Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mina tahaksin praegusel hetkel, et kõikidel läheks hästi, midagi halba poleks maailmas ning keegi pole kunagi kurb millegi pärast... Et igaüks leikas selle oma õige.. Et ei oleks seda pahatahtlikkust, norimist, tülitsemist, ET KÕIK OLEKS VÕRDSED, nii finantsseisus, kui ka muudes... Et keegi ei oleks kunagi õnnetu, ega tunneks millegist väga vajalikust inimesest/asjast puudust. Et oleks inimesel olemas kõik, keda ja mida ta vajab .... Et ei eksisteeriks seda sõna meie ühiskonnas nagu kurbus, pahatahtlikkus jne .. :) Palun ,ärge tehke midagi, mida te hiljem võite kahetseda ... Elu on elamist väärt ning kui selle pekki keerad, pole sul enam, millest rõõmu tunda ! Elust tuleb võtta kõik, mis vähegi annab. Kui sul on võimalus õppida, saada häid hindeid - TEE SEDA . Küsid miks ? .. Kuna, praegu mõtled küll näiteks, miks sul mingit ainet vaja on õppida .. See on sinu enda pärast .. Et sul oleks võimalikult palju võimalusi, kuhu minna õppima, mida õppima minna jms .. Kui sind ajab vihale, et miks vanemad sunnivad kooli minema võinii, siis tea, et nad tahavad vaid parimat !! See moraalilugemine praegu võib teile tunduda mõtetu, kuid ma tänan, et selle läbi lugesid ning ma loodan, et said aru, mida sulle seletada tahtsin ...

 

See on kahjuks üsna võimatu, et ükski inimene kurb poleks.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

ma tahan nii palju raha, et ma ei oskaks kokku lugedagi palju seda on, kõik probleemid ja mured oleks kadunud hetkega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina tahaksin praegusel hetkel, et kõikidel läheks hästi, midagi halba poleks maailmas ning keegi pole kunagi kurb millegi pärast... Et igaüks leikas selle oma õige.. Et ei oleks seda pahatahtlikkust, norimist, tülitsemist, ET KÕIK OLEKS VÕRDSED, nii finantsseisus, kui ka muudes... Et keegi ei oleks kunagi õnnetu, ega tunneks millegist väga vajalikust inimesest/asjast puudust. Et oleks inimesel olemas kõik, keda ja mida ta vajab .... Et ei eksisteeriks seda sõna meie ühiskonnas nagu kurbus, pahatahtlikkus jne .. :) Palun ,ärge tehke midagi, mida te hiljem võite kahetseda ... Elu on elamist väärt ning kui selle pekki keerad, pole sul enam, millest rõõmu tunda ! Elust tuleb võtta kõik, mis vähegi annab. Kui sul on võimalus õppida, saada häid hindeid - TEE SEDA . Küsid miks ? .. Kuna, praegu mõtled küll näiteks, miks sul mingit ainet vaja on õppida .. See on sinu enda pärast .. Et sul oleks võimalikult palju võimalusi, kuhu minna õppima, mida õppima minna jms .. Kui sind ajab vihale, et miks vanemad sunnivad kooli minema võinii, siis tea, et nad tahavad vaid parimat !! See moraalilugemine praegu võib teile tunduda mõtetu, kuid ma tänan, et selle läbi lugesid ning ma loodan, et said aru, mida sulle seletada tahtsin ...

 

Legalize weed and everybody would be happy. Just, palju mõtekam kui juua, suitsetada tubakat. Kõik õnnelikud, pole kurbus tunnet, kõik rahulikud ega tule pähegi kellegagi kaklema minna..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks juba Taani minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tahan, et suvetöö saaks läbi juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi seda posti lugeda viitsib, siis lugege kõik läbi, niimoodi pilk peale visates, võite valesti aru saada.

 

Esimesed paar lehekülge siin teemas oli tõsine nostalgia. Pull oli näha neid vanu nimesi, kurb aga näha neil banned embleeme. Ma leidsin ka oma postituse, mis ma viimati siia kirjutasin, siis olid mu soovid need:

 

Esiteks ma tahan olla parem inimene.

Teiseks ma tahan vanemaid kes lubavad enam jaolt kõike.

Kolmandaks ma tahan omale head suhet.

Neljandaks ma tahan rohkem raha.

Viiendaks ma tahan sponsorit.

