Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Eliit Rollimäng

Soovitatud postitused

Külaline Sponter
Vahepeal olin eemal, ja meil sündis uus rekod 31 inimest korraga online. Oleme vist juba hetkel üks Eesti suurimaid.

 

Ei ole esimene, pigem kolmas. Kuna EUG rekord on 45 inimest, ning Easylife suurim rekord ehk esimene ja EUG on teine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei olegi öelnud et esimene, ütlesin SUURIMAID. Meil on mängupoole ja foorumi poole pealt EasyLifeni pikk tee, aga mina käisin ükspäev Easylifes. Sain surma sattusin haiglasse. 6 Admini oli online. Haiglas oli mingi ahv, kes peksis kõik surnuks. 25 korda umbes andsin teada adminnidele, et siin on üks ahv kes teeb nRP DMi, aga nemad mind ei kuulanud. Mul on hea meel näha meie serveri arengut. Olid ajad kus meil oli keskmiselt 8 inimest online, kui üle 10 oli siis oli üli äge :D Nüüd on juba 30.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

easylifes nii palju mängijaid sest see on lihtsalt täielik tattide server, seal on mingi 10-12 aastased vennad ja enamused on mingid rikkurid, annetavad igapäev.

RP tase on seal küll täielik sitt, Eestis polegi ühtegi korraliku RP serverit enam, kõik on perses

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti keeles rollimäng on see mis selle halvaks teeb, kuna ainult eestlased saavad mängida

 

enamus eestlasi lihtsalt ei ole oma silmaringi eesti serveritest kaugemale laiendanud ning seetõttu on häid rollimängijaid vähe

 

samuti ei tule mingid tuntumad tegijad kuskile pisikesse Eesti serverisse mängima, kuna nad on juba kordi paremas mänginud

 

tehke kõik see värk inglise keelseks ja siis ehk saate isegi suurima Eesti serveri mängijaskonna ja muu värgi poolest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Eesti keeles rollimäng on see mis selle halvaks teeb, kuna ainult eestlased saavad mängida

 

enamus eestlasi lihtsalt ei ole oma silmaringi eesti serveritest kaugemale laiendanud ning seetõttu on häid rollimängijaid vähe

 

samuti ei tule mingid tuntumad tegijad kuskile pisikesse Eesti serverisse mängima, kuna nad on juba kordi paremas mänginud

 

tehke kõik see värk inglise keelseks ja siis ehk saate isegi suurima Eesti serveri mängijaskonna ja muu värgi poolest

 

Võinaa, äkki eestlased ei saa inglisekeelest aru, ning mängijatel (inglased) serveris on suuremad pingid ja läggavad jms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, Los Santos Lennujaam, on lausa fraktsioon. Mine servu, tee foorumisse avaldus, et lenduriks saada.

 

Hea, hakkan san andreast siis kuskilt sebima :D

 

E:: Sain, IGN Richard_Vahvel

 

 

Kuidas seal rääkida saab? Kui kirjutan siis tuleb valge kiri ja mulle tundub et keegi ei näe mu kirja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.