Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

GTA *LS* Rollimäng

Soovitatud postitused

Tra mis tüübid seal on.

Jack Sparrow mingi negru nimi on see tõesti RP name?

Tüüp hakkas mölisema ja sõimama ja ma sain kicki, gg.

 

Sina olidki see Van Damme sealt ja esiteks kui midagi ei tea mis üldse räägid ? Kuulsuste nimesi tohib kasutada ja nagu sa ise ei mölisenud ?


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see jobukarlal rp väga hea tõsiselt kõige lihtsam rp reegel kuulsuste nimed ei ole rp nimed :S

 

Aga seal serveris tohib kasutada :D vahet pole ,võin ka ära vahetada ,mingi sellisel nimel nagu mingi Peeter_Crime ka vast mõtet pole...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

JA PROMO VID ON VALMIS, INIMESI KÄIB PALJU ROHKEM JA UUENDUSI ON TULNUD KÕVASTI !

http://www.youtube.com/watch?v=0Gu10F2y6tE&feature=player_embedded

Inimesed oskavad paremini rped ja dm on suht harv nähtus nüüdseks !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamust tahad teada, siis laul oli väga mööda ning video ise oli ka mõttetu.

Promo video on mingi täiesti muu asi, siin videos oli rohkem nagu IG activities näitamine, no offence.

 

EDIT: Vot sellised administraatorid ongi? Sain kick/ban nime eest mis oli järgmine - Bob Asqolie.

Serveris on vennad kelle perekonnanimi on Crime või Tartu ja see mida ma olen igalpool kasutanud ning on sobinud, siia ei sobi? Nice.

 

wsqkut.jpg

 

EDIT2: Perekonnanimi nagu Killer on ka suht äge, päriselt.

 

EDIT3: Video edit oli ka mõneti vastik, kui vilkuma hakkas, siis keerasin pilgu ära kuna hakkas silmadele, : (

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arvamust tahad teada, siis laul oli väga mööda ning video ise oli ka mõttetu.

Promo video on mingi täiesti muu asi, siin videos oli rohkem nagu IG activities näitamine, no offence.

 

EDIT: Vot sellised administraatorid ongi? Sain kick/ban nime eest mis oli järgmine - Bob Asqolie.

Serveris on vennad kelle perekonnanimi on Crime või Tartu ja see mida ma olen igalpool kasutanud ning on sobinud, siia ei sobi? Nice.

 

wsqkut.jpg

 

EDIT2: Perekonnanimi nagu Killer on ka suht äge, päriselt.

 

EDIT3: Video edit oli ka mõneti vastik, kui vilkuma hakkas, siis keerasin pilgu ära kuna hakkas silmadele, : (

 

Kuna Crime'd on mingid adminid ja Killer'id nende sõbrad.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hmm, ma uurin seda asja.

Ma arvan, et ta saab karistatud ka selle bannimise eest. Ja muide, Silver quidib (müüb IRL raha eest asju maha), ja kasper ei saa uue omanikuga läbi ja ega silver ka ei saa.

MA LUBAN, ET SA SA SAAD UNBANNI !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, ma uurin seda asja.

Ma arvan, et ta saab karistatud ka selle bannimise eest. Ja muide, Silver quidib (müüb IRL raha eest asju maha), ja kasper ei saa uue omanikuga läbi ja ega silver ka ei saa.

MA LUBAN, ET SA SA SAAD UNBANNI !

 

kui sa loeksidki natukene mis seal kirjas on pildil siis saad sa aru,et ta ei saanud banni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, ma märkasin seda isegi, sai mainitud seruv omanikule, eks Silver on nn "Luubi all"

Kuna ta tegi sellise lolluse ka et ostis mängust infernused ära mis just tulid ja müüb neid nüüd irl raha eest, kuna quitib...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olgem ausad...see müümise asi oleks pidanud siis olema reeglites kirjas kah kodukal, ega kedagi ei saa kickida reegli rikkumise eest kui sellist reeglit polegi...või noh saaks aga ei tohi.

Ja no ega tema pole ainus kes neid masinaid tegelt seal müüs- ostnud on asju kokku omanik ise...ja eriti imelik oli see kui peaadminiks sai mingi suht uus tüüp (kalev) selle asemel et panna sinna mingi vanem mängija kes samas RP-d mõistab oi kui hästi...

