Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Ei taha küll midagi halba öelda, kuid 40kiloga ei saa selga isegi soojaks ju põhimõtteliselt. Pole küll soovi kelkida ega midagi aga ise teen jõutõmmet 1-2x nädalas ja tavaliselt on seeriad 8x100 8x110 6x120 6x130, loomulikult eelneb sellele korralik soojendus. Kaalu on mul 74-76kg ja olen 186cm pikk. Kui keegi väga tahab võin järgmise jõutõmbe trenni ajal ka mingi proof video teha või samas ka tutorial video.

 

Jõudu!

 

raskused ei ole asjad, mida kommenteerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2x nädalas täis poweril jõutõmmet pole küll mõtet teha, pigem 1 kord 2 nädala jooksul ja siis treeenida neid väiksemaid lihaseid seljas ja teha muid harjutusi

 

Ka see variant, kuid sõltub ka eesmärgist ja mida soovitakse trennis saavutada. Ise näiteks käin võistlemas kolmikus ehk jõutõmme,kükk,surumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ka see variant, kuid sõltub ka eesmärgist ja mida soovitakse trennis saavutada. Ise näiteks käin võistlemas kolmikus ehk jõutõmme,kükk,surumine.

 

No ma käin ka võistlemas jõutõstmises aga ikka ei tee nädalas 2x kükki, jõutõmmet ega surumist maximum võimsusega. Räägi siis palju tulemused on sellise trenniga?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loomulikult ei ole mul kõik treeningnädalad sarnased ja ei tee alati max poweriga.

Sidemetega olen kükkinud reeglitekohaselt 170kg, ilma varustuseta tõmme 167,5kg, ilma särgita surunud 80kg.

Viimasel olengi töötanud selle kallal ,et arendada rinda teistele pisut järgi.

 

Ja kindlasti ei tee ma nii et 2x kükki ja 2x jõutõmmet nädalas suurte raskustega, lihtsalt seda ei pea vastu normaalselt. Tavaliselt teen nii ,et kas siis 2x jõutõmbele/kükkile orienteeritud trenni + 1x kükk/jõutõmme, sõltuvalt siis kumba enne 2x tegin.

 

Jutt tuli pikk ja segane aga loodetavasti on arusaadav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole eriti tõstja inimene ise olnud, suurem osa elus kickboxiga tegelenud, aga kuna sõjaväkke minek, siis tuli plaan, et arendada endal rohkem lihaseid..ja niisama suve alguseks ka nats keha vormida. Läksin 2 kuud tagasi arcticusse. Surusin varem vist 75, kui aus olla siis pole kunagi proovinudki rohkem suruda, proovisin siis naljapärast palju tuleba, tuli 90, aga ma olin enne nats biitsepsit, rinnalihast ning triitseptsit teinud.. arvan et 95 tuleks ära. Endalegi nats üllatus kuna pole lamades surumist seal eriti teinud, ainult sellisel pingil, kus oled istukil ja surud ettepoole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi oskab soovitada harjutust rinnalihase ülemise osa jaoks just vms ? ...ma teen midagi valest või ei tee üldse või on mul lihtsalt ülimalt halvad geenid ...

 

hmm. millised need sul välja näevad? rind sul täiesti lame või sul manboobs?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi oskab soovitada harjutust rinnalihase ülemise osa jaoks just vms ? ...ma teen midagi valest või ei tee üldse või on mul lihtsalt ülimalt halvad geenid ...

 

Tee pilt, kõige parem aru saada.

Endal ka hea pärast arengut vaadata.

Juunis võib-olla panen mingeid pilte, huvitavam jälgida rahval.

Gymis läheb kõik kenasti. Joosta ei saa kahjuks 3 nädalat, kuna põletik sääres sees. Sain antibiootikumid ka peale ning määrin ühte geeli :( nuuks-nuuks.:'(


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.