Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

manraynor5 on scammer!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
...

 

Milks palun loe ka mida sa kirjutad ja mida mina kirjutan.

 

Ma andsin sinule ORIGNAAL ANDMED ehk MINU ANDMED ja seda ma andnud KRISTJAN LÄLL , SINULE ja vist veel 1le kunagi ammu.

 

Ma müüsin sinule acci 1 aasta tagasi! Siis ma ei mõelnud bannile! Ning ma ütlesin sinule et on võimalus et võtab ja näeb et juhtus , Sind oli hoiatatud ja sellepärast said sa originaal andmed ka et saaksid tagasi võta!

 

Kõik kes saanud minult andmed saavad acci tagasi võtta. Ainuke asi on kelle Jaxeg valib. Sest nad kontrollivad IP ajalugu , kes tihedamini mingi IPga sees olnud ja andmed õiged , siis nad annavad temale.

 

aga sa ütlesid et sa oled 1 omanik...

 

minu arust võib 1 kasutajat AINULT 1-le inimesele müüa.

või võib 1 acci müüa 10netele inimestele??


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loe seda postitust :

 

http://www.vahvel.net/733474-post66.html

 

Ning loe seda :

 

http://www.vahvel.net/rs2-kasutajad/32476-m-main-cmb-124-a.html

 

Järgmine kord kui sa hakkad mingit paska ajama et ma ütlesin seda ja seda , siis ennem kindlusta oma tagumik et ma ütlesin seda.

 

Sina just väitsid et ma olin öelnud et ma nn " 1 omanik " , kui Supermani postituses ja ka minu VANAS müügi teemas on kirjas et ma ALGNE omanik , aga on tagasi ostetud. Ma olen seda kasutajat tagasi ostnud enne sinule müümist mitu korda kuna tuli alati isu uuesti mängida.

 

 

LOOOOOEEEEE ENNEM!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loe seda postitust :

 

Sina just väitsid et ma olin öelnud et ma nn " 1 omanik " , kui Supermani postituses ja ka minu VANAS müügi teemas on kirjas et ma ALGNE omanik , aga on tagasi ostetud. Ma olen seda kasutajat tagasi ostnud enne sinule müümist mitu korda kuna tuli alati isu uuesti mängida.

 

Loen ning ma lihtsalt pean küsima.

 

Kui oled juba müünud mitmele erinevale inimesele juba seda kasutajat ja ''tagasi ostnud'' miks siis Milksile müüa,kui ise ka tead et keegi võib selle iga hetk tagasi tõmmata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ning kui sina Manraynor oled esimene e algne omanik ,siis vastutad just sina selle eest ,kui acc peaks scammed saama . Või ei ole see nii?

 

Davai , toome siis müümise tuntud reeglid siia. Näiteks ... Hinnavaatlus.

 

Ostad kasutatud asja , antakse 2 nädalat kuni 1-2 kuud Käimamineku karantii. Edasi on nii , see mida ise teed või mis juhtub , on sinu vastutada.

 

Järgmisena runescape näited...

 

1. Goldfarming hiina firmad vms. Sulle antakse 24h , kui kasutajaga midagi sellel ajal ei juhtu , siis nemad ei vastuta.

2. Kasutajatega vb 1 kuu or so.

3.Fire capeidega on nii , saad kätte on olemas. Ära kaotad on enda viga.

 

Et vastata Tartuboy küsimusele :

 

Kui ei ole kokkulepitud asjas , siis on nii et kui on müüdud , on ostja enda mure. Nagu praegu.

 

Vxpp kasuta aju ja loe minu eelmiseid postituse MIKS ma üldse uuesti müüsin.

 

Jobukarla, ära sa tule minu arusaamisest rääkima kui sa ei tea mitte midagi minust. Arusaadav?

 

Mulle aitab sellest jamast. Rohkem minul ei ole midagi öelda siin.

 

Cheers.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Davai , toome siis müümise tuntud reeglid siia. Näiteks ... Hinnavaatlus.

 

Ostad kasutatud asja , antakse 2 nädalat kuni 1-2 kuud Käimamineku karantii. Edasi on nii , see mida ise teed või mis juhtub , on sinu vastutada.

 

Järgmisena runescape näited...

 

1. Goldfarming hiina firmad vms. Sulle antakse 24h , kui kasutajaga midagi sellel ajal ei juhtu , siis nemad ei vastuta.

2. Kasutajatega vb 1 kuu or so.

3.Fire capeidega on nii , saad kätte on olemas. Ära kaotad on enda viga.

 

Et vastata Tartuboy küsimusele :

 

Kui ei ole kokkulepitud asjas , siis on nii et kui on müüdud , on ostja enda mure. Nagu praegu.

 

Vxpp kasuta aju ja loe minu eelmiseid postituse MIKS ma üldse uuesti müüsin.

 

Jobukarla, ära sa tule minu arusaamisest rääkima kui sa ei tea mitte midagi minust. Arusaadav?

 

Mulle aitab sellest jamast. Rohkem minul ei ole midagi öelda siin.

 

Cheers.

 

Sinu jutust järeldan ma et...

 

Kui ma praegu müüks kasutaja maha, ja tõmbaks ta juba lähiajal tagasi, siis võin ostjale öelda et, pole minu asi, et sinu enda asi mis kasutaja juhtub või mis temast saab. Mina müüsin sulle, ja sa andsid raha, asi VASK, edasine su enda vastutusel. Ja siis ühesõnaga võin ta uuesti maha müüa ja uuesti tagasi tõmmata, ilma et mina selles süüdi oleks -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

minu arust peaks andma müüa andma ikka garantii kah et tagasi ei tõmmata.

see umbes nii ,et scammin acci müün kiirelt maha ja ma pole süüdi..


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pmst ikkagi jah , minuarust vastutad ikkagi sina männy kui peaks tagasi tõmbama . (minuarust)!

Sama peaaegu ,et müüd acci , ütled ,et annad 2 nädalat garantiid . Siis 2 nädala pärast võtad acci tagasi ja siis ütled ,et : " Mul savi , ma andsin 2 nädalat garantiid ja hoiatasin sind , cheers "!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei suuda uskuda, et sa bannisid ta.

 

 

Ei oska rohkemat õelda midagi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Finaly keegi suutis ta ära bannida.

Täname


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks see keegi teine olnud (mitte härra manraynor),oleks ta juba peale 5 minutit bänned,kui teema tehti.

Cheers,õige otsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

pange teema kinni kah siis :P

aga superman sa olid väga tubli

sest sa oled esimene mode (minu arust)

kes julgeb bannida sellist inimest :D

teised panevad vaikselt warni ära ja kõik :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja Manraynor arvas, et tema võim on kõigist teistest üle...Hui oligi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sai isegi mingi aasta tiitli või midagisellist ju ;s


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jesss, manray banned, hahahaha.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.