Aga jah...admini tiimis on nii normaalseid kui ka ebanormaalseid tõesti!---et üks auto eraauto garaazi lakke kinni jäänud- ega nad ju ometi /check (id) ning /getcar ja tänavale seda telenud...pigem ikka /rac-ehk kõikide autode restart...kino saab seal tihti...admin jagab RP na saadud teise inimese auto võtme- teleb inimese kelle oma see on enda juurde ja annab talle selle ( selle asemel et teha uudis et leitud...ning tagastada politsei kaudu...:D---või leida see auto ja /proovi leida autost omaniku dokumente---ei õnnestu siis /me kirjutab numbrimärgi üless /me istub politseiautosse /me trükib arvutisse numbrimärgi /proovi leida numbrimärgi järgi andmebaasist omaniku nimi ( kui õnnestub siis /do temanimi ) ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja nüüd on meil täiesti ainulaadseid fraktsioone. Vihjeks annan, riigitööd.

Ma teen korralikku tutvustus teema ka varsti, et näidata kes me oleme ja miks on mõtet mängida, just meil.

Kindlasti registreerige end foorumi kasutajaks ja külastage meie RP serverit.

Meil on fraktsioone hetkel niipalju, et hädasti oleks vaja mängijaid juurde. Väike allakäik on toimunud vahepeal, ei tea millepärast, vahepeal oli ikka nii 15 inimest online koguaeg. Hetkel on jälle sinna 10 kanti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks asi veel,inimesed võiksid teemasi paremini vormistada nagu nt see : http://gtasf.forumotion.net/kohtususteem-f37/kohtususteem-t768.htm#4223

Liidri staatus on ikka suur asi mitte paar sõna kirjutada ja VSJO.

 

//edit.

Mai saa aru miks tase on oluline,et saada kuhugi fraktsiooni,RP loeb minu arust.

näide: http://gtasf.forumotion.net/sojavagi-f12/reeglid-sojavaes-t679.htm


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks asi veel,inimesed võiksid teemasi paremini vormistada nagu nt see : http://gtasf.forumotion.net/kohtususteem-f37/kohtususteem-t768.htm#4223

Liidri staatus on ikka suur asi mitte paar sõna kirjutada ja VSJO.

 

//edit.

Mai saa aru miks tase on oluline,et saada kuhugi fraktsiooni,RP loeb minu arust.

näide: http://gtasf.forumotion.net/sojavagi-f12/reeglid-sojavaes-t679.htm

Olen nõus, mina muutsin seda posti, enne oli sinna ikka täielik pask kokku kirjutatud.

Niipalju võin öelda, et ta on IC andnud enda ametivande ära.

Nime ja bänneri konkurss on ka välja kuulutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja soovitus ka minu poolt, saadke need _Crime tüübid administratiivist nahu!.

E://

Ma vaatan, et foorumis tulevad teil mõned "head" nimed ikka..

..::Eesti RolliMäng::..

**Minu** Rollimäng

Eesti Kõik Võimas ROLLImäng

.:Estlandia.::.Rollimäng:.

 

.:EstoRP:.

 

.:Estkimo-=-Rollimäng:.

Eriti need kolm viimast ajasid naerma :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks asi veel,inimesed võiksid teemasi paremini vormistada nagu nt see : http://gtasf.forumotion.net/kohtususteem-f37/kohtususteem-t768.htm#4223

Liidri staatus on ikka suur asi mitte paar sõna kirjutada ja VSJO.

 

//edit.

Mai saa aru miks tase on oluline,et saada kuhugi fraktsiooni,RP loeb minu arust.

näide: http://gtasf.forumotion.net/sojavagi-f12/reeglid-sojavaes-t679.htm

Sest, kuna meie servus, käib suht palju ,uusi mängijaid, kes ei tea mida RP tähendab, sisi on see vajalik. See, et see level 5 just on liidri enda valik.

 

TO EVO:

Crimed on quited peale Kasperi.

Tema käib üliharva sees, ja on väga hea RPs ja teeb enda admin tööd hästi.

Kes sa üldse IC oled ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen selline isik, keda te ei tunne kuna ma ei tahagi, et te tunneks.Igastahes käisin hetkel serveris, ütleme nii, et server on 9-10 aastaseid wannabe lahedaid egosi täis.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et siis teil serveris pole seda, et kuulsuse nimesid kasutada ei või? Väike vihje: Pablo Fransisco.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.