Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei saanudki täna maxi proovida kuna haige (N) aga keegi oskab soovitada ehk energia jooke kuna treenerid raakisid omavahel, et kui ikka 6korda nadalas trenni teha siis peaks tarvitama aga ehk keegi oskab soovitada??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei saanudki täna maxi proovida kuna haige (N) aga keegi oskab soovitada ehk energia jooke kuna treenerid raakisid omavahel, et kui ikka 6korda nadalas trenni teha siis peaks tarvitama aga ehk keegi oskab soovitada??

 

ma arvan, et nad tavalisi energiajooke nagu redbull ja monster jne ei mõelnud.

vaid neid, mis on spetsiaalsed energiajoogid sportimiseks, mis segatakse pulbrist või geelist või muust ollusest kokku.

 

küsi treeneritelt järgi ja ehk nad oma kogemusest oskavad sulle midagi soovitada.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma arvan, et nad tavalisi energiajooke nagu redbull ja monster jne ei mõelnud.

vaid neid, mis on spetsiaalsed energiajoogid sportimiseks, mis segatakse pulbrist või geelist või muust ollusest kokku.

 

küsi treeneritelt järgi ja ehk nad oma kogemusest oskavad sulle midagi soovitada.

Tapselt nagu oeldi :) aga motlesin, et kusin ennem siit jargi kui treenerilt kuna treenerile ei meeldi, kui tarbiks neid lisandeid kuna pidid halvad olema :/ aga proovin jargi ehk.aitab vasimuse vastu

 

Kellegilt on head kava pakkuda?

 

Lase teha treeneril ja kes oskavad kuna neil vaja tapseid andmeid sinu kohta(palju kaalud, sinu toitumine.jne)

Fitness foorum naiteks, kusi seal :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul nt hantlitega lendamises käivad küünarnuki liigestes hullud raksud koguaeg, mis on päris valusad isegi, teen ennem soojendust ka neile, aga endiselt sama jama, oskab keegi midagi soovitada või öelda, milles võib põhjus olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks päev sai sellist kava teha

Rinnalt surumine 4x12

positiivse kaldega pingil hantlidega surumine 4x12

Lendamine lamades hantlidega 4x12

surumine kangiga üles 4x12

lendamine hantlidega küljele 4x12

lendamine hantlidega 4x12

prantsuse surumine kuklalt 3x12

ploki allasurumine seists 3x12

küünavarre sirutamine taha 3x12


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, et millest oleneb, et veresooned tulevad käepeal välja??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsimus, et millest oleneb, et veresooned tulevad käepeal välja??

 

Ma arvan, et sul on rasva puudus, et võta kaalust juurde. Võibolla on ka kätel õhuke nahk ja sooned paistavad läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi poksis(mitte MMA vaid see õige poks) on käinud või ameerika jalgpallis ?? Plaan minna neisse aga ei tea kumba :(


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi poksis(mitte MMA vaid see õige poks) on käinud või ameerika jalgpallis ?? Plaan minna neisse aga ei tea kumba :(

Käinud nii poksis kui kickpoksis. Soovitan siiski poksi minna. Väga hea füüsilise saad alla ja poksida lihtsalt hea osata:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hakkasin Candito 6 Week programmi tegema. 1. nädal on läbi.

 

also hakkasin valgupulbrit ja kreatiini tarvitama. enne jäi päris palju soovitatavast päevasest valgukogusest(u 2g valku 1kg kehakaalu kohta) puudu, nüüd peaks enamvähem kokku ära saama. kreatiin andis ka juba esimestel päevadel mõnusalt suurust ja kaalu ka juurde. 5 päeva olen võtnud ja 3kg juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käinud nii poksis kui kickpoksis. Soovitan siiski poksi minna. Väga hea füüsilise saad alla ja poksida lihtsalt hea osata:)

 

Küsimus, et kuidas need kavad seal väja näevad ka(et poksi trenn, jõukas, poksi trenn jne) ??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsimus, et kuidas need kavad seal väja näevad ka(et poksi trenn, jõukas, poksi trenn jne) ??

Poksis teed kõike korraga. Trenn on näiteks nii, et alguses teed varjupoksi, siis poksid omaette hantlid käes. Teed poksi tehnikat, vahepeal kättekõverdust ja kangi. Siis poksid. Mõni päev teed ainult poksitehnikat. Mõnipäev peksad kotti ja teed jõudu jne.. Jõusaali päris eraldi ei olnud mul treeningkavas.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkasin Candito 6 Week programmi tegema. 1. nädal on läbi.

 

also hakkasin valgupulbrit ja kreatiini tarvitama. enne jäi päris palju soovitatavast päevasest valgukogusest(u 2g valku 1kg kehakaalu kohta) puudu, nüüd peaks enamvähem kokku ära saama. kreatiin andis ka juba esimestel päevadel mõnusalt suurust ja kaalu ka juurde. 5 päeva olen võtnud ja 3kg juures.

 

palju pulber ja kreatiin maksma läksid?

mitu korda nädalas soovitate käia 3? 4? 5?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.hcgym.eu/100-micro-whey-active-1kg.html ostsin 1kg lihtsalt prooviks. seal 4kg tuub ka, saab 17.50€/kg.

http://www.hcgym.eu/hct-kreatiinmonohudraat-1000g.html

 

ma soovitan algajale Candito Linear Programi, tõmba pdf ja loe läbi. palju teksti on küll, aga see tuleb sulle kasuks.

http://www.canditotraininghq.com/free-strength-programs/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.