Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Eile käisin ühes uuemas jõukas, see küll samas hoones mis eelmine, aga seal masinaid.

 

Lat pulldowni tegin 3x10x60-55-50kg

 

Row masinaga olid samad raskused seeriad ja kordused

 

Siis oli mingi lendamis masin rinnale, polnud päris 'liblikas' kuid tegin 3x10-10-5x50-55-60kg

 

Biits EZ kangiga 3x10x25-20-15kg (eeldades, et kang oli 10kg)

 

Biits masinal 3x10x50-40-30kg

 

Triits masinal (triceps pushdown) 3x10x60-55-50kg (väga mõnus (H))

 

Ja muid harjutusi õlale, küljele, kõhule, ülarinnale ja trapetsile.

 

Aa ja smithi masin on värdjas sitt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eile käisin ühes uuemas jõukas, see küll samas hoones mis eelmine, aga seal masinaid.

 

Lat pulldowni tegin 3x10x60-55-50kg

 

Row masinaga olid samad raskused seeriad ja kordused

 

Siis oli mingi lendamis masin rinnale, polnud päris 'liblikas' kuid tegin 3x10-10-5x50-55-60kg

 

Biits EZ kangiga 3x10x25-20-15kg (eeldades, et kang oli 10kg)

 

Biits masinal 3x10x50-40-30kg

 

Triits masinal (triceps pushdown) 3x10x60-55-50kg (väga mõnus (H))

 

Ja muid harjutusi õlale, küljele, kõhule, ülarinnale ja trapetsile.

 

Aa ja smithi masin on värdjas sitt.

Sa oled suht pikalt onju käinud ning tegeled puhtalt ainult jõusaaliga.Tahaks teada, mis sind nagu motiveerib ja kinni selles hoiab.Ma ise käisin ka suht pikalt ainult jõusaalis aga käisin eesmärgiga.Küsimus on hea alatooniga.Lihtsalt mina tundsin mingil hetkel tüdimust sellest üksluisusest.Vahetasin küll treeningkavasid ja harjutusi aga ikkagi lõpuks tuli tüdimus peale.Nüüd käin ikka veel jõusaalis 3 korda nädalas aga motivaatsioon on täiesti teine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled suht pikalt onju käinud ning tegeled puhtalt ainult jõusaaliga.Tahaks teada, mis sind nagu motiveerib ja kinni selles hoiab.Ma ise käisin ka suht pikalt ainult jõusaalis aga käisin eesmärgiga.Küsimus on hea alatooniga.Lihtsalt mina tundsin mingil hetkel tüdimust sellest üksluisusest.Vahetasin küll treeningkavasid ja harjutusi aga ikkagi lõpuks tuli tüdimus peale.Nüüd käin ikka veel jõusaalis 3 korda nädalas aga motivaatsioon on täiesti teine.

 

See on ainus jõusaali alane küsimus millele ma vastata ei oska.. :P

 

Igastahes mingisugused moti videod jne teised isikud mind vapsjee ei motiveeri, väga pohh nendest, e. siis minu motivatsioon ei tule sugugi mitte 'pinnapealsetest' asjadest. Ise kirjeldaks pigem nii, et mulle meeldib progress ja areng, nii vaimne kui füüsiline. Tahan areneda igast nurgast.. lihvida ennast.. (:

 

Ja spordi meeldivus on vast geneetikaga kaasa antud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See spordi meeldivus on kindlasti geenidega kaasa antud:D.Nii kaua kui ma ennast mäletanud olen..nii kaua mäletan ka sporti oma elus.Eks näeb, kunagi äkki tasub suuremalt ära.Vastus oli vähemalt hea:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Blogisse sissekanne tehtud, eks lugege, kui julgete.

Freaks


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njh, nõgesemees. see jutt, mille andsid...jutt nagu piiblist, ei tea, kas uskuda või mitte.

 

Ega ma juttu ei mõelnud - kava mõtlesin!

 

 

StrongLifts 5x5 Workout A

 

Squat 5x5

Bench Press 5x5

Barbell Rows 5x5

 

 

StrongLifts 5x5 Workout B

 

Squat 5x5

Overhead Press 5x5

Deadlift 1x5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõtlengi, et kas uskuda, et see kava töötab täpselt nii nagu seal jutus oli. ehk siis põleb rasv ja mega lihas ja jõud tuleb peale. tundub kuidagi liiga hea see, et tõsi olla

 

Ma juttu küll ei lugenud, kuid see mis välja tõid on tõsi. Rasva põletab juba sellepoolest, et iga kord on kükk ja veel 2 nõudlikku compound harjutust. Jõudu tuleb selle kavaga nagu loomal, sest üksi harjutus pole isolatsiooni harjutust nt. 'biitsepsi kõverdus'. Soovitasin seda selletõttu sulle, et sul jõunäitajad väga head ning potentsiaali kõvasti, kui saad, siis proovi seda kava, ma soovitaks 3-4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tahaks teada, mis sind nagu motiveerib ja kinni selles hoiab.Ma ise käisin ka suht pikalt ainult jõusaalis aga käisin eesmärgiga.Küsimus on hea alatooniga.Lihtsalt mina tundsin mingil hetkel tüdimust sellest üksluisusest.Vahetasin küll treeningkavasid ja harjutusi aga ikkagi lõpuks tuli tüdimus peale.Nüüd käin ikka veel jõusaalis 3 korda nädalas aga motivaatsioon on täiesti teine.

