Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

R.i.p

Soovitatud postitused

VIP

Hmm , RIP vahvel ? Kui modesi on rohkem siis see tähendab, et spämmi vähem ja see tähendab, et foorum on still alive ? :O

Adminnid peaksid olema :

Soul

Tananananana Superman

LIGHTPOWER

Mina ka ofc ..

 

Aint see on nüüd sitasti , et Ollat pole :O ( kui ma õigesti aru sain ) Nüüd ei vaheta mul keegi enam Teemade pealkirju ära >.

 

Aga jah , edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks kahe käega poolt, et Vahvel jälle vanaviisi oleks.

Ehk siis Rapidload, Ollu ning Alex ikka ametis oleks.

Mitte, et Sunparty ei saa hakkama vaid siis oli lihtsalt kuidagi mõnusam ja vaiksem.

Moderaatorid võiksid ka vanaviisi olla ehk Kristiina, Shadowcat ja Orcut(Kuigi ma teda ei sallinud) kes varem olid ja muidugi teised Tanel, Kristjan, Gabriel jne kes ka endiselt on.

Osadel uutel ma ei näe mingit pointi, näiteks Lightpower20 pole üldse aktiivne(Mitte, et mul midagi ta vastu on aga lihtsalt ta pole aktiivne).

Siis Soul, ka vahest tore vahest jõhker F*G aga pole aktiivne.

Martin, Aare, Jaanus ja Henry tööga olen üsna rahul.

Martin on muidu tubli ja positiivne kuju aga tihti pingutab üle ja natuke ülbe on ka, ei salli teda eriti aga noo tuleb üle elada.

Aare on väga mõistliku jutuga ja hästi teeb tööd.

Jaanus on see kes muidu on normaalne aga vahest suudab ka väga debiilse mulje jätta aga jah muidu 5+ vend.

Henry tööga olen kõige rohkem rahul, väga aktiivne ja sõbralik tundub.

It mees ka veel, väga hea moderaator.

 

Aga kordan veel "Old way, best way"

Ehk vanasti oli parim, vana välimus n shit.:)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru nendest tüüpidest, kes siin vinguvad, et foorum jumala perses ja moded kõik fagid jne...KEEGI ei hoia teid siin kinni.Mina olen liige olnud juba suht kaua ja probleeme on olnud ainult tavakasutajatega, kes ülbavad iga Kuradima vea pärast.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun Blkandrega. Teie ise toodate siin probleeme. Moderaatorid teevad oma tööd, niisama nemad teile hoiatusi ei pane, eksole. Käituge korralikult, austage teisi foorumlasi ja siis on kõik korras.

Soul minu meelest on väga aktiivne moderaator, koguaeg näen teda sees. Sunparty saab väga hästi hakkama omal kohal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need kes ajavad siin mingit ''oldschool'' juttu need on ise mõttetud vennad.

''ÖÖ, kunagi oli nii hea. Nüüd mingid mõttetud adminid asemele tulnud ja kohe on vahvel putsis.''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ebaaktiivseid moderaatoreid on küll vähe, kuid parem, kui neid üldse ei oleks. Soul ja Sunparty teevad parimat tööd oma ametil, *thumbsup* :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa siis veel ollu lahkus siis shadowcat sai banned ei tea millepärast superman on lihtsalt taun nohh mis kuradi põhjus on et saad banni selle p2rast et reklaamid seda õlle asja no wtf nagu see oleks mingi esimene reklaam siin tõesti superman sa keerad nii vahvli perse ega jh varsti ongi vahvel R.I.P kuna amichie ei suvatse ka midagi teha ta ainult maksab ja uuendab ja superman võtab üle varsti on siin kõik moded ja vahvel on R.I.P siis oli veel selline asi ka et blaaz pani proofi üles et soul müüb scammed acce sis ta banned ja keegi ei tea midagi no minge õige...

ja see teema on tehtud südamelt ära mul tõesti häirib kui iga vant on nüüd mode ja mind ei tohiks 2ra bannida aga kui ma saan siis vahvel on tõesti petiste koht kuna kui ma banni saan siis mode ei hakka end kaitsma vaid bannivad lihtsalt ära nagu nad alati teevad ja jutul lõpp

Päris äge, mailoe mitte sittagi siit välja.

