Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

No täna rinnalt surumist teha ei saanud, tolbakad russid olid terve aeg seal, kord üks istus seal kord teine. Muidu oli rinna ja biitsa päev, tegin horisontaalis ja kaldes hantlitega surumist. Naljakas oli see, et tegin enne biitsa ja siis surumist, raske oli kaldega pingi peale hantleid saada ja pärast maha saada.

 

Keset trenni tekib alati väike nälg, teistel pole sellist probleemi? alati söön midagi enne trenni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No täna rinnalt surumist teha ei saanud, tolbakad russid olid terve aeg seal, kord üks istus seal kord teine. Muidu oli rinna ja biitsa päev, tegin horisontaalis ja kaldes hantlitega surumist. Naljakas oli see, et tegin enne biitsa ja siis surumist, raske oli kaldega pingi peale hantleid saada ja pärast maha saada.

 

Keset trenni tekib alati väike nälg, teistel pole sellist probleemi? alati söön midagi enne trenni.

 

*** Rind/biitseps stiilis treenimine ei vii teid mitte kuhugi. Selline lähenemine treeningule ei anna teie kehale ei funktsionaalses mõttes suurt mitte midagi, ega ei treeni teid ka headeks kulturistideks, jõutõstjateks ega rammumeesteks.

Ma löön alati enne trenni kõhu nii täis kui võimalik ja ikka läheb lõpu poole tühjaks :D

 

 

Aga venelaste peletamiseks viska suitsupakk kuhugi teises suunas, kohe jooksevad ja surumispink puhas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma löön alati enne trenni kõhu nii täis kui võimalik ja ikka läheb lõpu poole tühjaks :D

 

 

Aga venelaste peletamiseks viska suitsupakk kuhugi teises suunas, kohe jooksevad ja surumispink puhas.

 

Miks sa mulle selle quote viskasid? see on öeldud nende suunas kes iga trenn teevad rinda ja biitsa, mul oli lihtsalt rinna ja biitsa päev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa mulle selle quote viskasid? see on öeldud nende suunas kes iga trenn teevad rinda ja biitsa, mul oli lihtsalt rinna ja biitsa päev.

Tahtsin sulle lihtsalt head nõu anda:) ma ise tegin varem samamoodi aga nüüd muutsin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma ei saanud eriti nõust aru, mis moel sa nõu andsid?

 

Et rinda ja biitsepsit siis ei treeni üldse?

Siin oli mõeldud seda, et ei treeni rida ja biitsa koos:) pigem näiteks rind ja triceps või rind ja õlg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta ei rääkinud splitist imo Selline lähenemine treeningule

Assaa... ma eeldasin temalt sellist nagu spetsialisti nõu/nippi selles punktis, mitte lihtsalt heietamist selle üle kuidas "esimest-korda-saalis" tüübid treenivad.

Aga tundub, et sul on vist õigus : /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Assaa... ma eeldasin temalt sellist nagu spetsialisti nõu/nippi selles punktis, mitte lihtsalt heietamist selle üle kuidas "esimest-korda-saalis" tüübid treenivad.

Aga tundub, et sul on vist õigus : /

 

No minu variant tundub loogilisem kooskõlas tema ülejäänud lausega, et muidu ei saa mingi rammumeest/kulturisti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna sai käsi tehtud.

Triitsepsisurumised 50kg x2 x8 , 60kg x1 x6

Rööbaspuudel surumine keharaskusega x2 x10, +15kg x6

Prantsuse surumine 20kg x1 x10, 25kg x2 x8, 30kg 1x x4

 

Biitsepseid EZ kangiga 30kg x2 x10, 35kg x1 x8, 40kg x1 x6

Siis kahe käega 15kg hantlitega x3 x6

Isoleeritult ühele käele korraga 17kg x3 x6

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellegil surumissärki pole müüa suurus 42-44?
Tead ka kui kallis ja kergesti purunev see on?

 

Keegi nõu ei oska anda chest fly'de kohta, mulle tundub, et ma kasutan liiga palju õlgu ja vähe rinda, või see ongi nii?

 

Ja teise seeria ajal on õlgadel ebamugav juba, jätkamine viiks vast vigastuseni.

