Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Infoks neile, kes imestavad.

Soovitatud postitused

VIP

superman pole ka enam admin


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ilmselt ei ole jah...

Kuid mulle jääb arusaamatuks miks ma enam pole, sest esiteks ma ei teinud mitte ühtegi muudatust, mis teid oleks kuidagi negatiivselt mõjutanud ning teiseks, need muudatused, mis ma tegin olid kooskõlas reeglitega(bannimine, moddimine) ning keegi ei ole virisenud nende üle, vastupidi, Martin ja Aare on ainult positiivset vastukaja saanud.

Kuid ilmselt sai saatuslikuks see, et ma "omavolitsesin" nagu Ollu väitis ja ainus asi, mis mulle sellega seondub on fakt, et ma kustutasin ära teema, mis oli tema tehtud, kus ta sort of reklaamis asja, mis oli varem kokku lepitu alusel keelatud, ning Jaanus( kelle link oli ka teemas) teadis, nii, et see on väga sitt vabandus.

Ühesõnaga- ollu, kes pole enam banned ja külastas ilmselgelt foorumit, on järjekordselt tagasi ja vahetas natukene omavoliliselt(naljakas, eks) natukene inimeste värve ilma, et osapooled oleksid teadlikud olnud- mina ei teadnud sellest midagi, ning jutu järgi ei teadnud ka Reigo sellest midagi. Samas, hetkel on natukene raske üldse uskuda seda juttu, mis juhtkonna poolt tuleb, selle pärast, et nagu viimased päevad näidanud on, siis päris mitu juhtkonna liiget on valelikud värdjad, kes ei julge/taha rääkida seda, mis neil mõttes on ja, mis juhtuma hakkab- selle asemel nad pigem pärast ütlevad "ma ei tea midagi" või "ma teadsin, et nii läheb" või ei räägi üldse, nagu Ollu.

 

Ühesõnaga nagu ma ka ütlesin juhtkonnale- mind ei häiri see, mis juhtus, kuid mis on väga häiriv on fakt, et seda tehti täiesti lampi ja mulle ei öeldud mitte midagi.

Samas, kui Ollu tahab käituda nagu väike 13 aastane tüdruk kellel on päevad ja munni mängida, siis palun väga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselt ei ole jah...

Kuid mulle jääb arusaamatuks miks ma enam pole, sest esiteks ma ei teinud mitte ühtegi muudatust, mis teid oleks kuidagi negatiivselt mõjutanud ning teiseks, need muudatused, mis ma tegin olid kooskõlas reeglitega(bannimine, moddimine) ning keegi ei ole virisenud nende üle, vastupidi, Martin ja Aare on ainult positiivset vastukaja saanud.

Kuid ilmselt sai saatuslikuks see, et ma "omavolitsesin" nagu Ollu väitis ja ainus asi, mis mulle sellega seondub on fakt, et ma kustutasin ära teema, mis oli tema tehtud, kus ta sort of reklaamis asja, mis oli varem kokku lepitu alusel keelatud, ning Jaanus( kelle link oli ka teemas) teadis, nii, et see on väga sitt vabandus.

Ühesõnaga- ollu, kes pole enam banned ja külastas ilmselgelt foorumit, on järjekordselt tagasi ja vahetas natukene omavoliliselt(naljakas, eks) natukene inimeste värve ilma, et osapooled oleksid teadlikud olnud- mina ei teadnud sellest midagi, ning jutu järgi ei teadnud ka Reigo sellest midagi. Samas, hetkel on natukene raske üldse uskuda seda juttu, mis juhtkonna poolt tuleb, selle pärast, et nagu viimased päevad näidanud on, siis päris mitu juhtkonna liiget on valelikud värdjad, kes ei julge/taha rääkida seda, mis neil mõttes on ja, mis juhtuma hakkab- selle asemel nad pigem pärast ütlevad "ma ei tea midagi" või "ma teadsin, et nii läheb" või ei räägi üldse, nagu Ollu.

 

Ühesõnaga nagu ma ka ütlesin juhtkonnale- mind ei häiri see, mis juhtus, kuid mis on väga häiriv on fakt, et seda tehti täiesti lampi ja mulle ei öeldud mitte midagi.

Samas, kui Ollu tahab käituda nagu väike 13 aastane tüdruk kellel on päevad ja munni mängida, siis palun väga.

 

Reefglina 13 aastastel tüdrukutelk pole veel päevi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Reefglina 13 aastastel tüdrukutelk pole veel päevi ;)

On küll :P

In the United States, the average age a girl starts menstruating is 12. However, this does not mean that all girls start at the same age. A girl can begin menstruating anytime between the ages of 8 and 16.

http://womenshealth.about.com/od/menstruation/a/menstruationfaq_4.htm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olidki juba ära tõusnud,nüüd võiks selle sinise värvi ka ära eemaldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alex võiks tagasi tulla:) Mind see tegelt eriti ei kõiguta, mis siin toimub. Ma käin vahvlis 2-3 korda päevas ainult, äri ma ei tegele, spämmimisega ka mitte. Niikaua kui keegi minu kallal ei noki, niikaua mind eriti ei huvita mis siin toimub.

 

See on lihtsalt minu arvamus.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke foorumis reset omg. Üsna fucked up on see teema siin juba. Kõik vägavanad olijad kaovad, Mõned küll tulevad troonile kuid jh.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
+1

järjest vähemaks jääb normaalseid tüüpe :S

 

Progressi vastu ei saa.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
iga kuu keegi suvaline modeks, eino tehke mind kh juba siis

 

SUVALINE ??!?!?!?!??!?!!!??!

 

ftw


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
iga kuu keegi suvaline modeks, eino tehke mind kh juba siis

hea et sa aru saad et sa oled suvaline


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aare on igati seda tööposti väärt, jõudu ja jaksu talle põngerjate kantseldamisel siin foorumis :)

Martini kohta ei oska midagi öelda kuna pole kokku puutunud eriti.

 

Shadow on väga meeldiv inimene minu silmis :O poleks uksunudki, et tal selliseid probleeme..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Shadow selline tüüp?, ei teadnudki, alati msnis rebib kildu ja ajab niisama juttu

 

Hommist ei tea eriti, anoh scammer siis scammer

 

Superman adminilt modeks, ei tea ei näind ta tööd adminnina eriti, aga kui ei sobinud sinna siis ei sobinud. Pole minu otsustada.

 

Aare modeks, kindel laks.

Martinist polnud kuulnudki ausalt öeldes.

 

Eks see foorumlaste vanus aina läheb edasi, eks kunagi tuleb uus nuubikari peale aga eks sinnani on natuke aega vb=).

 

Seda küsiksin ka veel juhtkonna käest et, mille järgi te neid eeskujulikke ja modesi jne panete?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sest ta on parem kui sina, ukraina2 ära loodagi adminiks saada tatt selline

 

Umm... selle postituse peale jääb mulle selline mulje, et sina oled praegusel hetkel see tatt.

 

Muidu Sunparty alles sai modeks ja nyyd admin. Aare hea valik ja HenryK-st kuulen esimest korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sest ta on parem kui sina, ukraina2 ära loodagi adminiks saada tatt selline

 

Ei loodagi, nagu näha on admin foorumis jube olla sest iga vale liigutus on suure tüli tagajärjega.

Modesi on niigi siin nii et kuhu ma ikka pürgin, avaldasin arvamust lihtsalt.

 

Ei usu eriti et tatt olen kui selline kommentaar tuleb inimeselt nagu sina. Ei tea sind nii et ei hakka oletama.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

superman on lihtsalt pede.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.