Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mis asi on Linux ning mida see võimaldab?

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
exedega? ehk mul ei oleks võimalik midagi mängida? :D no siis on juu sad

 

Ei a räägin, et nagu niisama .exesid avada ei saa, aga selleks programmid olemas mis avab .exed jne, pmst kõike saab teha.

Igasthaes pidevalt areneb ja vast nüüd peaks vast niisama ka saama osasid exesid avada(programmid vast jne)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
endal on linux, täielik sitt :D plaadi mänge ma mängida igatahes ei saa, aga selle eest on linux väga kiire :)

 

 

Linux ei ole väga kiire, näiteks ta kasutab rohekem arvuti resursse, kui win xp.

 

Exe failidega on väga nuss jamada seal, paljusi asju blockib ise ära jne.

 

---------- Postitused liidetud 21:09 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:08 ----------

 

aga näiteks Max payne 1? :D või Age of Empires 2?

 

Mängida saad isegi WoW-i, cs 1.6 , css jne.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Linux rohkem mõeldud serverite hostimiseks.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Nonii sain Linux Estobunutu 9.10 cd tõmmisega tööle, nüüd tekkis teine probleem. Miks ma ei saa muuta heli võimsust? Helikaart on Realtek Ac97. Selle linuxi panin läppari peale. Muidu Linux minu jaoks natuke kummaline aga küll ära harjun. Paluksin abi helikaardi suhtes ning kuidas ma uuendusi teen? :O. Okei sain Helikaardi probleemi lahendatud. Nüüd tahaks ma teist veebilehitjsejat ning teist muusika playerit.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

klikid kõlari märgi peale, vajutad mikser, klikka seadistused, sealt seadista kanaleid, ning paned headphones ning PCMile linnukesed ette, nimelt PCM-iga saad muuta heli tugevust ning headphonesiga saad summutada heli. Väga haige süsteem muidu aga töötab.

///EDIT: BTW tegin uuendust 205 viga ning 14 uuendust :D 15.30 alustas 19.45 peaks lõpetama :D loodame.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Linux on hänkerite operatsioonisüsteem. Võimaldab arvutivõrke rünnata.

 

--

Aga tõsiselt rääkides on linux üldiselt tasuta operatsioonisüsteem.

 

Ressursinõudlikkus oleneb sellest kui palju kellasid-vilesid soovid jooksutada: näiteks ilma graafilise liideseta võib ta töötada ka mingi Pentium I rondil. Üldiselt desktop masinana(GUI-ga) kasutamisel võiks protsessor ikka üle gigahertzine ning mälu ka 1gb+ olla.

 

Kui mingeid spetsiifilisi windows-only programme ei ole tarvis jooksutada ja eriline gamer pole, siis võimaldab kõik vajaliku ära teha. Windowsi rakenduste jooksutamisega ei pruugi alati hakkama saada või esineb vähemalt performance kadu.

 

http://appdb.winehq.org/ siit saab veidi infot mis kuidas töötab.

Lisaks on veel cedega ja dosboxid jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Estobuntus uuendad süsteemi trükkides käsu "sudo apt-get upgrade" terminali (ilma jutumärkideta).

 

Kui soovitud brauser ja meediamängija on repodes olemas, siis trüki sisse vaid "sudo apt-get install programmini" e.g sudo apt-get install opera.

Kui mitte, siis mine programmi veebilehele, sikuta .deb installer ja trükid "sudo dpkg -i sikutatudprogramm.deb" või "sudo dpkg -i /kuhu/iganes/kausta/tõmbasid/programm.deb"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Käsud lähevad terminali, konsooli, käsureale jne. Nimetusi on sellel mitmeid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ei mõika noh :S

 

---------- Postitused liidetud 09-06-10 14:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08-06-10 18:51 ----------

 

Võtsin Linuxi maha ning Installisin Windows XP tagasi, kuna ma ei saa aru kuidas installida ning see laggis, Linux Estobuntu võtab palju ressurse.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

estobuntu 9.10

Recommended minimum requirements for estobuntu :

 

estobuntu should run reasonably well on a computer with the following minimum hardware specification. However, features such as visual effects may not run smoothly.

 

* 700 MHz x86 processor

* 384 MB of system memory (RAM)

* 8 GB of disk space

* Graphics card capable of 1024x768 resolution

* Sound card

* A network or Internet connection

 

Recommended estobuntu Requirement for visual effects :

 

Visual effects provide various special graphical effects for your desktop to make it look and feel more fun and easier to use. If your computer is not powerful enough to run visual effects, you can turn them off and will still have a usable estobuntu desktop. Visual effects are turned on by default if you have a graphics card which is supported.

 

* 1.2 GHz x86 processor

* 384 MB of system memory (RAM)

* Supported graphics card.

 

Supported Graphics Card :

Desktop effects require your graphics card to be working properly with 3D acceleration enabled. Most modern video cards support this.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ei mõika noh :S

Võtsin Linuxi maha ning Installisin Windows XP tagasi, kuna ma ei saa aru kuidas installida ning see laggis, Linux Estobuntu võtab palju ressurse.

 

Jooksutasid seda livecd pealt siis? Sellisel juhul on ta tõesti tavasüsteemist märksa aeglasem.

Kuidas see lag muidu väljendus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

nüüd panin Estobuntu 9.10 laua arvutile peale Arvuti andmed Intel Celeron 2.60GHZ, 256MB ram shared with 64 Video RAM, Sis 650. Jooksutab ilusti, kuigi installis umbes 2 tundi. Mul oleks küsimus kas on kusagil saadaval Linuxile mõeldud Playstation 1 Emulaator?


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.