Millal sa vastad siis ?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fail tüüp oled, vaffli chatis ütlesid, et hakkasid alles vene keelt õppima. Ning ütlesid et 6. klass..-.-

 

circa 1 kuu tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Fail tüüp oled, vaffli chatis ütlesid, et hakkasid alles vene keelt õppima. Ning ütlesid et 6. klass..-.-

 

circa 1 kuu tagasi.

 

wut?:O HAHAHAHAHHA :D:D:D:D ajad äkki kellegiga sassi ?:D:D:D

 

---------- Postitused liidetud 21:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:04 ----------

 

Palun, ära aja sellist kelbast... 15 õlut? Hah. Sa oleksid haiglas siis, kus tehakse sulle maoloputust ja oleksid kanüüli all.

Mõttetut iba ajad. Ei tea miks :/

 

Ootan juba sinu vastust.

 

 

Nii. Ma Vastan siis sulle kui sa nii, kärsitu oled:).Ma ei ole kindel kuskil sinna kanti oli vb oli 10-12 ja btw , palju tavaliselt saku kastis õlut on mingi 20 tükki ?:O Päris seda ei tea. Ja mu tuttav jõi ise kasti ära ja mitte mingit haiglasse minekut ja maoloputust talle ei tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei aja sassi, volim rääkis vene keeles, siis peetersaan rääkis. "Ma alles hakkasin venekeelt õppima, 6 klass"

 

Ära aja paska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alguses oli 15, kuid nüüd juba 10-12...

 

trolling.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen 100% kindel, et nüüd lähed 7. klassi.. Ära hakka iba ajama, et sa ei ole 13 vms.. -.- Ise tunnistasid vaffli chatis veel :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen 100% kindel, et nüüd lähed 7. klassi.. Ära hakka iba ajama, et sa ei ole 13 vms.. -.- Ise tunnistasid vaffli chatis veel :O

 

mis kuradi ''vaffli chatist'' sa räägid? vahvlil pole chattigi, kui on isis mingi IRC RS asi, kui vahvlil oleks chat oleks kohe üleval ''Jutukas'' vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina usun küll ,et 15 pudelit on lõdvalt ilma haiglasse sattumiseta ära juuua, sest ise panin ka lõpukal 13 pudelit õlut ja veel kanget peale....Aga jah hull diary on ikka küll:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No mida perset. Vanus pole oluline. Oluline on Vahvli kasutajate postcount siin teemas.

Kõik mida sa loed on bs xD:D

 

Wutlol??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arto kusjuures on olemas küll vaffli Chat :)

 

Tõsi, see on täitsa olemas msnis eraldi chat. Ma ei mäleta mis see msni aadress on, hiljem ütlen kui leian.

 

Aga Peeter, keskmine inimene tarbib keskmiselt 2 liitrit päevas vedeliku.. kas sa jood õlut maitse pärast või, et sigalakku täis jääda? Mõttega seda õlle nii palju sisse kaanida? Non-Stop lasid lasid järjest? Endal läheb mingi 15 minutiga pudel, naudin, ei kaani ja joon maitse pärast, vaikselt joon skeitimise ajal kõrvale ja väga mõnus on aga, et täis jääda või suurematel pidudel joon viina aga üldiselt mitte kuna mulle ei meeldi viina juua ega täis olla ning siis mingit mõttetut iba sassis peaga ajada.

 

No mida perset. Vanus pole oluline. Oluline on Vahvli kasutajate postcount siin teemas.

Kõik mida sa loed on bs xD:D

 

Täitsa tore, et vahvel bs on ja sulle postcount tõsiselt korda läheb. :) [ Sarkasm ]


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis kuradi ''vaffli chatist'' sa räägid? vahvlil pole chattigi, kui on isis mingi IRC RS asi, kui vahvlil oleks chat oleks kohe üleval ''Jutukas'' vms.

Vahvlil on kaks msn chatti. Üks kõikidele kasutajatele ja teine eeskujulikele.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?43528-Mitteametlik-Vahvli-chat-Msnis!&p=612200

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik nii kurjad siin :S.... annab seda õlli ikka kaanida. Kujutan ette milline su pilt võis olla :D

 

keep up the blog!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.