Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Ultimate rahategemise õpetus.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

ohhhh.. Ma ei viitsi 100 korda seletada igale inimesele eraldi! Loe äkki eelnevaid poste ka?

Selles õpetuses on üle kümne erineva rahategemise õpetuse. Mõned vajavad leveleid, mõned mitte. Kõige täpsema, kasulikuma õpetuse jaoks leveleid pole vaja, vaid peab olema p2p. Saab ka f2p, kui suhtelsielt sitt siis..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sulle ei meeldi, siis ära osta. Aja oma lolli iba mujal palun. Oled näinud seda õpetust üldse ajuripats? Kuidas sa teenid kiiresti raha F2P's? Kuidas low levelid saavad hakkama Green Dragonis? Neil läheb rohkem söögi peale raha kui ise saavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Listen haters!

 

Kui sulle ei meeldi, siis ära osta. Aja oma lolli iba mujal palun. Oled näinud seda õpetust üldse ajuripats? Kuidas sa teenid kiiresti raha F2P's? Kuidas low levelid saavad hakkama Green Dragonis? Neil läheb rohkem söögi peale raha kui ise saavad.

 

Word!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra ma lähen vaikselt kettasse juba!! Fkin abuserid! Kurat! Mode kontrollis ära, õpetus peab paika. Üks ostja on juba korduvalt kirjutanud, et kasulik ja hea õpetus. Nahhu te postcounterid siia postitate!? Kes peale seda posti veel alusetult abuseb, lasen warnida!!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

40.- eest ei sobi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To Wordz: Ma kahtlen, et sul see olemas. Kui sa teaksid tõsiselt mis seal on, siis sa seda ei ütleks. Kui sul on tõesti see olemas, siis ütle mis URL on viimasel lehel.

 

E: Selle asemel, et öelda URL mis kõige viimasel lehel on, ütles ta mulle seda: untitled.bmp

Mõttetu PCr on ta. Get a life!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sorry aga see tundub umbes selline

 

OSTA LOWEST

MÜÜ MED+

 

gg_awp

 

Okei! Täielik RETARD oled? Täiesti pinda käivad need igapäevased ajudenussijad! TUNDUB umbes selline? Sa pole seda ostnud, sa ei tea mis seal on! Kutsun mode siia warnima!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.