 

Üle aasta sellest möödas ja põnev on mõelda, et mis muutunud on ja mis täide on läinud. Mõtlsin ka seda jagada.

 

Esiteks ma tahan olla parem inimene. - Tunnen küll end parema inimesena, kui paar aastat tagasi. Ma võin öelda, et see läks täide.

Teiseks ma tahan vanemaid kes lubavad enam jaolt kõike. - See on lausa naljakas, et ma kunagi sellist asja soovisin, sest mul on nii vabad käed praegu, kui vähegi olla saab. Väga lebo keiss.

Kolmandaks ma tahan omale head suhet. - Suhet ei ole ja ei tahaks ka. Ma pigem ei hakka põhjendama miks, muidu tuleb "kõva mees oled".

Neljandaks ma tahan rohkem raha. - Raha on mul nüüd kõvasti kõvasti rohkem. Puudust ei teki. Ainult suurtemate asjade jaoks pole raha, sest mul on raskusi raha kogumisega.

Viiendaks ma tahan sponsorit. - Hobi millele sponsorit tahtsin, mind kahjuks enam ei huvita.

 

 

Nüüd on mul soov saada kodust minema.

Maksta ise üüri ja tööl käia.

Kuidagi gümnaasium ära lõpetada.

Eestist minema minna.

 

Nii, et vaatame aasta-kahe pärast uuesti teemat, vaatame mis täide on läinud. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On tore näha, et mõnel soovid/tahtmised reaalseks ka saavad ja ehk aja möödudes ei märkagi sa, et see mida sa tahtsid on märkamatult täide läinud.

Näiteks minagi kirusin, et see talv võiks juba läbi saada ja see aeg möödus kuidagi nii kähku, et ei pannud tähelegi.

 

Hetkese seisuga tahaks siit Eestist võimalikult kiirest ja kaugele minema saada, sest see mis siin riigis toimub on täiesti hullumeelne.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

homme väga väga kaua magada. Kuna ei viitsi muru niita. Muidu jah, raha oleks alati tarvis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui keegi seda posti lugeda viitsib, siis lugege kõik läbi, niimoodi pilk peale visates, võite valesti aru saada.

 

Esimesed paar lehekülge siin teemas oli tõsine nostalgia. Pull oli näha neid vanu nimesi, kurb aga näha neil banned embleeme. Ma leidsin ka oma postituse, mis ma viimati siia kirjutasin, siis olid mu soovid need:

 

Esiteks ma tahan olla parem inimene.

Teiseks ma tahan vanemaid kes lubavad enam jaolt kõike.

Kolmandaks ma tahan omale head suhet.

Neljandaks ma tahan rohkem raha.

Viiendaks ma tahan sponsorit.

 

Üle aasta sellest möödas ja põnev on mõelda, et mis muutunud on ja mis täide on läinud. Mõtlsin ka seda jagada.

 

Esiteks ma tahan olla parem inimene. - Tunnen küll end parema inimesena, kui paar aastat tagasi. Ma võin öelda, et see läks täide.

Teiseks ma tahan vanemaid kes lubavad enam jaolt kõike. - See on lausa naljakas, et ma kunagi sellist asja soovisin, sest mul on nii vabad käed praegu, kui vähegi olla saab. Väga lebo keiss.

Kolmandaks ma tahan omale head suhet. - Suhet ei ole ja ei tahaks ka. Ma pigem ei hakka põhjendama miks, muidu tuleb "kõva mees oled".

Neljandaks ma tahan rohkem raha. - Raha on mul nüüd kõvasti kõvasti rohkem. Puudust ei teki. Ainult suurtemate asjade jaoks pole raha, sest mul on raskusi raha kogumisega.

Viiendaks ma tahan sponsorit. - Hobi millele sponsorit tahtsin, mind kahjuks enam ei huvita.

 

 

Nüüd on mul soov saada kodust minema.

Maksta ise üüri ja tööl käia.

Kuidagi gümnaasium ära lõpetada.

Eestist minema minna.

 

Nii, et vaatame aasta-kahe pärast uuesti teemat, vaatame mis täide on läinud. :)

 

Mul on põhimõtteliselt sama.Ainuke mis ei ole, on see, et ma juba lõpetasin kooli ja käin tööl ning pole üüri maksmisega probleeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
suvetöö nii vara??

 

Jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.