Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Põhikooli lõpetajad!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Edu kõigile mata eksamil!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

matemaatikud, peale eksamit teeme praznikut !


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Done! 2h mitte 3h :)

Suht lihtne oli see aasta :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yaaaay. mu mata õps ei lasknud mind varem minema, kuigi mul oli ammu valmis. Selline fckin' kusekas oli, et ei suutnud rohkem seal tühja passida ja jalutasin minema. Uber lihtne oli. Btw, Postimehest mingid vennad küsisid mult kommentaari ja tegid pilti ka :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, ma küll ei ütleks, et selle aasta oma lihtne oli, siiski kindlasti kõvasti raskem kui eelmiste aastate omad, kuna kokku oli 5 vaja teha + 1 valik 2 seast, vanasti oli 4 tüüpül + 4 valik millest 2 valid, ise lootsin hinde 5 peale eksam teha, kuid peale tööd ja teistega rääkimist loodan, et saan ikka 4.. kuid on ka 3 võimalus:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm, ma küll ei ütleks, et selle aasta oma lihtne oli, siiski kindlasti kõvasti raskem kui eelmiste aastate omad, kuna kokku oli 5 vaja teha + 1 valik 2 seast, vanasti oli 4 tüüpül + 4 valik millest 2 valid, ise lootsin hinde 5 peale eksam teha, kuid peale tööd ja teistega rääkimist loodan, et saan ikka 4.. kuid on ka 3 võimalus:S

 

Mis asja sa ajad, mul on kõik matemaatika eksamid olemas alates 1997st aastast, seal on nii et 5-6 peab kindlasti ära tegema, ja 7-8 vahel tuleb 1 valida. Eelmisel aastal oli 6 kohustuslikut, ja nr 7 või 8 tuli valida.

 

See eksam oli minumeelest isegi lihtsam kui 2009 aasta oma, kõige raskem imo oli 2008ndal aastal :)

 

Kindlasti tuleb 4-5 sel aastal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis asja sa ajad, mul on kõik matemaatika eksamid olemas alates 1997st aastast, seal on nii et 5-6 peab kindlasti ära tegema, ja 7-8 vahel tuleb 1 valida. Eelmisel aastal oli 6 kohustuslikut, ja nr 7 või 8 tuli valida.

 

See eksam oli minumeelest isegi lihtsam kui 2009 aasta oma, kõige raskem imo oli 2008ndal aastal :)

 

Kindlasti tuleb 4-5 sel aastal.

 

2008nda aasta oma oli täiesti kerge võrreldes selle aasta omaga(kuidas kellegile).

Ise sain kolme ja olen õnnelik.

Üleeile tegime 2008nda aasta eksamitööd proovi eksamina, sain selle 4, viis punkti jäi viiest puudu, kuid tänase eksami sain vaevalt 3-me.


Mõtle ennem kui midagi teed!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kerge oli aga tegin lolle ja lihtsaid vigu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

47p - 5 :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

putsi 3 tra raisk. Ise väga õnnelik


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ou, kas teil eKoolis juba olemas hinded? Minul igatahes ei ole.

 

Jah. Eile juba peale eksamit oli olemas. :P

 

Ise tegelikult väga õnnelik kolmega. Peaasi, et sai ilusti tehtud ja ei pea järele tegema. 1 veel siis ja kõik :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ou, kas teil eKoolis juba olemas hinded? Minul igatahes ei ole.

 

Mul oli märkuste all hinne ja punktide summa, ehk sinu õpetaja tegi sama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah. Eile juba peale eksamit oli olemas. :P

 

Ise tegelikult väga õnnelik kolmega. Peaasi, et sai ilusti tehtud ja ei pea järele tegema. 1 veel siis ja kõik :)

Eip, meie õpsid vist aeglased

 

Mul oli märkuste all hinne ja punktide summa, ehk sinu õpetaja tegi sama?

 

Pole :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.