Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tuntud liikme embleem

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Olen tähele pannud et päris paljud kaas foorumlased püüavad seda Tuntud embleemi saada endale ja sellepärast nad spammivad koguaeg...

Näpuga ma nimesi näitama ei hakka, aga tuntud embleemi võiks saada ikka sellega, kui sa ajad tarka juttu ja oled väheke sõbralikum.. mitte et uued kasutajad kirjutavad igasse teemase "k" "mhm" "noob" "mega lahe" "+5 kasutaja" jne, et enda postcounti suurendada..

 

 

Lisage foorumisse REP süsteem.

Alguses saab rep-i anda ainult moderaatorid ja administraatorid.

Kui tava kasutaja on saanud kokku 5 reputatisooni, siis saab hakata tema andma rep-i teistele inimestele.

Kui alguses saavad kõik üksteisele rep-i jagada, siis olen ma enam kui kindel, et hakatakse lamema ehk annavad lampi teistele rep-i.

 

Kui keegi saab kokku nt 100 reppi siis ta saab endale mingi "Eeskujulik" või "Tuntud liige" embleemi.

 

Lisada võiks ka sellise asja, et kõik kasutajad saavad vaadata, kes mille eest repi sai.

Sama moodi nagu tehinguid saab vaadata.

Kui keegi on mingi lambi postituse eest rep-i saanud siis tuleb saata kiri administraatorile ja tema lahendab selle probleemi ära.

 

 

Ja rep-i võiks anda ainult selle eest, kui kasutaja teeb midagi kasulikku..

Nt teeb mingi õpetuse, mis on väga kasulik ja aitab teist inimest vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rep oli siin,siis hakati seda jagama igatmoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
+1, aga selline võiks olla moderaatoride ülevaade, et see ei ole ikka lambist jagatud, siis aksipteerib.

 

 

Lisage foorumisse REP süsteem.

Alguses saab rep-i anda ainult moderaatorid ja administraatorid.

Kui tava kasutaja on saanud kokku 5 reputatisooni, siis saab hakata tema andma rep-i teistele inimestele.

Kui alguses saavad kõik üksteisele rep-i jagada, siis olen ma enam kui kindel, et hakatakse lamema ehk annavad lampi teistele rep-i.

 

 

Punane: Lahendus, et ei hakataks lamema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Repi hakatakse jagama siis, mõttetu. Need kes spammivad saavad warni, sellest ei piisa siis banni ja asi vask.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga kui kasutaja saab kellegilt lambist 5 respekte? Või kõigil on 0, ja kuidas nad saavad ometi jagada?

 

No ma ei usu, et moderaatorid lambist 5 reppi annavad niisama,.

Neil kellel on 0 reppi, need ei saagi reppi jagada..

nad peavad kõigepealt midagi kasulikku tegema, et moderaatorid neile reppi annaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei usu, et moderaatorid lambist 5 reppi annavad niisama,.

Neil kellel on 0 reppi, need ei saagi reppi jagada..

nad peavad kõigepealt midagi kasulikku tegema, et moderaatorid neile reppi annaks.

 

Maksavad/Paluvad moderaatoridele, et moded annaksid neile respekte...

// Aga igatahes, see oleks hea, et alguses saavad moderaatorid respekte jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Repi hakatakse jagama siis, mõttetu. Need kes spammivad saavad warni, sellest ei piisa siis banni ja asi vask.

 

See kes saab 5 reppi endale ja ta hakkab lambist neid reppe jagama siis saab nii teha, et tal pannakse rep 0 + lisatakse mingi embleem "lamer" ja teha nii, et ta ei sa enam kunagi repi koguda ja ongi karistus käes..

Ma ei usu, et kui keegi kogub endale 5 reppi ja siis hakkab lamema, kuna karistus on karm ju :P

 

Maksavad/Paluvad moderaatoridele, et moded annaksid neile respekte...

// Aga igatahes, see oleks hea, et alguses saavad moderaatorid respekte jagada.

 

Saad aru, et respekti saab anda ainult postituse ja teemade kaudu..

ja moderaatorid ja administraatorid saavad seda jälgida..

Kui moderaator annab kellelegi rep-i mingi suvalise postituse eest siis saab moderaatorit ka karistada..

ega see asi varjatuks ei jää ju.

 

 

 

+ saab lisada ju sellise asja ka, et kõik saavad vaadata, kes kellele reppi andis ja mille eest ehk kui vajutad kasutaja repi peale siis suunab sellele teemale/postitusele, mille eest repi sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kes saab 5 reppi endale ja ta hakkab lambist neid reppe jagama siis saab nii teha, et tal pannakse rep 0 + lisatakse mingi embleem "lamer" ja teha nii, et ta ei sa enam kunagi repi koguda ja ongi karistus käes..

