Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

nüüd võib küll vihane tunne olla :)

Muidugi on, vb saab see saatuslikuks järgmisesse kooli sisseastumisel.

 

Väga loll viga oli, pmst oli vaja leida suusatajate rõhk lumele, arvestasin ühe suusaga mõlema puhul, sealt läks 4 punkti kokku...


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi on, vb saab see saatuslikuks järgmisesse kooli sisseastumisel.

 

Väga loll viga oli, pmst oli vaja leida suusatajate rõhk lumele, arvestasin ühe suusaga mõlema puhul, sealt läks 4 punkti kokku...

Tahad Cambridge'i minna vä?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju õnne!


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
põhikool läbi (Y)

 

Tubli matu!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab soovitada, kuhu edasi minna, kas kutsekooli või keskkooli?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Keegi oskab soovitada, kuhu edasi minna, kas kutsekooli või keskkooli?

 

Kindlasti käi keskkoolis ära. Ainult põhiharidusega jääd hätta, kui kaugemasse tulevikku mõelda. Kutsekooli on alati võimalik minna - tee keskharidus ära ja kui endiselt soovid, mine kas või peale keskat, vähemalt sul on gümnaasiumiharidus olemas siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas, kui pea jällegi ei võta seda pidevat tuupimist, ja suund on teada, siis tuleks just kutsekasse minna. Sest siis sa tead mida sa tahad.

Teaksin mina mida ma tulevikus teha tahaksin, läheksin küll kutsekasse.

Gümnaasium on minul ''nn'' põgenemistee otsustest veel kolmeks aastaks.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab soovitada, kuhu edasi minna, kas kutsekooli või keskkooli?

Siis tasub minna, kui sul nõrku aineid pole. Kui matemaatikat ei oska, siis pole mõtet keskkooli ronida, endal suured jamad sellega, kuna matemaatika eksam on 12. klassis kohustuslik. Ise läksin keskkooli, kuna ei teadnud, mida ma õppida tahaks ning keskkool pidi siis juhtima sellelt mõtted kõrvale, et ehk keskkoolis käies on uusi mõtteid. Aga sellessuhtes keskkooliharidus on ikka midagi muud, kui kesk-eri.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Samas, kui pea jällegi ei võta seda pidevat tuupimist, ja suund on teada, siis tuleks just kutsekasse minna. Sest siis sa tead mida sa tahad.

Teaksin mina mida ma tulevikus teha tahaksin, läheksin küll kutsekasse.

Gümnaasium on minul ''nn'' põgenemistee otsustest veel kolmeks aastaks.

 

Gümnaasium ei ole raske ja surmavat tuupimist ei ole küll ühesgi koolis. Kui natukenegi pingutada ja huvi üles näidata hõljud kenasti need 3 aastat ära.

Jah, ta on noor inimene, mingi suund võib tal paigas, aga nii noorte puhul nad ei tea ju veel kindlalt mida tahavad. Paari aasta pärast tahab hoopis midagi muud teha, aga võta näpust pole keskkooli ära lõpetanudki - siis läheb raskeks. Mina näiteks ei teadnud ka, mida peale keskat edasi teha, käisin ajateenistuses ära just selle mõttega, et võtta aeg maha ja endas selgusele jõuda - jõudsingi, nüüd tean täpselt mida edasi. Muidugi jah, kedagi ei saa sundida, aga ta küsis nõu, seega andsin omaltpoolt mõista, et tuleks ikkagi kooli minna veel 3ks aastaks. ;)

 

Cheers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.