 

Kui üksluiseks läheb, siis tasub sõbrad jõusaali kutsuda, üksinda on jube igav käia, aga kui sõpradega siis läheb aeg kiiremini ja eriti hea oleks kui nad on samal tasemel, saab näha kumb kiiremini areneb ja üldse kahekesti kasvavad raskused kiiremini.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui üksluiseks läheb, siis tasub sõbrad jõusaali kutsuda, üksinda on jube igav käia, aga kui sõpradega siis läheb aeg kiiremini ja eriti hea oleks kui nad on samal tasemel, saab näha kumb kiiremini areneb ja üldse kahekesti kasvavad raskused kiiremini.

Geniusel on õigus, ise kutsusin ka 2-3 venda kaasa endaga ning poole huvitavam on, saab võrrelda ning isegi võistelda :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Geniusel on õigus, ise kutsusin ka 2-3 venda kaasa endaga ning poole huvitavam on, saab võrrelda ning isegi võistelda :D

 

Täpselt! See ongi mõte, et üksteise pidev tagant lükkamine käib, kumb surub rohkem, kumb tõstab rohkem jne :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui üksluiseks läheb, siis tasub sõbrad jõusaali kutsuda, üksinda on jube igav käia, aga kui sõpradega siis läheb aeg kiiremini ja eriti hea oleks kui nad on samal tasemel, saab näha kumb kiiremini areneb ja üldse kahekesti kasvavad raskused kiiremini.

Ega mul endal ei olegi nagu motivatsiooniga probleeme.Küsimus oligi lihtsalt, et mis motiveerib ainult jõusaalis käima.Endal on motivatiooniks see, et jõmm aitab teisele alale kaasa, millega tegelen.Muidugi aitab see kaasa, et keegi teine sinuga võidu treenib.Kahjuks elan ise sellises kohas, kus olen täiesti ainulaadne nähtus, keegi teine siin ei käi jõusaalis ja seega pean täiesti üksi ka seal tegema.See on inimese loomuses juba, et üritame teistest paremad olla- mõned lihtsalt ei tunnista seda ja mõtlevad vabandusi välja.

Train Hard!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega mul endal ei olegi nagu motivatsiooniga probleeme.Küsimus oligi lihtsalt, et mis motiveerib ainult jõusaalis käima.Endal on motivatiooniks see, et jõmm aitab teisele alale kaasa, millega tegelen.Muidugi aitab see kaasa, et keegi teine sinuga võidu treenib.Kahjuks elan ise sellises kohas, kus olen täiesti ainulaadne nähtus, keegi teine siin ei käi jõusaalis ja seega pean täiesti üksi ka seal tegema.See on inimese loomuses juba, et üritame teistest paremad olla- mõned lihtsalt ei tunnista seda ja mõtlevad vabandusi välja.

Train Hard!

*facepalm*

Andre, mis ajad? Ma käin sinuga koguaeg ju j6usaalis..


1429450200_15_1_EUR_3.50_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käin samuti mitme sõbraga ning jõusaalis kujunenud väga mõnus atmosfäär, kus teretatakse jms :)

Endal tuleb 23-29. detsember väga hull nädal, millest saate lugeda blogist.

Täna oli üks raskemaid trenne mu elus, kus peale rasket rinnatrenni tuli kohe Imre Vähi 55min bodypump, kus tegime 5(!!!) harjutust läbi: rinnale, triitsale, biitsale, õlale, trapetsile. Väga hull ;). Pärast veel 4x15 + 50 kõhtu ka järjest.

Enivei, loed blogi, saad aimu: http://gym9.blogspot.com/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*facepalm*

Andre, mis ajad? Ma käin sinuga koguaeg ju j6usaalis..

Sa paks pole jõusaali elusees näinud:D....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline probleem siis, et kas keegi oskab nõu anda, kuidas rinnalt surumises nagu nn. "jõnksukohast" üle saaks. Lihtsalt, ma panen 70kg kangile ja tunnen, et kang on ikka ülikerge aga ei suuda lihtsalt teatud jõnksust üles poole suruda... Või on asi lihtsalt siiski selles, et ei jõua?

Asi on selles ,et kui sa kangi rinnale lased tundub raskus kerge ,kui hakkad üles suruma siis tundub ikka kerge kuni tõstad umb 5-15cm kõrgusele rinnalt,peale seda tuleb mängu sinu treenitud lihased ja kui nemad ei suuda peale 5-15cm edasi suruda siis on asi raskuses.Soovitan surumist treenida rahulikus tempos ,maxi võid proovida jõnksuga.


Töö kiidab tegijat ! Aga mind ei kiida keegi sest tööd ma ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käin samuti mitme sõbraga ning jõusaalis kujunenud väga mõnus atmosfäär, kus teretatakse jms :)

Endal tuleb 23-29. detsember väga hull nädal, millest saate lugeda blogist.

Täna oli üks raskemaid trenne mu elus, kus peale rasket rinnatrenni tuli kohe Imre Vähi 55min bodypump, kus tegime 5(!!!) harjutust läbi: rinnale, triitsale, biitsale, õlale, trapetsile. Väga hull ;). Pärast veel 4x15 + 50 kõhtu ka järjest.

Enivei, loed blogi, saad aimu: http://gym9.blogspot.com/

Mine bodypumpi, kus tehakse kava täies mahus läbi ja saad kogeda midagi mitu korda raskemat. Te tegite 5 plokki 55min - päris päris palju saite ikka puhata ja taastuda vahepeal. Täismahus tehakse 10 plokki 60min jooksul.

Ja räägi raskustest ka, mis sa iga lihasgrupi lõikes kasutasid seal ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.