Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

GTA *LS* Rollimäng

Soovitatud postitused

VIP

Et siis võin ka tulla sisse nimega Chuck Norris, sest neid on ka maailmas palju, või näiteks Toomas Hendrik Ilves, sest neid on veel maailmas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Et siis võin ka tulla sisse nimega Chuck Norris, sest neid on ka maailmas palju, või näiteks Toomas Hendrik Ilves, sest neid on veel maailmas?

 

Tead sa kuradi ahv, ära tule siin hüppama. Mine tee eneem server endale ja tule hüppama siin. Sul pole aimungi kui raske on asja teha ja ülevad hoida.

Ma olen 100% kindel et 99% Eesti inimestest, ei tea kes on Pablo_Fransisco.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pablo Fransisco is an American stand-up comedian of Chilean origin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida ma sul hüppan siin? Mis enda serverist sa siin soiud? Mina ainult küsisin, sina hüppasid mulle siin näkku. See, et sina ei tea kes on Pablo, ei tähenda, et 99 protsenti ei tea. Ta on maailmakuulus lavakomöödik. Sinu silmaring on jah, nii väikene, et GTA'st ta kaugemale ei ulatu. See põhjendab ka, et miks sa midagi ei jaga ja miks nii kergelt närvi lähed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida ma sul hüppan siin? Mis enda serverist sa siin soiud? Mina ainult küsisin, sina hüppasid mulle siin näkku. See, et sina ei tea kes on Pablo, ei tähenda, et 99 protsenti ei tea. Ta on maailmakuulus lavakomöödik. Sinu silmaring on jah, nii väikene, et GTA'st ta kaugemale ei ulatu. See põhjendab ka, et miks sa midagi ei jaga ja miks nii kergelt närvi lähed.
Ära ürita tarka mängida siin. See, et sa mingit usa koomikut tead, ei ole küll mingi silmaringi näitaja. Sa võid tulla norrisega, kahluks saad sa nRP nime eest kicki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis tarka ma sul mängin siin? Sa ise ka aru saad mida sa üritad siin ajada? Pablo ei ole mingi tavaline koomik, ta on üle maailma tuntud. Eestis kaasaarvatud, Lätis käis ta, täismaja. Mõistad? Üle maailma tuntud, jagad takti? Ja tead mis asi nRP on? Chuck Norris on kuulsuse nimi nagu ka Pablo, mitte nRP nimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis tarka ma sul mängin siin? Sa ise ka aru saad mida sa üritad siin ajada? Pablo ei ole mingi tavaline koomik, ta on üle maailma tuntud. Eestis kaasaarvatud, Lätis käis ta, täismaja. Mõistad? Üle maailma tuntud, jagad takti? Ja tead mis asi nRP on? Chuck Norris on kuulsuse nimi nagu ka Pablo, mitte nRP nimi.

 

Ma ei viitsi, sinuga vaielda.

Igatahes, annan infot, täna käisid häkkerid, meil ja tekitasid suurt kahju. Tegemist oli suht kogenud häkkeritega, kuna nad ei tõmmanud eriti tähelepanu. 2 venda sain bännitud, üks pääses vist. Vabandame kõigi ees, et tekitasime teile ebameeldivusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdas more spam plz?

 

 

 

Stfu, kõva apowerija.

 

Haha, kuidas ma naeran sinu üle hetkel! XD

Apowerija XDD, lmaooo :D

 

Aga jah, erinevalt sinust oskan ma admin olla. Ma arvan, et kui sind 24h jälgida järjest, palju sealt apowerit tuleks? Hmm.... 300 apowerikorda? No umbes sinna kanti jah. (Y)

Õpi Eesti keel ka vahelduseks ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha, kuidas ma naeran sinu üle hetkel! XD

Apowerija XDD, lmaooo :D

 

Aga jah, erinevalt sinust oskan ma admin olla. Ma arvan, et kui sind 24h jälgida järjest, palju sealt apowerit tuleks? Hmm.... 300 apowerikorda? No umbes sinna kanti jah. (Y)

Õpi Eesti keel ka vahelduseks ära.

 

Oskad adminina olla? Jajah, raudselt oskad apowerida, sellepärast sul tuleb 300 apowerimist. Suht hale valetaja ja lased üle teistelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Privaatsõnumites võrrelge enda asuurust.

Tänaseks, on kõrvaldatud kõik eilsed "häkk bännid".

Samas olen mina admina alustanud kõva nRP nimede vastast võitlust. Kasper pole enam CRIME ja pabloga pole veel jõudnud rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oskad adminina olla? Jajah, raudselt oskad apowerida, sellepärast sul tuleb 300 apowerimist. Suht hale valetaja ja lased üle teistelt.

 

Mis sa omast arust üritad mu mainet alla teha siin? :D

Minu apoweri arv on 0. Sul aga on lõpmatu arv. Kes sarmis apoweris omale maja? Raha jne? Enne quiti on mul su apowerist isegi pildid. (Y)

Aga sinul minu apowerist on pilte? EI. Kuna ma pole apowerinudki. :D

Sulle peabki valetama põrsake. Keda, mida ma üle lasin? Aa IG lasin ühelt vennalt auto rotti, nii peabki. :D

 

 

Ma ei mõista, kuidas saavad kaks kasutajat üksteist õigekirjas süüdistada, kui ise õigekirjast nii julmalt mööda panevad.

