Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

R.i.p

Soovitatud postitused

Miks see üldse teid puudutab, mis juhtkonnas toimub???? Ilmaasjata vaevalt keegi banni saab. Meid, lihtkasutajaid, peaks huvitama ainult see, et foorum püsiks, et me ilmaasjata banni ei saaks ning et oleks vähem scammimist(rs-i vallas siiski vist toimub veel tehinguid?). Minul iseenesest on suhteliselt pohlad, kellel on punane ja kellel sinine embleem, niikaua kui nad mind milleski tühises süüdistama ei hakka. Ja mis suvalisest modedest Te ajate?Soul?Martin?, kus nad suvalised on siis. On mõni eile liitunud siis modeks saanud?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teeme uue vabateema?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lukku ei tahaks panna seda fail teemat ;D ?

 

Kus mujal te siis oma frustratsiooni välja elada saate?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina aru ei saa mis te teete sellisest väiksest asjast sellise suure numbri? See siin ei ole riik kus peame valima igasuguseid inimesi sinna ülessepoole, et meil elu paremini läheks. See siin on foorum, siin võtke asja vabalt. Siis kui teil mõni sõber/tuttav banned, ei pea kohe hakkama tervet foorumit maha tegema ja vigu otsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
me ei teegi tervet foorumit me teeme paari üksikut inimest

 

Mina seda ei mõista, sai üks poiss banned. Ta ei olnud esimene ega ole ka viimane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Türa mida vittu siin vahvlis toimub nahhui? Putsi kuradi sitaurkaks muutub see tõesti ära. Juhtkond muutub pidevalt.. Juba mingi Sunparty admin, putsi mida fakki nahhuj?

 

Järgmised tsenseerimata roppustega ülekuhjatud postitused saavad premeeritud kiituskirjaga, mis algab nii "Tänu kõrgele idiootsuse tasemele ja oskusele mitte vältida roppusi avaldatakse kiitust ..."


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Türa mida vittu siin vahvlis toimub nahhui? Putsi kuradi sitaurkaks muutub see tõesti ära. Juhtkond muutub pidevalt.. Juba mingi Sunparty admin, putsi mida fakki nahhuj?

 

Kuidas see sinu spämmimist segab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra, :D...

Ennast eriti ei koti need värgid aga no tehke muudatusi, peasi et foorum lahedana säiliks :D

Pange mingid friigid adminiteks kes lubavad spammida ja nohikud visake prükkarisse.

 

ühesõnaga mind superadministraatoriks ?

kidding.

 

aga usu, seda ei juhtu.

See foorum oli funn ~3a tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas see teid segab kui juhtkond muutub? PinnuThaMonster, kuidas sa saad öelda sellist asja, et "See foorum oli funn ~3a tagasi", kui sa oled ise alles see kuu liitunud?

Mul pole mitte ühegi administraatori ja moderaatori vastu. Mina ei puutu neid, nemad ei puutu mind. Käituge normaalselt, ära tootke paska, aidake administraatoreid ja moderaatoreid reostumast seda foorumit. Teie toodate sitta ja teie eest peavad teised veel tööd tegema? Miks nad peavad seda tegema? Kas te maksate selle eest? Kui teie ei spämmiks ja ei kirjutaks igast idiootsust mis pähe tuleb, siis oleks kõik korras. Hoidke oma foorum korras!

Kui näete, et mõni on kirjutanud midagi halba, ebanormaalset, siis vajutage hüüumärgi peale ja andke teada administraatoritele ja moderaatoritele, nad ise vaatavad üle ja otsustavad mida edasi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma oleks kahe käega selle poolt, et Soul ja Superman administraatoriteks saaksid.

Tore, et see loosimise reklaam vms ära kadus. Suht pinda käis, kui jälle postkasti mingi mõttetu loba oli saabunud...

