Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Proovisin täna 140kg tõmmata, ei midagi jälle... lootusetu. (:

 

Kuidas ma nii nõrk saan olla jõutõmbe alal..

 

Peale seda oli siis jõutõmme 1x5x115kg - suur pingutus

 

Siis õlgade laiuse haardega lõuatõmbed 3x12x15kg

 

Ja muid selja/õla/trapetsi harjutusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole eriti jõusaali külastaja, 2korda nädalas ja max on on hetkel 55kg

Ise olen 176cm pikk ja 65kg raske.

 

Kaalu ja kasvunäitajad sinuga võrreldes mul peaaegu identsed. Vana oled?

 

 

 

Täna kükkisin 3x5x120kg, kuid 140kg ei raatsinud, ei tea miks.. :P

Rinnalt surumist 3x3x90kg seekord suutsin siis 3 kordust ära teha korralikku.

Kaldega pingil lendamist 3x10x13.5kg

 

Siis säärt, õlga ning kõhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovisin täna 140kg tõmmata, ei midagi jälle... lootusetu. (:

 

Kuidas ma nii nõrk saan olla jõutõmbe alal..

 

No kõik oleneb seljast, kui selg tugev siis ka jõutõmme hea.

Aga jalad mängivad ka suurt rolli, sest just jalgadega peaksid tõstet algama, mitte nn kraana tehnika.

Tavaliselt kükitavad ja teemvad jõutõmmet peaegu sarnaselt kuni 20kg erinevusega.

 

Kuid mul on tuttav kk. umbes 62kg ning jõutõmme tal 195kg, kükitab ta aga 145kg.

See on erinev kõigil aga tavaliselt siiski need harjutused sarnased.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kõik oleneb seljast, kui selg tugev siis ka jõutõmme hea.

Aga jalad mängivad ka suurt rolli, sest just jalgadega peaksid tõstet algama, mitte nn kraana tehnika.

Tavaliselt kükitavad ja teemvad jõutõmmet peaegu sarnaselt kuni 20kg erinevusega.

 

Kuid mul on tuttav kk. umbes 62kg ning jõutõmme tal 195kg, kükitab ta aga 145kg.

See on erinev kõigil aga tavaliselt siiski need harjutused sarnased.

 

Järelikult on mul siis nõrk selg.. :D

 

Kükis 3x5x120kg ei valmistanud üldsegi muret, aga jõutõmbes 1x5x115kg oli juba suuremat sorti pingutus (tegin trenni alguses kohe, oleks natukene hiljem ei oleks jõudnud üle 1-2 korduse).. eks näeb, ma homme proovin jälle 140kg tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna oli siis mul jalapäev ja proovisin 50kg kükke ja sain 3x8 väga ilusti hakkma

 

homme proovin palju arvatavasti palju saan max kükki :D

 

 

mitu % oleks normaalne kükk max-st ???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Järelikult on mul siis nõrk selg.. :D

 

Kükis 3x5x120kg ei valmistanud üldsegi muret, aga jõutõmbes 1x5x115kg oli juba suuremat sorti pingutus (tegin trenni alguses kohe, oleks natukene hiljem ei oleks jõudnud üle 1-2 korduse).. eks näeb, ma homme proovin jälle 140kg tõmmata.

 

Ära sa igapäev proovi.

Soovitaksin sellist plaani, ütleme see nädal reedeni teed rahulikult trenni ja reedel võtad ette 3x6x110kg.

Järgmine reede proovid 140kg jõutõmmet.

 

Ma treenin sellise plaaniga, iga nädala reedel teen suurema trenni, mis vajab palju pingutust, olgu see 6x6x130kg näiteks kükk, või 6x6x80kg rebimine.

See on juba väsitav aga see annab oma tulemused. Iseenesest nädal on ka suht raske 6 trenni nädalas, teisipäev, neljapäev ja pühapäev on lihtsamad umbes 1h trennid aga muud on sellised sisukamad, kus võtab ikka higi kõvasti lahti.

