Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

sul rinnalevõtt ja rebimine ka kavas?

 

Jah, hakkasid meeldima. :P

 

EDIT:

 

Täna tegin 3x5x120kg kükk

 

Positiivse kaldega surumine 3x12-10-8x55kg

 

Rööbaspuudel surumine 3x8x20kg

 

Seistes surumine 3x8-6-8x40kg

 

Siis superseeriaga rinnalt surumine peene haardega 3x8x60kg ning kickback 3x10x5kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovisin siis täna midagi jõutõstmises aretada, algul sai 75KG pealt mindud 10 kaupa edasi kuni 110'neni siis sai igakord 5 juurde lisatud kuniks 155KG peal, algul ei tahtnud eriti ära tõmmata, aga sai natukene veidi punnitatud ning 155KG tuli ära. :D

Uus rekord siis.. käinud kuskil 4-5 nädalat vist. (?)

Eelmine aasta sai kah käidud kuskil 2 kuud, siis ei viitsinud enam.

Rinnalt surumine väga hea pole, täna sain 65 vaevu surutud 2 korda, kükki ma üldse ei tee..

 

// Mingi kava peaks kokku panema endale.

 

Alustasin jõutõmmet 120KG pealt täna, edasi 135KG siis 145KG ning lõpuks üritasin 160KG ära tõmmata... ja tuli ka. :)

Eelmine kord väsitasin liialt ära end..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alustasin jõutõmmet 120KG pealt täna, edasi 135KG siis 145KG ning lõpuks üritasin 160KG ära tõmmata... ja tuli ka. :)

Eelmine kord väsitasin liialt ära end..

 

Miks sa siiski kükki ei tee? See, et hästi välja ei tule on ju loll jutt, või on hoopis muud põhjused?

 

Aga jõutõmme on jah hämmastav, see annaks sulle kükis samuti eelise, sest kükk ka nõuab tugevat alaselga ning jalgu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst jalad tulevad lahti koguaeg maast ja ei seisa eriti seljal, mitu korda üritanud ikka ei tule välja, aga no.. peab edasi harjutama.

 

Pane mingid õhukesed kettad vms kandade alla, või mingi õhuke pind, olen näinud kuidas teised nii teevad. Selja suhtes ma ei oska midagi öelda, kere nõrk? Ainus soovitus mis oskan öelda on, et kui kangi võtad turjale siis võta kätega nii peene haare kui saad, et trapets oleks võimalikult punnis, ja rind hoia ees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaikselt tee, kindlasti vaata, et õige asend oleks & alusta väiksest raskusest.

Kui sõbraga käid või treener seal on siis võid neilt ju küsida, mul endal jõusaalis nn. treener olemas, ta käib ringi ja vaatab mida keegi teeb, valesti on siis seletab.

BTW. kui raskema koormusega teed siis lükka vöö ka peale.

Ma esimestel nädalatel tõmbasin 120KG ilma vööta ja rapsisin veidi liiga palju ning tõmbas ühe poole tuimaks, järgmine nädal ei saanud eriti midagi teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4s nädal läheb jõusaalis , peaks hakkama nüüd jõutõmmet ja kükki ka tegema , aga kardan , et teen jõutõmmet valesti ja siis vigastan ära ennast ;D

 

Ära karda midagi, peab väga lohakalt tegema ja suure raskusega, et haiget endale teeks, ise ka kartsin seda harjutust ennem, sest treener ka (kergejõustiku) ei soovitanud.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Syt7A23YnpA

 

Vaikselt tee, kindlasti vaata, et õige asend oleks & alusta väiksest raskusest.

Kui sõbraga käid või treener seal on siis võid neilt ju küsida, mul endal jõusaalis nn. treener olemas, ta käib ringi ja vaatab mida keegi teeb, valesti on siis seletab.

BTW. kui raskema koormusega teed siis lükka vöö ka peale.

Ma esimestel nädalatel tõmbasin 120KG ilma vööta ja rapsisin veidi liiga palju ning tõmbas ühe poole tuimaks, järgmine nädal ei saanud eriti midagi teha.

 

Mina nt. teen ilma vööta, see ei muuda palju midagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mulle näiteks öeldi kunagi, et kui teha sooja jõutõmbes ( a.la 40-60% maxist) võib teha ilma vööta, et areneksid ka mõned teatud lihased, mis vööga ei arene.

Aga suurtel raskustel tasuks ikka vöö kindlasti peal hoida. Seljavigastusted on kerged tulema.

 

---------- Post added 22-11-11 at 14:38 ----------

 

pmst jalad tulevad lahti koguaeg maast ja ei seisa eriti seljal, mitu korda üritanud ikka ei tule välja, aga no.. peab edasi harjutama.

 

Kui jalad tulevad lahti, võib see olla tingitud sellest, et lased rinna liiga ette. Soovitaksin n6gesemehe variandile lisaks proovida ka tsipake õlgade laiusest laiemalt kinni hoida, suruda rinda veidi ettepoole ning kükkides hoida rinda koguage ees ja vaadata üles lakke. Muidugi mitte peakohale vaid ette ja terve küki vältel samma kohta vaadata, siis ei vaju õlad ära. Proovi, vaata kas aitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mulle näiteks öeldi kunagi, et kui teha sooja jõutõmbes ( a.la 40-60% maxist) võib teha ilma vööta, et areneksid ka mõned teatud lihased, mis vööga ei arene.

Aga suurtel raskustel tasuks ikka vöö kindlasti peal hoida. Seljavigastusted on kerged tulema.

 

---------- Post added 22-11-11 at 14:38 ----------

 

 

Kui jalad tulevad lahti, võib see olla tingitud sellest, et lased rinna liiga ette. Soovitaksin n6gesemehe variandile lisaks proovida ka tsipake õlgade laiusest laiemalt kinni hoida, suruda rinda veidi ettepoole ning kükkides hoida rinda koguage ees ja vaadata üles lakke. Muidugi mitte peakohale vaid ette ja terve küki vältel samma kohta vaadata, siis ei vaju õlad ära. Proovi, vaata kas aitab.

Täpselt...Mina tegin näiteks kükki alati ilma vööta, kuni raskused üle 80kg läksid.Jalad ei tõusnud sellepärast üles, et vaatasin koguaeg lakke ja see tõmbas pea tahapoole ja tasakaal läks sellega õigeks+ selg läks automaatselt õigesse asendisse..Ma ei tea, kas teistel see meetod töötab aga mul igatahes töötas see väga hästi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt...Mina tegin näiteks kükki alati ilma vööta, kuni raskused üle 80kg läksid.Jalad ei tõusnud sellepärast üles, et vaatasin koguaeg lakke ja see tõmbas pea tahapoole ja tasakaal läks sellega õigeks+ selg läks automaatselt õigesse asendisse..Ma ei tea, kas teistel see meetod töötab aga mul igatahes töötas see väga hästi...

 

Järelikult pole valesti asjast aru saanud :) Ja kükki tehes katsuge jalgu nii hoida, et põlved ei läheks alla minnes ega üles tõustes kokku. Katsuge põlveotsad hoda nagu väljaminevas suunas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järelikult pole valesti asjast aru saanud :) Ja kükki tehes katsuge jalgu nii hoida, et põlved ei läheks alla minnes ega üles tõustes kokku. Katsuge põlveotsad hoda nagu väljaminevas suunas.

 

Kõik oleneb sügavusest ka.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.