Kus ma nii mööda panin siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Mis sa omast arust üritad mu mainet alla teha siin? :D

Minu apoweri arv on 0. Sul aga on lõpmatu arv. Kes sarmis apoweris omale maja? Raha jne? Enne quiti on mul su apowerist isegi pildid. (Y)

Aga sinul minu apowerist on pilte? EI. Kuna ma pole apowerinudki. :D

Sulle peabki valetama põrsake. Keda, mida ma üle lasin? Aa IG lasin ühelt vennalt auto rotti, nii peabki. :D

 

Sul ei õnnestu, mõrapea...

 

Sul apowerimisarv on hetkeks ~5-7. Serverilogi on tõend :)

Lasid mõnedel jah apoweriga üle.

sul maine juba sitaks perses... kahju sinust...

Kes neile lugeda tahab siis:

Marco Delucci aka Vision (Siin)

http://foorum.estrp.eu/viewtopic.php?f=18&t=1466

Mitu tunnistajaid kah. :P

 

Dont try again pwn, or you fail again.

 

Ära tule end õigustama siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ei õnnestu, mõrapea...

 

Sul apowerimisarv on hetkeks ~5-7. Serverilogi on tõend :)

Lasid mõnedel jah apoweriga üle.

sul maine juba sitaks perses... kahju sinust...

Kes neile lugeda tahab siis:

Marco Delucci aka Vision (Siin)

http://foorum.estrp.eu/viewtopic.php?f=18&t=1466

Mitu tunnistajaid kah. :P

 

Dont try again pwn, or you fail again.

 

Ära tule end õigustama siin.

 

Hmm... ma küll apoweri haisu siin ei tunne. No shit häppens, et ma valetasin? Saa üle?

Kuskilt lugesid sõna "Mõrapea" ja kasutad seda igal pool nüüd. Vägev. :P

Dvj, too mu apoweri tõendid siis siia. "Mõrapea"

Ja kes on tunnistajad? Jake Fill? See, et xiitimise eest ära bannisin? Sa ei saanud endale seda lubada, kuna ta su sõber ja tegid unban talle. Ta isegi tunnistas üles.

 

 

http://foorum.estrp.eu/viewtopic.php?f=18&t=1166 Sinu kohta siis midagi. :D

 

Räägime sellest, mida arvavad inimesed sinukohta? :D

 

****** says:

Ega ta kõige targem ole jah.

 

Kristel ütleb:

siga, paks, puudega, peder*st, kiimas tattt, munn, värdjas, pede

jne

http://www.hot.ee/reidilaksud//T6nn1(Siga)JPG.jpg Wow, see raudselt sina.

 

Wow http://www.upload.ee/image/565268/img_4bc5e6d750303.jpg Ruik ruik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
sitaks äge, kellel on suurem samp peenis.

Muretsege elu omale ja ärge reostage teiste teemat.

 

Sinul aga veel suurem peenis.

 

Hmm... ma küll apoweri haisu siin ei tunne. No shit häppens, et ma valetasin? Saa üle?

Kuskilt lugesid sõna "Mõrapea" ja kasutad seda igal pool nüüd. Vägev. :P

Dvj, too mu apoweri tõendid siis siia. "Mõrapea"

Ja kes on tunnistajad? Jake Fill? See, et xiitimise eest ära bannisin? Sa ei saanud endale seda lubada, kuna ta su sõber ja tegid unban talle. Ta isegi tunnistas üles.k

 

Mina ei ole su alluv, kes toob lagedale tõenditega. Ära hakka end siin valetama, teed niikuni endale maine sitemaks..

 

Ta ei xiitinud, kuna ta pole +6 kuud kasutanud viimati.

 

Inimene on sama ikkagi inimene.

 

// Ma vaatan, et sulle meeldib end valetada siin. :) Niiet, ära hakka ajama iba, et sa ei teinud ühtegi apoweri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinul aga veel suurem peenis.

 

 

 

Mina ei ole su alluv, kes toob lagedale tõenditega. Ära hakka end siin valetama, teed niikuni endale maine sitemaks..

 

Ta ei xiitinud, kuna ta pole +6 kuud kasutanud viimati.

 

Inimene on sama ikkagi inimene.

 

// Ma vaatan, et sulle meeldib end valetada siin. :) Niiet, ära hakka ajama iba, et sa ei teinud ühtegi apoweri.

 

Mine perse. :)

Ta ise tunnistas oma koodimist, kuida sa hälve aru ei saa? :D

Noh, sa päga ei suuda tõendeidki tuua mu apowerist. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Mine perse. :)

Ta ise tunnistas oma koodimist, kuida sa hälve aru ei saa? :D

Noh, sa päga ei suuda tõendeidki tuua mu apowerist. :)

 

Mine perse? Kena, juba närvis? :)

Ta valetas sulle :) Naljakas...

Seda pole vaja tõendid tuua idiootsema inimestele, niikuni teada juba, et sa oled apowerinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.