 

Aga sa proovi tõesti reedele jätta selline trenn, mis läheb tõstmise korduste pooles väga suureks.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjutasin siin ennist, et jõutõmbe max 140kg. Tegelikult on 155kg -.-

Igastahes täna sai tehtud selga ja õlga, täpsemalt saate lugeda juba blogist! Pilt ka üleval :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära sa igapäev proovi.

Soovitaksin sellist plaani, ütleme see nädal reedeni teed rahulikult trenni ja reedel võtad ette 3x6x110kg.

Järgmine reede proovid 140kg jõutõmmet.

 

Ma treenin sellise plaaniga, iga nädala reedel teen suurema trenni, mis vajab palju pingutust, olgu see 6x6x130kg näiteks kükk, või 6x6x80kg rebimine.

See on juba väsitav aga see annab oma tulemused. Iseenesest nädal on ka suht raske 6 trenni nädalas, teisipäev, neljapäev ja pühapäev on lihtsamad umbes 1h trennid aga muud on sellised sisukamad, kus võtab ikka higi kõvasti lahti.

 

Aga sa proovi tõesti reedele jätta selline trenn, mis läheb tõstmise korduste pooles väga suureks.

 

Ma käin 3 korda nädalas, ja mul on A ja B kava, e. siis push (rind,triits jne) ning pull (selg, biits jne). Seega mõni nädal on ABA, teine nädal BAB. Jõutõmmet teen ainult 1x5 sest mõnikord on see 2x nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi kava saaks mulle teha ? Käin 6korda nädalas jõusaalis.

 

Algajal küll ei soovitaks nii palju käia, su keha ei kohane nii kiiresti ära. Kavad leiad siit: http://www.fitness.ee/treeningkavad

 

 

Täna siis tõmbasin 135kg jõutõmmet, mis oli kerge, kuid 140kg ikka ei tõmmanud. Üks sõber, kes surub rinnalt 20kg vähem, kükib ka ~20-30kg vähem tõmbas 145kg, suht masendav.

 

Üks asi veel, eelmine kord ei teinud 120kg kükke (3x5) hoopis 110kg. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algajal küll ei soovitaks nii palju käia, su keha ei kohane nii kiiresti ära. Kavad leiad siit: http://www.fitness.ee/treeningkavad

 

 

Ega ma algaja pole, ma ei ole lihtsalt kava järgi teinud aga nüüd mõtlesin koos sõbraga käima hakata.

 

No vaata mis juttu sa ajad. Kavade lehe andsin, vali siis mõni kange kava. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tanel ,kui su blogi lugeda siis seal on 2xkohupiim jne.

küsimus siis selline ,et palju sul see 1x kord on ja millist kohupiima sa manustad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Algajal küll ei soovitaks nii palju käia, su keha ei kohane nii kiiresti ära. Kavad leiad siit: http://www.fitness.ee/treeningkavad

 

 

Täna siis tõmbasin 135kg jõutõmmet, mis oli kerge, kuid 140kg ikka ei tõmmanud. Üks sõber, kes surub rinnalt 20kg vähem, kükib ka ~20-30kg vähem tõmbas 145kg, suht masendav.

 

Üks asi veel, eelmine kord ei teinud 120kg kükke (3x5) hoopis 110kg. -.-

 

No kõik oleneb su seljast ja muidugi tehnikast :D

Pealegi jõutõmme ei ole see, mis tõuseb suure kiirusega, jalad tõusevad palju kiiremini.

 

---------- Post added 14-11-11 at 22:07 ----------

 

tanel ,kui su blogi lugeda siis seal on 2xkohupiim jne.

küsimus siis selline ,et palju sul see 1x kord on ja millist kohupiima sa manustad?

 

Ma usun, et ta kasutab tavalist pakki 250g.

Ise ostan endale iga päev ühe paki peale trenni, mulle sellst hetkel piisab.

1 pakk, mis oleks siis vähe rasvane, ise ostan maitsetu mitte rasvase.

Kodus segan selle moosiga ära ja hea süüa, see kõik selleks, et lihaseid toita.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tanel ,kui su blogi lugeda siis seal on 2xkohupiim jne.

küsimus siis selline ,et palju sul see 1x kord on ja millist kohupiima sa manustad?

