Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Eliit Rollimäng

Soovitatud postitused

Bs ütlen.

Kohe sisse logides oli juba tõlkevigu. Siis spawnimajas ei leidnud välja pääsu. Küsisin OOC-is, et kus väljapääs on - Mode kohe särtsatas: " Kas irl ka küsid nii?"

Siis mingi eraisikutel on mingi hunterid, veel nägin ma monsterit kellegi hoovis. Väga RP küll.

 

Ühesõnaga - BS server.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei usu, et mode sulle nii särtsas, kui sa seda OOC ütlesid. IRL on inmestel ka sõjalennukeid ja asju. Raha peab olema lihtsalt. Hetkel on üks bugg tekkinud viimase uuendusega (võib mendi juures vahepeal mängust välja visata), tegelema vea leidmise ja likvideerimisega. Annan teada siia, kui midagi on selgunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei usu, et mode sulle nii särtsas, kui sa seda OOC ütlesid. IRL on inmestel ka sõjalennukeid ja asju. Raha peab olema lihtsalt. Hetkel on üks bugg tekkinud viimase uuendusega (võib mendi juures vahepeal mängust välja visata), tegelema vea leidmise ja likvideerimisega. Annan teada siia, kui midagi on selgunud.

 

Kusjuures särtas küll. :)

Kui oled antud serveri omanik, siis uuri logist järgi. Kui otsida viitsid, muidugi, sest ma kellaaega ei tea. Eile oli mingi aeg. :D

 

Kui oleks eraisikutel sõjalennukid ja helikopterid, siis maailmas oleks täielik katastroof. Sõjalennukid ja helikad on ainult sõjavägedel.

Monstrum ka - Monstrumitega sõidetakse IRL linna vahel ringi jne? :D


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei ole omanik, olen peaadmin. Kui ment sind monstrumiga näeb, on suur oht trahvi saada. Ega sa ei oska moda nime öelda, võtan käsile ja uurin mis teema on. Hetkel ei ole üldse aega logisi uurida sest bugg on ja otsime viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

monster võib olla ju, ofc, käid äkki võistlustel või miskit?

 

ja ment ei tohi trahvida ju, kui vastavat seadust ei ole, mida ma kahtlen et teil on

 

ja sõjaväe lennukid/kopterid ei saaks never-ever eraisikutel olla

 

varsti lähen sisse ja tšekin gamemoodi,

 

E: mis fraktsioon on Russia? või Fast & Furious? ;o

 

ja kust otsast kohtu on omapärane? see on pea igas serveris,

 

muidu gl, hoidke serverit kaua üleval, siis õpite vigadest ja arenete ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Russia on maffia, FaF on kiirenduste ja tuunimistega tegelev fraktsioon. Oma pärasust on veel paljudes asjades. Eks me õpime ja areneme ikka. Ja monsteri kohta, tõesti ei olegi seadust hetkel, pean presidendiga ühendust võtma IC.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisandus lennujaama fraktsioon. Piletihinnad, särgid värgid, liider saab muuta hindasi. Lugege täpsemalt meie kodulehelthttp://eeliit.tk

 

Piloodid teevad ikka 100% RP? Kui jah siis ikka maanndumine või lendu tõusmine võtab päris palju aega, kui ta teeb ikka RP kuna on vaja pidada sidet ATC'ga, kirjutada palju /me'si, rääkida palju teise piloodiga..

Muidu edu.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei ole jah, aga see on ostetud IRL raha eest. Need kutid said oma karistuse kätte.

 

---------- Postitused liidetud 12:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:02 ----------

 

Mul on väga hea meel, üle tüki aja näha 20 mängijat serveris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveri omanik ja scripter olen mina. Selle crashi põhjus on teada, aga parandamine on natuke keerulisem.

Sõjatehnika poole pealt, siis võin tuua tuhandeid näiteid eraisikutest kellel on lausa kümneid tanke, sõjalennukeid. Nende müümisel irl. raha eest ütlesin ka inimestele kohe, et kui nRP tegema hakkavad nendega, siis ajail. Päris paljud on veel avaldanud soovi nende ostuks, aga rohkem ei tule selliseid masinaid.

 

Linnahallis, kus alguses spawnid on väljaspääs muidugi olemas, selle leidmine pole ju üldse raske. Kui natuke interioriga kursis olla, siis tead, et seal on trepid. Kui esineb tõlkevigu, siis selle jaoks on foorum. Kõik tõlkevead, millest mulle on teavitatud on koheselt ka parandatud.

