Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tuntud liikme embleem

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mis seal keerulist , 2 aastat liige olla ja korras .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis Sul selle "2 aastat" liige nüüd tähtis on? Teed kasutaja ära, jätab seisma ja 2 aasta pärast oled tuntud liige? Minumeelest üldse, embleeme saavad lihtsalt puht adminite/modede otsustamisel. Mitte mingeid ajalisi ja numbrilisi piiranguid. Muidu spämm ja kes teab veel mis.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

so sad . aga ja 50teh ja 2aastat liige oleks hea .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seletan lahti embleemid.

 

a1pdeg.png

Juhtkonna poolt valitud eeskujulikud kasutajad. (st, ei spammi ja käituvad normaalselt)

 

TundudV.png

2000+ Postitusega liikmed või kuidagi teistmoodi foorumis tuntuks saanud liikmed.

 

AnnetajaV.png

Inimene, kes on annetanud rohkem kui 50 kr. (Üldine annetuste voor käib kevadel, kuid soovi korral võite rapidiga ühendust võtta ja annetada)

 

ModeraatorV.png

Tegeleb foorumi korras hoidmisega.

 

AdministraatorV.png

Tegeleb foorumi juhtimisega

 

OmanikV.png

See vend, kes sellele alguse pani, rapidload.

 

banned.gif

Ei pea vast seletama?

 

Kui soovite embleemi saada, võtke ühendust MODERAATORITEGA, nemad annavad mulle korraga, keda milleks teha. Et mina ei peaks ükshaaval asju tegema.

 

 

Vot nii on lood.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vot nii on lood.

 

+1....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah ma olen seda embleemi siin alates 2006 aastast oodanud.

 

Not.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See teema OLI suunatud spammeritele.

Mina pakkusin 1 võimaluse, kuidas seda spammi veits koomale tõmmata.

Keegi väitis, et kui ei spammita siis muutub foorum igavaks vms..

Seletage mulle kuidas saab spamm muuta foorumi mitte igavaks?

See on nii huvitav kui keegi spammib "+5" ja siis mina ja veel paar tonti hakkame mõlisema, et miks sa spammid.. ja siit algab siis vaidlus.. ja see ongi see lahe asi, mis foorumi huvitavaks teeb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere!

 

Olen tähele pannud et päris paljud kaas foorumlased püüavad seda Tuntud embleemi saada endale ja sellepärast nad spammivad koguaeg...

Näpuga ma nimesi näitama ei hakka, aga tuntud embleemi võiks saada ikka sellega, kui sa ajad tarka juttu ja oled väheke sõbralikum.. mitte et uued kasutajad kirjutavad igasse teemase "k" "mhm" "noob" "mega lahe" "+5 kasutaja" jne, et enda postcounti suurendada..

 

 

Lisage foorumisse REP süsteem.

Alguses saab rep-i anda ainult moderaatorid ja administraatorid.

Kui tava kasutaja on saanud kokku 5 reputatisooni, siis saab hakata tema andma rep-i teistele inimestele.

Kui alguses saavad kõik üksteisele rep-i jagada, siis olen ma enam kui kindel, et hakatakse lamema ehk annavad lampi teistele rep-i.

 

Kui keegi saab kokku nt 100 reppi siis ta saab endale mingi "Eeskujulik" või "Tuntud liige" embleemi.

 

Lisada võiks ka sellise asja, et kõik kasutajad saavad vaadata, kes mille eest repi sai.

Sama moodi nagu tehinguid saab vaadata.

Kui keegi on mingi lambi postituse eest rep-i saanud siis tuleb saata kiri administraatorile ja tema lahendab selle probleemi ära.

 

 

Ja rep-i võiks anda ainult selle eest, kui kasutaja teeb midagi kasulikku..

Nt teeb mingi õpetuse, mis on väga kasulik ja aitab teist inimest vms.

 

Toome siis teema uuesti üles ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

+ Repi embleemi polegi vaja..

sest selge, et kui sul on rep 100+ siis sa oled foorumis asjalik, mitte ei spammi tühja. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et juhtub see, et alguses annavad kõik repi, aga mõne nädala möödudes ei viitsi enam keegi seda anda. Enam vähem sama mis selle asjaliku postitusega.

 

Tuntud liikme embleemi saamine ei tohiks olla seotud tehingutega kuna kõik inimesed ei osta/müü/vaheta kuigi nad on ikkagi tuntud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga reppi võiks anda ainult moded ?

Aga siis oleks vaja sellised aktiivseid modesi kes mitte ainult ruuni teemas ei mölla,

Muidu , võib ka selline jama tulla et inimesed maksavad summasi et saada reppi, see on kahtlane : D

 

Maksavad summasi?

Mõtle selle peale, et repi andmisi saavad KÕIK jälgida.

Kui keegi annab mingi lambi spammi postitusele rep siis lihtsalt kirjutad admin/moderaatorile kirja ja nemad lahedavad selle probleemi paar klikiga + kirjutavad märkuse / warni või muu mooduse, mis kutsuks lamejad korrale.

 

Ma arvan, et juhtub see, et alguses annavad kõik repi, aga mõne nädala möödudes ei viitsi enam keegi seda anda. Enam vähem sama mis selle asjaliku postitusega.

 

Mõtle selle peale, et moderaatorid peavad sulle kõigepeal 5 repi andma, et sa saaks üldse teistele reppi anda.

 

Ja ma arvan, et sa pead ikka väga põhjalik ja asjalik olema, et moderaatorid sulle 5 rep-i annaks.

See on nagu auastme andmine..

 

See oleks põhimõtteliselt sama asi, kui keegi saaks moderaatoriks..

 

Admin saab määrata moderaatoreid.

Moderaatorid saavad määrata rep-i tava kasutajatele.

Ega neid moderaatoreid igapäev juurde tule..

need tulevad ikka ajapikku..

 

Sama on ka repiga..

neid ei saa igapäev ju..

Need kogunevad ajapikku..

 

Ma olen enam kui kindel et ainult 5-10% foorumi tavakasutajatest saab aastaga endale 5 reppi kokku...

Väljaarvatud Superman, kes kohati ajab väga mõistliku juttu.

Selliseid kasutajaid võiks veel olla nagu Superman.

Enda mõtte avalduse kirjutad ikka lõpuni valmis, mitte ei piirdu 5 sekundi kiiruse postitusega..

Kus kirjutad ainult paar sõna ja need ka vigadega..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.