Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

Admin

Ülikooli lähete siis valige kindlasti endale eriala, mida teile meeldib õppida ning mida oleks vaja paari aasta pärast majanduses, et oleks kindel töökoht jne.

 

Ma õpin teedeehitus inseneriks, ning olen väga rahul.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ülikooli lähete siis valige kindlasti endale eriala, mida teile meeldib õppida ning mida oleks vaja paari aasta pärast majanduses, et oleks kindel töökoht jne.

 

Ma õpin teedeehitus inseneriks, ning olen väga rahul.

 

Endal plaan EKAsse minna aga samas midagi majandusega seoses oleks vist kasulikum õppida.. Eks näis, aega veel on.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Homme esimene kontrolltöö.

Ja muidu Prantsuse presitent tahtis kodutööd Prantsusmaal ära keelata, seega siis peaks kolima vist kuhugi Prantsusmaale. :D

 

Seda sa ütled praegu, aga küll sa mõne aasta pärast kahetsed, et sa ei õppinud. Kui sul praegugi on raskusi sõna president kirjutamisega, siis Prantsusmaale kolimisest tolku ei ole.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mäletan ka, et kunagi räägiti kodutööde likvideerimisest Prantsusmaal. Kui see seal peaks tõesti juhtuma, siis see tähendaks, et üks tund on poole pikem.

 

Muidu endal siiamaani kõik viied olnud.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli juhuslikult vaja 5min prst bussipeale jõuda et hambaarstijuurde jõuaks.. Muidu poleks nii teinud,õpetajal ei ole ka kõik peas korras..

 

Lihtsalt tunni algul maininud õpetajale, et on vaja hambaarsti juurde minna ning ta oleks kindlasti sellega arvestanud.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt tunni algul maininud õpetajale, et on vaja hambaarsti juurde minna ning ta oleks kindlasti sellega arvestanud.

 

Sellele õpetajale raske seda selgeks teha.. Temaarvates ei kuulanud meie klass tunnis piisavalt ja pidime veel õppima, niisiis tahtis ta et me lahendaks ülesande kuigi ta ise polnud seda seletanud jne. Keegi ei saanus sellest aru. Neid kes ära ei läinud olid seal veel 15min.. See õpetaja on natuke kahtlane, mis teha..

 

Olin seda talle maininud vähemalt 10 korda, teda see ei huvitanud..


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi natuke aidata saaks füüsikas... Iseenesest on teema lebo aga ma lihtsalt ei mõtle välja, kuidas lahendada, nagu mingi mäluauk või midagi taolist...

On 4,2kg 9'C vett(c=4200...) ja 6,5kg 30'C(c=390...) vaske. Vask pistetakse vette ja mis temp 'C lõpeb soojusülekanne?


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kellegil Annaabist midagi tarvis, siis andke märku, saan teid aidata =).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere, kas keegi oskaks sellise tekstülesande ära lahendada. Õe ja venna vanus on kokku 27 aastat. Kuus aastat tagasi oli vend õest 1,5 korda vanem. Leia nii õe kui ka venna vanus. See tuleks lahendada, siis lineaarvõrrandisüsteemi abil, tean, et see pole raske, aga hetkel pea ei võta üldse.

 

Ette tänades,

CodeMaster.


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh, kool käib jälle ja see veerand väga palju vaja pingutada, kuna eelmine veerand lasin ennast lihtsalt tänu LoL'i tõttu käest ära.. Lihtsalt nii masendav on koolis käia kui saksa keele tunnis me lihtsalt 2 klassivennaga magama jääme. Teised ained peale füüsika ja saksa keele on kerged.. Füüsika õpetaja on lihtsalt peast natuke soe.. Ta alati tahab enda "võimu" klassis näidata, kui ta ei saa 2 klassivennaga hakkama ja ta alati valib minu.. neljapäeval KT füüsikas, homme keemias TK.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi teab, miks kutsekool nii alahinnatud on? :O

 

Ma usun, et selle pärast, kuna nendes õpitakse üldjuhul mingit kindlat eriala st. ei keskenduta üldteadmistele. Osad inimesed hindavad lihtsalt rohkem, kui inimesel on üldteadmised kõigest, mitte kindlal teemal nt IT.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alahinnatud? Mismõttes? Inimene, kes kutsekoolis eriala saanud on, võetakse kordi kiiremini tööle kui see, kes keskkooli lõpetanud on. Kuna kui sa keskkoolist tuled, siis sa reaalselt ei oska mitte midagi. Ülikooli saad samamoodi edasi minna kui tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alahinnatud? Mismõttes? Inimene, kes kutsekoolis eriala saanud on, võetakse kordi kiiremini tööle kui see, kes keskkooli lõpetanud on. Kuna kui sa keskkoolist tuled, siis sa reaalselt ei oska mitte midagi. Ülikooli saad samamoodi edasi minna kui tahad.

 

Minu vaatevinklist on selline eelarvamus teiste nägemusest jäänud. Mina ise ei arva kuidagi seda.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.