Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sest tõlgitud GM on saast, Lame, keskpärane. Tõstate ümber siis saab sutsu ainulaadsema GMi. Lisada veel midagi korralikku juurde, siis on väga viis GM tegelikuses...

 

Tegelikult on üks päris suur probleem veel. Serverile oleks kõvaks boonuseks kui käske saaks kirjutada nii eesti kui inglise keeles. Mis seal rasket on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vastus kerge: Miks teha kui saab ka niisama korraliku GM i täieliikult tõlgitult?

 

Jah, mina sain näiteks vahepeal teada, et nende Los Santose GM on üks ühele maha kopeeritud meie pealt. Ise nad tunnistasid seda veel. Kahju lausa, feil servu, kui isegi tõlkida ei oska juhtkond, rääkimata skriptimisest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks on arvamus muutunud....

Lausa kahju hakkab, serveri omanik käib lihtsalt teistes serverites /o chatis enda IPd jagamas..Tõsiselt mage nagu...

faaaf.JPG


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LV on kujunemas uueks trendiks jamh. Aga pärast seda tuleb SFi aeg. Kindel värk. Te olete oma vea juba teinud. Te poleks tohtinud hääletust teha, sest nüüd kaotate te pooled mängijad. Reklaamimine - see tähendab minusilmis sitta serverit. Kui veel sellist pilti näen, annan teid SA-MPile üles. SPI ban server kinni ja kääks puuks läbi kõik? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LV on kujunemas uueks trendiks jamh. Aga pärast seda tuleb SFi aeg. Kindel värk. Te olete oma vea juba teinud. Te poleks tohtinud hääletust teha, sest nüüd kaotate te pooled mängijad. Reklaamimine - see tähendab minusilmis sitta serverit. Kui veel sellist pilti näen, annan teid SA-MPile üles. SPI ban server kinni ja kääks puuks läbi kõik? :D

 

Teist metood on olemas.

Mina olen eikeegi, ning sul on oma server. (Näide)

Käivitan keybindi ja kirjutan sinna: /o (suvaline eesti rp server IP)

Nüüd mingi suvaline eesti RP serveriomanik annab su serveri välja ja su server on banlistis. :D

 

See on küll halb mõte. :D


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaatasime et Hackerid käivad juba suvalistes serverites keeramas käkke ning mõtlesime teha endale uue servu. Originaal Roleplay on taas peal uue Ip-ga: 80.79.113.18:7777

Alguses varastasime Eeliidu varasema GM-i, aga eliidu omanikele see ei meeldinud.

Nüüd oleme taas peal palju Buggisema GM-iga ning KÕIK hackerid on oodatud!

Ise aktiivselt ajame rahvast kokku mõningate hackidega ning ka serveri nime vahetustega.

 

Kõige aktiivsem reklaamija ning teiste serverite maha hackija on hetkel Aramis aka Brian_DeLance ehk IRL "Simo".

Soovite tema hackimistaset ületada ja end tõestada? Tulge kohe meie serverisse ja näidake mis suudate!

 

Screene meie põhitegevustest serveri nimevahetustest et hackereid kokku saada:

1. pilt: Hoiatame 6 minutit ette et hakkame reklaamima ja hackime eliidu maha

 

 

aramis.png

2. pilt: Tegutseme.

 

 

server--.png

 

Meie servu põhilause: Kui oled S0beitiga, Siis oled ka Originaaliga! Tulge juba täna!

 

 

Tegelt oleme lihtsalt saamatud reklaamijad sest muidu me ju rahvast ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muidu servu ei saa ju rahvast, Ikka peab keerama käkke kokku ning kutsuma Hackereid. Neid meil õnneks jätkub- IGatahes: KÕIK OLETE OODATUD MEILE HACKIKURSUSTELE!!!

Lisainfo: [email:1naf49w1]simo_06@hotmail.com[/email:1naf49w1]

OLETE KÕIK OODATUD SERVERISSE JA LISAGE MSN KAH!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellist Jama Ära siia Topi Kohe kindlasti .

 

Esiteks Olen Mina uks omanikest ja Meil Pole vaja mingeid koodereid , Sa oled ju alles väike laps muidugi sa muid sõnu ei tea aint üritad elu hinna eest maha teha meie serverit kuna nuud oled kade meie uue serveri üle .

Eliidi GM -i pole me varastanud lihtsalt ühel päeval sain mingilt tüübilt rivo vms äkki oli ühe lingi ja seal oli eliidi gm ning tõmbasin alla ja panin peale . Kui Ise oma gm -i jagate siis pole see mingi vargus niiet TOpi oma suu kinni Tatikas .

Kasutame Gm - i millal tahame te ei sa mitte millegi eest menti anda nägu te airole väitsite .

 

Silver Äkki räägid mis paska sa ise keerad kokku ja kasutad inimesi lihtsalt ära .

 

Osta endale elu kuradi Tolgus Sinusuguseid serveri kohta valetama pole vaja siia .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma võin väike laps olla, aga omateada olen ma sinust endiselt vanem.

Ma polegi omanik- Lihtsalt vastavalt sellele mis toimunud on soovisin teha serverit tutvustava reklaami, Mis seal siis nii halba on? Screenid räägivad ju enda eest.

Eliidi GM pole varastatud? Su sõber Skripter ise pani selle tuuri koos cars.cfg jne failidega- miks muidu Eliit ROleplays näiteks see roller haigla ees täpselt samal kohal on?

"Minusuguseid" serveri kohta valetama...No kurat kui see on vale siis miks screenshotid väidavad muud? Näeb täitsa tõsine vale siis välja.

 

Edu reklaamimistes & Hackimistes poisikesed, aga jätke Eliit rahule palun- Me saame mängijaid reklaamimata kah :)

Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle geenius, kas keegi on rääkinud paroolid jagamisest? Teise serveri saab väga hästi maha mõne teise server.cfg faili abil, ning seda ka Originaal kasutab. Muudab teise serveri nime Eesti eliit on kolinud: [iP] ning enda serveri nimeks pannakse Eesti Eliit RolePlay on kolinud..

Ehk siis mingit parooli polegi vaja, ning reklaamimine on väga edukas.

Seletad ehk lähemalt sellest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Serveri mahategemine põhjusetta? Pildid räägivad endiselt enda eest- Kuidas on screen teie tegemistest serveri mahategemine? :O

Jagame paroole? Seda lolli aja kellegile teisele, see mis tegite oli puhas server.cfg mitte midagi muud.

Miks siis teie serveri nimi screenilt "Eesti eliit on üle kolinud"oli? Minuarust vajaksite teie arengut rohkem, kui ainult reklaamimise ja petmisega suudate kasutajaid leida.

BuStEd AgAiN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.