Ma ei usu, et kui keegi kogub endale 5 reppi ja siis hakkab lamema, kuna karistus on karm ju :P

 

Ma ei usu, et administraator või moderaator paneks neile karmi karistuse... (nn respekti pärast)

// Või mida iganes, pole midagi öelda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks panna , siis teavad , et enam ei maksa lolli mängida .

// Ning need moded kes laseks raha eest reppi panna oleks nad ise väga lamedad .

 

Äkki lollitavad edasi, nagu meiser? Nagunii administraator / moderaator ei hakka viskama bänne respekte pärast. :D:D

// Üritavad nagunii siin vahvlis kuulsamaks saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Äkki lollitavad edasi, nagu meiser? Nagunii administraator / moderaator ei hakka viskama bänne respekte pärast. :D:D

// Üritavad nagunii siin vahvlis kuulsamaks saada.

 

Kui moderaator lameb, siis admin tõmbab tal reppi 0-li ja lisab embleemi "lamer" ja asi vask. Ban jah lamemise eest ei pea saama.. aga embleem on päris normaalne karistus.. kõik näevad, et ta ei ole aus inimene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui moderaator lameb, siis admin tõmbab tal reppi 0-li ja lisab embleemi "lamer" ja asi vask. Ban jah lamemise eest ei pea saama.. aga embleem on päris normaalne karistus.. kõik näevad, et ta ei ole aus inimene.

 

Mida see 'lamer' embleem aitab? Mitte midagi. :S

// Võrreldes respekte ja tehingute vahel...

// Ntx: Mul on 0% tehinguid, ja 100 respekte, ning nad hakkavad usaldama, siis hakkan neile üle laskma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki lollitavad edasi, nagu meiser? Nagunii administraator / moderaator ei hakka viskama bänne respekte pärast. :D:D

// Üritavad nagunii siin vahvlis kuulsamaks saada.

 

No , aga see kutt saaks endale siis "Lame Vend" , vms embleemi , siis ei usu teda keegi , oleks ka uutematel liitujatel aimu kes see tont on , tema enam reppi ei saa.Banne vist jah ei hakata laduma , juhul kui ei spammi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida see 'lamer' embleem aitab? Mitte midagi. :S

aitab ju.

Talle ei saa enam reppi anda ja ta ei saa endale niinimetatud "kuulsust" koguda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Igatahes, mul ükskõik. :D

 

Kle Tehingud ja respekt ei ole sama asi..

et kui sul on 100reppi ei tähenda, et sulle peaks RS alafoorumis ette käima..

Ostmise ja müügi teema jääks ikka tehingute juurde..

Rep on mõeldud sellepärast, et inimesed ei postitaks sisutühjasi postitusi..

Nt Keegi teeb teema "Õ: Kuidas rs-is raha teenida"

Tehakse mingi hullult hea õpetus siis teema tegija saab nt reppi selle eest.

Ja selleasemel et kõik kirjutaks "omg +1 õpetus" "wow nice" jne

siis nad kirjutaks hoopis: "Hea õpetus, Muidu üks teine võimalus on ka hästi raha teenida jne jne jne." ehk kui postitatakse midagi kasulikku siis on võimalus ka reppi saada.

 

Nt kirjutab samale õpetusele mingi teise mooduse, et saaks veel kiiremini teenida. (mis on seotud teema algataja õpetusega)

 

 

 

EDIT: Ärge olge nii negatiivsed..

Praegu jääb mulje, et te tahate endale tehinguid koguda selle eesmärgiga, et tulevikus kedagi üle lasta..

 

Ja kui sul on 100reppi ei tähenda kohe, et kui üle lased siis sa ei saa banni..

saad küll banni, kui varastad.. rep-i ja tehingu suurus see ei koti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ostja sa ei saa tuntud liikmeks

 

ei ole hea idee

 

See teema ongi mõeldud sinusuguste vältimiseks.

Kui ei ole hea idee siis ei ole.

Aga asi selles, et selline suhtumine ei vii kuhugi.

 

Keegi tahab midagi head teha, siis hüpatakse kohe kõrri.

for real..

muutke enda suhtumist..

 

Kui koolis tehakse mingi üritus, kas te siis ütlete korraldajale, kuule sa ei ole lahe ja su üritus suckib 100-ga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga hea idee minumeelest,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.