 

1 kohupiim on: 200gr, Selveri toodang, vanilli oma :)

Täna oli biitsa-triitsa trenn, väga super. Lugege õhtul blogist! :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noniii noniii...Hakkan ka siis nüüd kuni jaanurari lõpuni natuke lihast ka tegema...Pole ammu nagu korralikult trenni jõmmis teinud, kava järgi ma mõtlen.Nüüd hakkan siis 3 korda nädalas uuesti käima.Jõunäitajatest olen ainult rinnalt proovinud- 90kg tuli kergelt ära(max on olnud 97,5kg).Nüüd mingiaeg proovin ka teisi näitajaid proovida...Pean ka blogi- aga seda pean enda jaoks ja mitte jõusaali kohta.Trennist veel nii palju, et käin trennis umbes 6 korda nädalas(teisipäeval 2 trenni...) aga plaanis on veel üks trenn nädalasse võtta.Puhkuseks jääb siis pühapäev: õige kristlane pühapäeval trenni ei tee...Esmaspäev:jõmm, teispäev(kerge jõusaal+kickpoks), kolmapäev(jõusaal+futsal), neljapäev(kickpoks), reede(jõusaal) ja siis laupäeviti plaanis sõpradega maadelda, mis ei ole aga veel nii kindel, sest ei tea kas saan saali enda kasutusse selleks päevaks...Ja jõusaal, kus ma käin ei ole ka just kõige paremini sisustatud.Aga mina ei vingu, sest leian, et enamus harjutustest saab tavalise kangiga ka ära teha, kuid mõnda jah ei saa...

Vanus:18

Kaal:umb 73-74kg

Pikkus:180

Rasvaprotsent on väga väike:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar küsimust muna joomise kohta.

-Mitu muna jooma peaks?

-Kuna jooma peaks?(enne/pärast trenni?)

-Kas jooma peab nii munavalget kui ka -kollast?

-Tihti jooma peaks?(iga trenni järel või mis?)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paar küsimust muna joomise kohta.

-Mitu muna jooma peaks?

-Kuna jooma peaks?(enne/pärast trenni?)

-Kas jooma peab nii munavalget kui ka -kollast?

-Tihti jooma peaks?(iga trenni järel või mis?)

 

Väga imelikud küsimused sul.

Ma esitan sulle mõne küsimuse vastu:

-Mis su eesmärk on?

-Miks sa muna juua tahad?

 

Sisuliselt sama, mis keedumuna. Soovitatav ikka kõik muna ära süüa, 20 muna korraga sööd, siis võiksid mõne munakollase vahele jätta.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna kükkisin 145kg.

 

Peale seda 2x3x120kg, sest tunda oli, kuidas alaselg oli päris pinges, vast esmaspäevasest jõutõmbest ka, ning suuri raskusi kükkides on alaselg tähtis.

 

Surumist tegin positiivse kaldega pingil 3x6x60kg (suhtelistel suur kalle, seega raske suruda)

Lendamist samal pingil 3x10x13.5kg

 

Seistes kuklatagant surumine 3x6x40kg

 

Siis superseeriaga peene haarde rinnalt surumine 3x10x40kg ning koljupurustaja 3x10x20kg, tegin surumist ning kohe otsa purustajat, siis väike paus, jne.

 

Nüüd on mu kükk 10kg tugevam kui jõutõmme.. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna kükkisin 145kg.

 

Peale seda 2x3x120kg, sest tunda oli, kuidas alaselg oli päris pinges, vast esmaspäevasest jõutõmbest ka, ning suuri raskusi kükkides on alaselg tähtis.

 

Surumist tegin positiivse kaldega pingil 3x6x60kg (suhtelistel suur kalle, seega raske suruda)

Lendamist samal pingil 3x10x13.5kg

 

Seistes kuklatagant surumine 3x6x40kg

 

Siis superseeriaga peene haarde rinnalt surumine 3x10x40kg ning koljupurustaja 3x10x20kg, tegin surumist ning kohe otsa purustajat, siis väike paus, jne.

 

Nüüd on mu kükk 10kg tugevam kui jõutõmme.. -.-

 

Pole hullu, mul ka kükk suurem kui jõutõmme. (:


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.