Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Drama kribab foorumis enda päevast

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Noniii , täna midagi tarka pole rääkida, mis ma magasin kella kaheni . Sain aruvtise siis kohe kutsuti trenni, mässasime seal , mängisime mingite vanade prodega kossu aga võitsime 50:33 meie kasuks , põlved kukkusin lõhki jms : D.Nüüd jälle väsind , vaatab mis õhtu toob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüdseks õpin ma Tallinna Teeninduskoolis erialalt Pagar-Kondiiter.

Eriala on suht lebo, valisin selle kuna kokas ei saanud, sest mu keskmine oli 2.9 kui sisseastumisavalduse tegin.

Koolis käin ma Tallinnas iga päev. Hommikul kell pool viis tõusen ning pean jõudma 6:15 bussi peale millega ma sõidan Tallinna ~1h ja 20min kuna vahemaa on 50km.

Vahepeal hakkavad tunnid hiljem seega saan hiljem tõusta.

 

Loe ikka essa postituses läbi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suht igav oli lugeda. kui blogi tegid, siis kirjuta ikka veidike rohkem ka, mitte nii, et käisin koolis, tulin koju, vaatasin telekat ja pärast seda läksin magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tsau, nägin sind täna, vaatasin, et tuttav jope, jooksid oma sõbraga bussile nr 50 majaka tänaval ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii, ma pole vist tõesti kaua siia blogise kirjutand peaagu kaks kuud, kuid nüüd tuleb vist midagi kribada, et

Millega vahepeal tegelend olen siis.

Vahepeal siis olen saand enda hinnettega asjad korda käisin isegi esimesel praktikal ära (Rahvus Raamatukogus), seal me küpsetasime pirukaid ja kringleid jms.

Tööpäevad olid suht lihtsad võrreldes teiste klassikaaslastega.

Edasi on olnud kool nagu kool ikka. Selle ajavahemikus suutsin käija ära ka Rootis mis oli mõeldud perega nn shoppingu tripiks.

Me oleme Rootsis suht plaju käind vaatamisväärsusi vaadand nüüd mõtlesime, et oleks ka aeg teha üks shopping trip, ostin sealt endale riidied, ning uue tableti mis oli väga odav.

 

Muide ma pole öelnud et ma ka suitsetan juba viimased 1,5a , mis tegelt ei ole kekutamis asi aga mis teha. Vahepeal üritasime maha jätta klassivennaga aga vahetunnis ikka sõbrad teevad siis on jälle puuksus.

 

Nüüd eks ma üritan uuesti aktiivselt kribama hakata.

 

Loodan et pahased ple :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Egas se suitsetamine polegi mingi asi, mille üle uhkust tunda, või et sa peaksid "Põkki venda" mängima, nagu mõned mittesuitsetajad on aru saanud. Algul lihtsalt proovitakse, siis juba tehakse millega kaasneb sõltuvus, ning muutub juba igapäevaseks rutiiniks. Se kõik oleneb muidugi sõpruskonnast ja inimestest kaa, kellega suhtled ja aega veedad.

Muide, Rootsi päris ilus riik, loodan ka seal kunagi ära käiia, ning oh mind lolli küll... mida sa selle "tableti" all mõtled?


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tablet on selline http://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_tablet jublakas :D.

 

Aga on 1.Aprill soovin kõigile pühi , hommik algas suht sitasti kuna emaga väike nääkliemine sellega kaasnes oma tuppa minek ning magama jäämine :) , jäin siis sliipi ning nüüd siin :D.

Et õhta poole editin posti ja vaatab mis edasi saand on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hheii, mõtsin, et puhun tolmu blogilt veits , suvi käes siis igast seiklused ees ja huvitav teistega jagada ;).

 

Täna pole eriti midagi peale selle teind, et maal tööd teind ja päikest võtnud ja muidugi grilli tegemine (lemmik osa) ;D.

Nüüd lasen niisama lebo kodus, tegin mõnusa maasika-piima kokteili mis tuli väga isuäratav välja .

Hetkel pole vast midagi kirjutada , eks esmaspäeval näeme ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga huvitav, lugesin kõik leheküljed algusest lõpuni ära :D Keep going!


