Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Polegi vist siia uuendatud rekordeid pannud aga kükk 140kg(eelmine120 v 130) ja rinnalt surumine 90kg(eelmine 80kg puhtalt)

Kükkil vaja 40kg veel siis jään rahule(siis 2x oma kehakaalu) ja rinnalt surumises vaja 10kg veel, et saada niiöelda 100kg clubisse aga võrreldes seda, et ma surunrinnalt kord kuus umbes siis läheb aega.Uueks aastaks tahaks ära suruda ikka :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ka umbes 1km. Õpilased 1eur/Tavakasutaja 2eur. Palju võimalusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mul on üle eesti MyFitnessi täispakett (10 klubi), kuus maksan 42€ ja asukohtades kus paiknen, on tavaliselt 2-3km kaugusel jõusaal.

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis saan tasuta käia, aga kellaajad klapivad teatud päevadel ainult. Pean arvestama ikka nii, et maaliiniga ei peaks päevas mingi 4 korda sõitma.

 

Ma olen juba lasknud mingi aasta aega soojendust ainult 2-5 minutit mingil trenažööril (minu jaoks kõige mõttetum ning tüütuim tegevus jõusaalis), on piisav? Kuidas peaks umbes trapetsit treenima? Hetkeste meetoditega ma ainult tunnen peale trenni, et ma olen üldse midagi teinud, samuti ei näe mingit muutust, et kasvaks.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaugel keegi siis jõusaalis käib ja kas maksma ka peate?

Koolis, täitsa tasuta. Kodu kah 200 meetri kaugusel. Kohe peale tunde hea käia ja siis koju lebotama minna :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi on käinud/käib Sparta spordiklubis? Kuulsin, et seal pääseb sisse kiibiga (kes ei tea siis riietusruumi ja jõusaali vahel on vaja kasutada kiipi) ja sel juhul peaksin seda terve trenni kaasas kandma ning kui ära kaob siis peab selle kinni maksma. Mulle tundub see absurdne, sest kui ma paneksin selle kiibi võtmete külge, siis lähen võtmetega trenni ? :O :O Taskuid ka trennipükstel ei ole. Kaardi saaks kenasti kasvõi joogipudeli kõrvale maha panna ja poleks probleemi, aga väikest kiipi niimoodi kaasas kanda tundub siiski mulle väga ebamugav.

Kui keegi käib/on käinud Spartas siis ehk valgustaksite ka mind, kuidas seal üldiselt käia oli ja kas tekkis kiibiga probleeme.

Pilt sarnasest kiibist: http://gyazo.com/b7add622c4a2d2cc71673ea45950ca85

 

Siiamaani olen käinud Revalis 3-6x nädalas. Olenevalt siis sellest kuidas viitsin ja kuidas ajaga on :D Natukene üle aasta olen käinud ja aina rohkem hakkab meeldima see jõusali värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis saan tasuta käia, aga kellaajad klapivad teatud päevadel ainult. Pean arvestama ikka nii, et maaliiniga ei peaks päevas mingi 4 korda sõitma.

 

Ma olen juba lasknud mingi aasta aega soojendust ainult 2-5 minutit mingil trenažööril (minu jaoks kõige mõttetum ning tüütuim tegevus jõusaalis), on piisav? Kuidas peaks umbes trapetsit treenima? Hetkeste meetoditega ma ainult tunnen peale trenni, et ma olen üldse midagi teinud, samuti ei näe mingit muutust, et kasvaks.

Ise kõnnin 10-15 minutit jõusaali ning siis sõuan 500m + venitused ja asun pihta õhtuga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi on käinud/käib Sparta spordiklubis? Kuulsin, et seal pääseb sisse kiibiga (kes ei tea siis riietusruumi ja jõusaali vahel on vaja kasutada kiipi) ja sel juhul peaksin seda terve trenni kaasas kandma ning kui ära kaob siis peab selle kinni maksma. Mulle tundub see absurdne, sest kui ma paneksin selle kiibi võtmete külge, siis lähen võtmetega trenni ? :O :O Taskuid ka trennipükstel ei ole. Kaardi saaks kenasti kasvõi joogipudeli kõrvale maha panna ja poleks probleemi, aga väikest kiipi niimoodi kaasas kanda tundub siiski mulle väga ebamugav.