Nägin, et kõik virisevad frakside nimede üle siin. Mis see teid üldse puudutab, mis kellegi fraksi nimi on? Kui mina olen fraksi liider, siis panen nimeks kasvõi piparkoogimaja. See on rollimäng ju...See ongi loodud selleks, et elada elu, mida päriselt elada ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

blinkz, vaidleks vastu natukene,

 

rollimäng ei ole ''loodud selleks, et elada elu, mida päriselt elada ei saa.''

 

selle mõte on ikkagi olla võimalikult reaalne, kuna see on rollimäng,

 

lihtsalt et, sa võid olla gängster/mafiosi, kes sa päriselus never-ever ei oleks

 

ja see fuckin ''/proovi mälu taastada õnnestus'' on totaalne bs, kui sa sured (mitteCK), siis

 

sa saad PK, peale mida on võimatu tapjast midagi mäletada, ehk need vennad kes hunteriga kõmmutasid, tegid RK :/

 

---

 

ja see, et ''*Sa viskasid mu FAF välja ja ma läksin panka,sa killid (sa viskasid mu välja sest ma mölisesin sinuga kuna sa mölisesid dimaga !!)''

 

liider võib kõike teha, kui IC on põhjus olemas ja kui sa liidriga mölised IC, tahad öelda, et ta ei keeraks sulle igal võimalusel?

 

näiteks organized crimedes/gängides mölised capo/OG 'ga ja sa saad paari tunni pärast CK enamjaolt, oleneb kui respected oled : (

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server tundub päris hea, aga ma sain niisama banni ;S;S;S;S;S;S;S;S;S. Tulin sisse ja siis mingi vend tegi fakekilli ja sain ban.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serverist nii palju veel, et kui teised serverid ajavad taga reaalsust nimedega, siis meie ajame reaalsust taga GMi eripära, sündmuste ja RPga, mitte mingite nimedega. Sellepärast on lubatud ka kuulsuste nimed jms. Häkkereid käib päris tihti tõesti, aga adminid on aktiivsed ja foorumi unbänn avaldus vaadatakse päris kiiresti üle ;)

 

Kuna ma ise lõpetan hetkel gümnaasiumi, siis pole mul eksamite pärast eriti aega scriptida, aga üritan ikka uusi asju luua. Eriti kui foorumis head ideed on inimestel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei siis, käisin serveris ära lootes, et olukord on paranenud.Ja ikka sama jama.Sain siis seal piloodiks ja lendasin SFi.Äkkitselt SFis tuleb ADMINN maha ja laseb lennuki õhku (Sihtis veel cockpiti) Ailar, kuidas see võimalik on? Ükski lennuk pole plahvatanud kui mingi tüüp laseb cockpiti suurel lennukil (At400 on Boeing 737).


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei tea kes see tark oli, kes ta adminiks pani, igatahes oli see väga vale tegu. Uurisin hiljem ja ta oli eile admin, omanik võttis maha ta ja siis jälle teine peaadmin pani. Ta kaotas enda õigused koheselt ja sai 1h ajaili. See oli väga halb,et ta adminiks sai sest ta poleks pidanud saama seda kohta. Meil on piisavalt adminne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea kes see tark oli, kes ta adminiks pani, igatahes oli see väga vale tegu. Uurisin hiljem ja ta oli eile admin, omanik võttis maha ta ja siis jälle teine peaadmin pani. Ta kaotas enda õigused koheselt ja sai 1h ajaili. See oli väga halb,et ta adminiks sai sest ta poleks pidanud saama seda kohta. Meil on piisavalt adminne.

 

Nojah, ma rääkisin omanikuga :) Tundus normaalne vant olevat.Aitasin sul ka peaadminiks saada :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegelikult, olen ma peaadmin päris tükk aega juba, tore kui sa aitasid. Vahepeal mõned bugi parandused tehtud, muudeti ka ühte tähtsad mängu reeglit. Plaanime ka vahetada kodulehe domeeni.

Mul on hea meel, et meie servu on väga palju mängijaid juurde tulnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelikult, olen ma peaadmin päris tükk aega juba, tore kui sa aitasid. Vahepeal mõned bugi parandused tehtud, muudeti ka ühte tähtsad mängu reeglit. Plaanime ka vahetada kodulehe domeeni.

Mul on hea meel, et meie servu on väga palju mängijaid juurde tulnud :)

 

No ei tea.. vähemalt sain su nime punaseks foorumis :D Aga edu.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njah , mängijaid võib olla ,aga õudsalt igav on. Mitte mingit actionit eriti ei toimu seal. Viimased korrad olen lihtsalt sees käinud ja mentidega lollitanud, et midagi oleks teha.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võibolla tõesti, aga serveri poolt evente võiks ka olla. Ntx romuralli , jooksmisvõistlus , kellegi otsimise võistlus jne.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.