 

 

Ma ei saa aru sellest, mis RIP värgi sa ajad siin? Vahvel pole surnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen täiesti Raikoga nõus, Soul ja Superman(Y). Loll jutt, et vahvel sureb välja. See, et juhtkond vahetub, ei tähenda kohe, et "Vahvel R.I.P". Kuidas see teid mõjutab kui juhtkond muutub? Mind isiklikult see ei mõjuta mitte kuidagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas on see, et, kui juhtkonnast lahkub keegi, või bannitakse keegi, siis kohe tekkivad PM´id, mis paluvad enda vanadelt accidelt banne maha võtta ja põhjenduseks tuuakse alati mingi idiootne vabandus a la "Mingi scammimise arusaamatus oli, ning ta pani mulle lampi bani"... Ban on ban, ning seda pannakse põhjusega.

 

Ma ei tea kes oleks õige admin, ning ausalt öeldes ma arvan, et pole ka vahet kuidas juhtkond ülesse töötatakse ja kes pukis parasjagu on, sest tegelikult ei mõjuta see foorumit, kui sellist mitte karvavõrdki. Nimelt, mitte keegi meist ei maksa selle foorumi arveid ja ei ole selle foorumi esimene omanik. Hetkene omanik omab küll seda foorumit, kuid ta ei tee siin traagilisi muudatusi, sest ta on seda juba öelnud. Nüüd, isegi, kui uus admin tuleks(reaalsuses juba tuligi) siis foorumi, kui sellisega ei saa mitte midagi halba juhtuda, sest keegi peab omanikult enne luba küsima, kui midagi tehtaks ja see omakorda tähendab, et praegune omanik peaks enda sõna murdma ning muutma midagi- ning olgem ausad, see foorum töötab sellisena nagu ta on, nii, et midagi ei muudeta.

Kui tavakasutajad arvavad, et juhtkonna vahetuses toimunud muudatused mõjutavad kuidagi nende eksistentsi, siis nad eksivad rängalt.

Nimelt, vahet pole kas me paneme siia 10 adminni ja 1 mode, või vastupidi, sest tegelikult reaalsuses on väga vähe asju mida siinsed adminnid kasutavad, mis erineks modedest.

Kõige suurem ehk ongi nimeline värvi vahe ja mõned privileegi administraatori paneelis. Kui keegi sooviks kasutada administraatori paneeli rohkem, siis selleks oleks juba luba vaja, sest "rohkem" tähendaks asjade muutmist. Ning, kui keegi tahaks midagi muuta, siis peaks sellega nõus olema praegune omanik... Ühesõnaga, te vist saate aru kuhu ma jõuda tahtsin...

Mitte miski ei muutu sellest, kes pukis on, ning mina sain sellest aru. Ollu ehk võtab asja sellisena, et terve see foorum on tema väike laps ja ta peab selle eest hoolitsema, ning vaatama, et tal oleks kõik korras. Reaalsuses on aga asi selline, et see on foorum, ehk siis koht kus inimesed saavad kokku ja trollitakse natukene, ning suheldakse natukene.

See ei muuda midagi, mis värvi kellegi nimi on, või mitut embleemi ta omab(kurat, palju meil siin foorumis annetajaid on?) kirev seltskond on see, mis teeb foorumsit foorumi ning inimestele, kes on värvi endale saanud ei tohiks kunagi arvata, et nad võivad teha foorumiga mida nad tahavad, sest inimesed on need, kes selle foorumi foorumiks teevad.

Ilmselt on raske aru saada, mis ma täpselt öelda tahan, kuid, kui kõik teaksid seda, mis juhtkonnas hetkel toimub, siis lood oleksid kirevad ja värvilised nagu fürstenhofis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik müügiks!!!

Ega modede/adminite ülesanne ongi ju peamiselt bannida, tõsta teemasi, kustutada mõttetut spämmi ning keegi peab ju olema, kellel on teistest rohkem võimu, muidu ei oleks mingit korda.

Superman, miks admini koha ära andsid?Pole tähele pannud.

 

E// Kes ära võttis ja miks, kui Erik_Blunt tõtt rääkis.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.