Kui keegi käib/on käinud Spartas siis ehk valgustaksite ka mind, kuidas seal üldiselt käia oli ja kas tekkis kiibiga probleeme.

Pilt sarnasest kiibist: http://gyazo.com/b7add622c4a2d2cc71673ea45950ca85

 

Siiamaani olen käinud Revalis 3-6x nädalas. Olenevalt siis sellest kuidas viitsin ja kuidas ajaga on :D Natukene üle aasta olen käinud ja aina rohkem hakkab meeldima see jõusali värk.

 

mis seal imelikku on, selle saad ka joogipudeli kõrvale panna ju. mul annab admin garderoobi kapi võtme, mille küljes on ka kiip, millega jõusaali ukse lahti saab. kuidas sa joogipudelit kaasas saad kanda ja seda mitte lol. suht absurdne probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alakõhule häid harjutusi, sest alakõhul rõve pekk, millest vaja lahti saada :P


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Trenni trenni :D

 

Jõulud sucks, +1,5-2kg tuli jälle juurde :D:D

+ Mingi loll koolivaheaeg ka, jõusaal kinni siin alevikus, tuleb käia 10km kaugusel jõukas :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Trenni trenni :D

 

Jõulud sucks, +1,5-2kg tuli jälle juurde :D:D

+ Mingi loll koolivaheaeg ka, jõusaal kinni siin alevikus, tuleb käia 10km kaugusel jõukas :D

 

Av'ga paar kilo ei kadunud? Siis polnud söömiseks väga aega. :D

 

Pole kaalule aastaid astunud, väga tahaks teada palju kehakaalu on praegu. Nüüd uus aasta käes ja ironman mode hakkab pihta. Jõuks väga ei kutsu tho, streethomeworkoutyee. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paljudele ei meeldi sp jõukas käia, et ala teised vaatavad et kerged raskused....

Actually need kes raskusi tõstavad, nad heameelega aitavad ja motiveerivad sind alustama kuskilt maalt :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljudele ei meeldi sp jõukas käia, et ala teised vaatavad et kerged raskused....

Actually need kes raskusi tõstavad, nad heameelega aitavad ja motiveerivad sind alustama kuskilt maalt :)

 

Ma sellepärast väga ei põe palju tõsta jaksan, aga mulle meeldib lihtsalt üksi. Ilmselt pean kuupileti siiski võtma, jalapäevi vaja ikka teha ja veits raskuseid tõsta ka huvitav. Äkki hakkab meeldima isegi. :D Kunagi käisin paar kuud tho, olin alati pmst üksi saalis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljudele ei meeldi sp jõukas käia, et ala teised vaatavad et kerged raskused....

Actually need kes raskusi tõstavad, nad heameelega aitavad ja motiveerivad sind alustama kuskilt maalt :)

 

See viimane täiesti tõsi aga vahel kui näen, et mõni teeb väikse raskusega siis tuleb oma aeg meelde kui sai ise ka teha ja pole midagi imelikku :D aidata saab ikka inimest kui vaja ja motiveerida.

Sai proovitud rinnalt maxi 95kg siiski aga see viimane oli päris juba, käsi läks lihtsalt lukku ja vaevu sai üles :( aga eks selle kuu.lõppus ikka tahaks 100kg ära suruda siis ilus number vähemalt :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidagi ära surnud see teema või keegi ei viitsi positada enam??

Homme lähen proovin rinnalt maxi ehk saab ilusa kolmekohalise numbri ka lõppuks


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.