Jõi 10grammi kraanikanget, nüüd on kapsas koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cool story bro.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
cool story bro.

 

Cool bump bro. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Cool postcount bro. :D

 

R.I.P. :(

 

Vahvel pole kuhugi kadunud, mida te seda rip-i topite? :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa siis veel ollu lahkus siis shadowcat sai banned ei tea millepärast superman on lihtsalt taun nohh mis kuradi põhjus on et saad banni selle p2rast et reklaamid seda õlle asja no wtf nagu see oleks mingi esimene reklaam siin tõesti superman sa keerad nii vahvli perse ega jh varsti ongi vahvel R.I.P kuna amichie ei suvatse ka midagi teha ta ainult maksab ja uuendab ja superman võtab üle varsti on siin kõik moded ja vahvel on R.I.P siis oli veel selline asi ka et blaaz pani proofi üles et soul müüb scammed acce sis ta banned ja keegi ei tea midagi no minge õige...

ja see teema on tehtud südamelt ära mul tõesti häirib kui iga vant on nüüd mode ja mind ei tohiks 2ra bannida aga kui ma saan siis vahvel on tõesti petiste koht kuna kui ma banni saan siis mode ei hakka end kaitsma vaid bannivad lihtsalt ära nagu nad alati teevad ja jutul lõpp

 

mainiks ära , Shadowcat sai asja eest banni , miks ?Sest ta oli supermanile pea aasta sees 400.- ja ta laenas selle siis kui ta oli vahvlis liige ja kui shadow võitis 1000.- alecoq asjaga siis , supa ütles talle , et maksa ära nüüd ja shadowcat ei maksnud seega sai bänni.Blaazi kohta ma ei tea vb oli proof vb mitte seega sellest ma ei tea.Ta ei võtnud kõike üle , ega kavatsenudki .Vahvel ei ole btw R.I.P kui sulle tõesti siin niiväga ei meeldi siis mine otsi endale mingi muu vaba aja foorum eks?.Eks ta vahepeal olnud ja selline asi et nad tuimalt loobivad bänni , või siis Warnivad ja reason on ... , eks sa ise tead mille eest sa said jne jjne jne jnejne.

Ühes asjas olge moded ka normaalsed kui warnite bannite siis olgu normaalne reason , :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
R.I.P. the old Vahvel.

New came with a shithole.

 

Räägib isik, kes on mais liitunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand jumal.

Imo hakkavad eeskujulikud siin võimu haarama , moded imo jumala head.

Ja türa shadowcat sai sp ban, et ei maksnud võlga tagasi.

Vahet pole kas oli 5.- või 5000.- , VÕLG ON VÕLG.

Sama hea, lähed panka võtad 500 tonni laenu ja ütled, et te piisavalt rikkad mis see väike summaa teeb teile.

Võlg ja laen on rahaline kohustus.

Ma saaks aru kui superman oleks lihtsalt shadowile raha kätte pannud vms.

Ja shadow polnud imo üldse väga hea mode.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Issand jumal.

Imo hakkavad eeskujulikud siin võimu haarama , moded imo jumala head.

Ja türa shadowcat sai sp ban, et ei maksnud võlga tagasi.

Vahet pole kas oli 5.- või 5000.- , VÕLG ON VÕLG.

Sama hea, lähed panka võtad 500 tonni laenu ja ütled, et te piisavalt rikkad mis see väike summaa teeb teile.

Võlg ja laen on rahaline kohustus.

Ma saaks aru kui superman oleks lihtsalt shadowile raha kätte pannud vms.

Ja shadow polnud imo üldse väga hea mode.

 

Mhm jaja.

coolstorybrolh.jpg


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.