Mis nurga all ja kui suurte raskustega teed seda? Ehk on mõni toetav lihasgrupp nõrgem võrreldes rinnaga ja siis läheb asi tasakaalust välja? Aga ega täielikult isoleeritud harjutust ühele grupile polegi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead ka kui kallis ja kergesti purunev see on?

 

 

Mis nurga all ja kui suurte raskustega teed seda? Ehk on mõni toetav lihasgrupp nõrgem võrreldes rinnaga ja siis läheb asi tasakaalust välja? Aga ega täielikult isoleeritud harjutust ühele grupile polegi:)

 

Mis mõttes nurga all? Sirge pingi peal esialgu olen teinud seda, 13.5kg hantlitega. Võibolla käed pikad ja selle tõttu kandub asi õlgadele. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi nõu ei oska anda chest fly'de kohta, mulle tundub, et ma kasutan liiga palju õlgu ja vähe rinda, või see ongi nii?

 

Ja teise seeria ajal on õlgadel ebamugav juba, jätkamine viiks vast vigastuseni.

 

Pead hantleid rohkem ettepoole tooma.

Või no pmst, et teed seda rinna või isegi kõhu kohal, siis on kohe tunda ka, et õlga niipalju ei kasuta.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna olid jalad ja õlad. Jalad võttis nii läbi, et jube, naljakas nõrk tunne oli kõndida. Proovisin ka 80kg benchil, ei tekitanud raskusi, suuremaks ei läinud sest spotterit polnud, ei hakanud riskima. Peale jalgu oli õlgu juba väga nõrk teha, ei jõudnud nii palju kui oleks jõudnud trenni alguses, on soovitusi selle kohalt kellelgi? keset trenni kahaneb energia/jõud, peaks keset trenni midagi nahka pistma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vöta möni batoon/šokolaadi natuke kaasa, vöi pista banaan keset trenni nahka. Ega natukene näksimist ei tohix midagi teha. Energiat peakss neist tulema. Vett joo kh. :D

 

pole mingi spetsialist aga nii peakss ok olema.

 

No vee pudel on mul alati kaasas, trenni alguses ja keskel läheb vett nagu nalja. Reedel proovib, võtan mingi snickersi kaasa, hihi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ah? misasja Sa ajad mees? Kergesti purunev ta küll ei ole, ja seda saab õmmelda isegi kui vaja + kui võistelda tahta, siis on vaja seda

 

Mida sa ajad, et kui võistelda tahad, siis vaja seda. Seda pole küll keegi reeglitesse kirjutanud, et surumissärk peab seljas olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ajad, et kui võistelda tahad, siis vaja seda. Seda pole küll keegi reeglitesse kirjutanud, et surumissärk peab seljas olema.

 

Jah, seda pole kirjas, aga mis mõttega lähed võistlustele, kui teised suruvad särkidega umbes 30+kg rohkem?

Igalpool on oma varustus, Sa ei mängi ju jalkat ka tavaliste tossude ja ilma kaitsmeteta :/


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, seda pole kirjas, aga mis mõttega lähed võistlustele, kui teised suruvad särkidega umbes 30+kg rohkem?

Igalpool on oma varustus, Sa ei mängi ju jalkat ka tavaliste tossude ja ilma kaitsmeteta :/

 

See võrdlus on väga sitt praegu. Kui sa tahad jalgpalli võrdluseks tuua, siis surumissärgiga surumine on nagu putsadega mängimine ,mis ise löövad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See võrdlus on väga sitt praegu. Kui sa tahad jalgpalli võrdluseks tuua, siis surumissärgiga surumine on nagu putsadega mängimine ,mis ise löövad.

 

Ma nüüd tõsiselt kahtlen, et see särk annab 30kg juurde. Tõmban liibuka särgi selga ja surun 115? vaevalt küll nüüd..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nüüd tõsiselt kahtlen, et see särk annab 30kg juurde. Tõmban liibuka särgi selga ja surun 115? vaevalt küll nüüd..

 

Kusjuures, kui sa teha oskad sellega, siis võib see isegi veidi rohkem juurde anda. Aga ainult siis, kui oskad teha. See pole päris nii, et tõmbad selga ja kohe surud. Tuttav nt ei saanud sellega 210 kg suruda, kuna ta ei jõudnud kangi vastu rinda tõmmata :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.