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tore ;)

Nonii tänane päev oli suht täis mitte midagi :D. Alguses oli plaanis rappa ja liivakarjääri minna aga siis tuli tuul ja suht lamp oli olla ja seega ei viitsind,ehk lasin pool päeva jälle raisku enda väärtuslikust koolivaheajast :D. Õhta poole läksin sõbra juurde ja passisin seal ja otsustasime LoL pelada,lasime seda ja ühel hetkel vaatasin kella ja avastasin, et olime juba 3h peland seda :D

see selleks sõber tuli mõttele, et teha väike bongi ring ja edasi mängida tegime siis ära aga see kraam oli eriti värdjas mingi 10min jooksul tekitas siukesed energia hitid , tahtsin räigelt joosta ja kõike teha kiirelt :D,polnd midagi teha läksimegi välja jooksma niisama kuni ära väsisime,siis tuli meelde,et mu enda BMX'il on kett olemas aga sõbra venna bmx'il kett pooleks, no töömehed nagu me ikka võtsime rattad laiali ja hakkasin ketti ära võtma siis tuli ette, et wtf kett vaja pooleks teha ju, no pilves peaga hakkasime lammutama aga ei midagist (vahepeal keerasime ära ja tegime mingi haige kaadersüsteemi valmis : http://www.upload.ee/image/2498628/2012-07-09-164.jpg hästi polearu saada aga ühendasime mõlema ratta hammakad ja see oli suht kaval ja loll idee) ja siis tuli mul pirn pähe,et nahka ma need ketid ära vahetan kui saand tagarattad ära vahetada ,tegime siis nii ja möllasin seal poltide ja võtmetega , tahtsin panna 2 pegi taha aga lõpuks tuli välja, et panin ainult 1 pegi taha mis oli suht aljakas, siis kärutasin ringi tšillisime niisama väjas kuni tulid need värdjad kihulased kes ei lasknud õhtut nautida ja tuli koju ära minna.

 

Keep on trollin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii eilne päev, 11.07.2012 läks suht tegusalt , muidugi magasin ma jälle poole päevani kuna uni ei tule kõige kiiremini ja äratuskellaks oli jälle nuttev väikevend (10 kuune) alustasin siis lõunat väga mõnusa kukeseene pastaga mille ema oli valmis teind , see oli hea päeva algus ja lasin arvutis ringi ja tuli plaan minna rappa ujuma, niisis tegimegi läksime rappa kell oli mingi 3 paiku ors õlled kaasa ja tšillisime seal aga kõige parem osa oli enne rappa minekut see, et mul siin külapoes olid mingid lays krõpsu kast kus oli mingi 12 pakki (kõige kõige väiksemad pakid) ja kiri oli "võta kaasa" no võtsin ma siis kõik kaasa algus oli suht pohh kui halvad või vanad olid ja rabas olles süües vaatasime , et need 7 kuud üle kuupäeva aga kedagi ei kottind ja sõime ära need niiet silma ka ei pilkund. Kõige nõmedam osa oli see kui sõber võttis õe prillid ja läks nendega peakat hüppama ja tuli ainult välja ühe sangaga mis tegi suht kurvaks aga noh mis troppidest ikka räääkida, niisis tegime lõpuks minema seal kõik koos ja läksime kossukale palli viskama ja ilmusid mingid kaks kena neiut (sõitsid ratastega mööda) no me muidugi sõitsime järele ja kutsusime mängima ning neiud olid nõus laksti nalja sai feisbuuki vahetused särgid värgid kõik tore , olime tunnikese poolteist mängind ja mõtsime,et lähme õhtul tagasi rappa siis hea soe vesi ja nii jälle tegimegi (kes ei tea mis rabas käime siis Viru Raba väga kuulus koht meist 5km eemal) olime seal poest kerged õlled ja siidrid kaasa ja tuju hea siis tuli meelde sõbral vaba pind ja mul kodus külmas viinad aga pealekat polnud ja siis läks asi funiks, kihutasime mööda neid laudteesid nagu tropid rolleri selga ja poodi kuna see pandi 10pärast kinni ja me jõudsime sinna 7 mintiga , poemüüa eriti õnnelik polnud , et ma niimodi sisse lendasin aga mul oli suva :D ostsin poest viimased 9 saku pilkut ja koka ja läksime tinutama varahommiku lõpetasime bongist küpsetades ja kõigil tore olla oli jälle . Vaatame mis tänane päev toob

 

Keep on trollin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oi issand niipalju päevi vahele jäänd , no tuleb siis otsad kokku tõmmata.

