Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kutsume teemades inimesi korrale ja kukutame vargad!:)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

....


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arust on see iga inimese oma teha kas ta teeb peale scammi saamist teema või mitte.

25.- krooni pärast mul küll kahju pole aga põhimõtte pärast teeksin ma ikka teema.

Ja vaevalt, et mõni 10-13 aastane ei scammi mind, pole lihtsalt nii rumal nagu algul.(Siis kui siia foorumi algul tulin)

Ja vanematega ukse taha?Hmm.. võimalus aga ma pigem otsiks kõige pealt varganäo üksi üles ja kui ikka raha ei taha anda siis roundhouse kick või tõesti vanematega ukse taha.(Ise ei läheks never ema või isagi mingile teisele ukse taha, mark veits juu.:D)

Vaevalt, et see annetus raha scammeride vähendamiseks läheb, pigem muud maksud ja uuendused.

 

Varastele ei tohiks ültse kohta leidagi.;)

 

//Edit : Revo Pehlak, Chris Kelp, Reimo Rebane ja muud tegelased küll 13 aastased pole aga siiski teinud juba scammimis rekordeid nii, et mis allikatel scammerid 10-13 aastased on?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
serious-cat.jpg

 

WE CAN CHANGE THE WORLD

 

fuck is this shit anyway?

 

:D:D:D:D Siimu pildid teevad ALATI tuju rõõmsaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ned kellele teema ei meeldi ärgu vaataku siis


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvata võis juu, et saad raped sellise teemaga.

Mina ütleks, et las teeb ja las üritab vähemalt vahvlit paremaks muuta.

Vähemalt ei passi niisama nagu enamus.

Aga kirjavigu on küll musta auguni.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

vabandust nende pärast:D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10-13 mängivad alles mudelautodega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

10 aastasena mängisid ikka mudelautodega?:O:O

10 aastaselt ma hakkasin juba jooma ja elu elama.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

10-13 aastaseid scammereid on ja neid tuleb juurde.Kuulsamad scammerid on vanemad kuid neid on vähem ja nad on kavalamad,mis on loomulikult halb...Kuid aja pikku saavad kõik oma karistuse ma vähemalt loodan sedal....

 

 

veel kord vabandust kirja vigade pärast ja Kellele need nii väga ette jäävad ei pea seda teemat ju vaatama:P

 

 

kavalamad all mõtlen(oskavad oma jutuga veenda,teevad vari msn jms...)

 

---------- Postitused liidetud 23:21 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:18 ----------

 

10 aastasena mängisid ikka mudelautodega?:O:O

10 aastaselt ma hakkasin juba jooma ja elu elama.

 

:) oleneb inimesest...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust on see iga inimese oma teha kas ta teeb peale scammi saamist teema või mitte.

25.- krooni pärast mul küll kahju pole aga põhimõtte pärast teeksin ma ikka teema.

Ja vaevalt, et mõni 10-13 aastane ei scammi mind, pole lihtsalt nii rumal nagu algul.(Siis kui siia foorumi algul tulin)

Ja vanematega ukse taha?Hmm.. võimalus aga ma pigem otsiks kõige pealt varganäo üksi üles ja kui ikka raha ei taha anda siis roundhouse kick või tõesti vanematega ukse taha.(Ise ei läheks never ema või isagi mingile teisele ukse taha, mark veits juu.:D)

Vaevalt, et see annetus raha scammeride vähendamiseks läheb, pigem muud maksud ja uuendused.

 

Varastele ei tohiks ültse kohta leidagi.;)

 

//Edit : Revo Pehlak, Chris Kelp, Reimo Rebane ja muud tegelased küll 13 aastased pole aga siiski teinud juba scammimis rekordeid nii, et mis allikatel scammerid 10-13 aastased on?

 

Arvata võis juu, et saad raped sellise teemaga.

Mina ütleks, et las teeb ja las üritab vähemalt vahvlit paremaks muuta.

Vähemalt ei passi niisama nagu enamus.

Aga kirjavigu on küll musta auguni.

 

Tuleks mainida, et sinu enda esimene postitus siin teemas ei olnud ka kirjavigadeta.

+Lauseehitus annab soovida.

 

Aga teemasse siis niipalju, et see teema on kümme korda normaalsem kui see mida emotüdruk siin korda üritas saata.

Edu sulle!

 

Teistele niipalju teadmiseks, et ei ole vaja asjatut spammi postitada.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See üritus on minu arvates küll mõttetu. Seda ropendamist on internetis piisavalt ja seda ei saa lihtsalt vältida.. Pigem võiksid inimesed jälgida rohkem õigekirja ja lugeda oma postitus üle, enne kui vajutate nuppu "postita vastus". Minu arvates on see rohkem realistlikum idee..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ma juba ennem mainisin ka ,et kui ei meeldi ära postita spamm on mõttetu

 

 

mõtlesin selle all seda nagu näiteks

 

 

türa putsi peded tee siin passite (siukest lauset) kus iga teine sõna on ropp

 

ma tean ,et tüüpilist ropendamist ei saa keelata ,aga liigset saab


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tuleks mainida, et sinu enda esimene postitus siin teemas ei olnud ka kirjavigadeta.

+Lauseehitus annab soovida.

 

Aga teemasse siis niipalju, et see teema on kümme korda normaalsem kui see mida emotüdruk siin korda üritas saata.

Edu sulle!

 

Teistele niipalju teadmiseks, et ei ole vaja asjatut spammi postitada.

 

It happens. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.