Eelmine nädal ehk 12 ja 13 ei toimund mitte midagi erilist kuna ilmad hakkasid juba siis mäkra panema ja suht lambiseks läks asi.

 

Aga 14 oli suht fun päev kui passisin kodus nsm ja sõber ütleb msn'is ,et lähme Tapurlasse , mina muidugi , et wtf mida me seal teeme ja mis toimub sõber ütles, et mingid merepäevad ja värki no mul ka kodus igav ja lendasin ka autose ja hakkasime trippima , liikusime siis , olime oma 30km maha sõitnud ja olime suht eksind , no midagi siis hakkasime uurima ja tuli välja ,et me olime täiesti vales kohas . Eks siis midagi tuli uuesti liikuma hakata teisele poole.

http://www.hot.ee/tomtom6/regio/poolsaar.jpg siin on näha, et tapurla ja juminda on vasakul kuhu me alguses liikusime ja arvasime, et pidu on aga tuli välja, et hoopis pärispeal seal kõige kõrgemal tipus põhja eestis trippisime siis sinna mingi kuldne trio esinesid seal ja suht lambine värk oli, naisi ka eriti polnd kõik olid mingid ~26-60 siukeses vanuses noori eriti näha polnud aga tuttavaid sai kohatud ikka seal aga nii igav hakkas ja õlle oli kallis tuli minna poodi ja sõber sai isalt teise auto siis tuli see ära vahetada võtsime vähe suurema auto ja poest jooki ja putkast kerge burger ja läksime tagasi.

Niisis kuulasime mussi ajasime niisama kildu ja siis oli kell juba suht palju 11 paiku vms kutid pidid tööle ära minema ja siis tuli välja, et autojuht tahab üht tüüpi oodata kes tegi enda sigulliga midagi kino pani vanad rallirehvid ja valukad alla mis tegi pilli suht dragsteriks naljakas oli veits kuidas ratas koopas käis peale igat väikest auku tee peal, no siis oli kell juba 1 paiku öösa ja kõigil kodudesse minek. Olin peaaegu ühe jalaga juba voodis kui tuttav helistab, et tule välja sul pidavat viina olema no oligi ja siis läksingi välja, läksime bändikase võtsime viina ja keevitasime kidra kuni hommik tuli saime paar tundi magada.

Kell 9 hommikul tuli teiste vendade bändiproov sisse ma laks üleval aga sõber eriti ei tahtnud tulla aga naljakas oli äratada trummide saatel teda ülese, igastahes ja olime siis bändikas veel paar tundi (kes tähele ei pannud siis kuupäevaks oli juba 15.07) ja läksime minu juurde (see kellega viina võtsin elas 8km eemal ja tal oli õhtal esinemine tuli ka minujuurde pead värskendama) sõime pannikaid mis ema oli teinud ja toormoosi mis oli väga nice kerged pesud ja siis tuli meile auto järgi läksime Kolga-Aablase kus oli tuttava tehud esinemine külarahvale jms lambine värk mina olin seal nn press filmisin ja pildistasin nagu tropp (vihmaga btw ei ole hea sellist tööd teha) nemad esineseid vahepeal mõnus grill ja igastahes nalja sai seal ka kui asi lõppema hakkas tuli jama kaela , sest autot ei olnud kuda koju saada ja ilm oli suht sitt võib nii öelda, egas midagi tegime piibutäie rohelist ,et tuju hea oleks ja vähe mõnusam oleks jalutada ja hakkasime kõmpima oma tsirka 20km mis ei tundud kõige parem plaan aga saime oma 2-3 km ära käidud kui tuli mingi noorte bmw x5 ja meid peale võttis kuid kõige parem osa oli selles, et me pidime pagassis istuma mis oli sitaks ebamugav mul statiiv ja sõbral kitarr väga nõme igastahes aga koju saime suht kiirelt kuna sellel eidel roolis oli suht raske jalg aga tuli välja,et nad liikusid ka kolka sinna samase aftekasse kuhu meiegi ja niimodi saigi läksime sinna piibud ette viin kotist välja nii see õhtu läks jälle ja nüüd lasen jälle niisama lebo kuna fakk need eesti ilm on ikka nii huinaator.

 

Ootame jälle midagi põnevad,

 

Keep on trollin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.