Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

manraynor5 on scammer!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Lol võtab tagasi et mainet hoida aga kui banni saab siis on juu kõik maine läind .

Mina olen selle poolt et ta banni saaks . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see ammu teadud et manraynor oli enne modeks saamist scammer... kes siis teda ei teadnud sel ajal.. kõik teadsid teda scammerina, BAN!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka poolt et ban :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

KÕIK KES EI OLE SELLE TEEMAGA SEOTUD, SAAVAD EDASPIDISE SPAMMI EEST WARNED.

 

v.a. moded ja kaasosalised for sure.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõtet on inimesele ban panna, kui te isegi mitte ei käi siin enam peaaegu?:)

 

Mõte selles , et kasutaja on tal ikka siin ja kes teab kuna ta siia tagasi pöördub, käigu ta siin foorumis või mitte ban peaks ikka tulema. :cool:


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei taha olla üldse ebaviisakas, kuid kes olete Teie, et te tulete ütlema keda peaksime bannima ja keda mitte?

Ma saan aru, et need teemad siin scammimise teemas on kõigile avalikud, ning vahest saab päris palju muid asju teada(nagu näiteks Janeki võlad teistele, päris paljudele), kuid päeva lõpuks ei otsuste ei meie, ega Teie selle üle kes bani saab. Ainuke asi, mis määrab inimese bannimise on tegelikult asitõendid.

 

pealegi, ma ei kujuta ette ka, kui mitmel teist on olemas mitu kasutajat juhuks, kui üks peaks bani saama, nii, et miks peaks olema Manray teist erinev? ta võib ka teha endale uue kasutaja juhul, kui see peaks kunagi bani saama.

banist natukene tähtsam asi on see, et saaks tõde välja selgitatud.

 

bannima ja warnima hakata pole mõtet minu silmis tegelikult, kuid ma tahaksin, et inimesed püsiksid oma arvamuse avaldamisega normi piires ja ei loobiks mõttetuid nilbusi ette ja taha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha olla üldse ebaviisakas, kuid kes olete Teie, et te tulete ütlema keda peaksime bannima ja keda mitte?

Ma saan aru, et need teemad siin scammimise teemas on kõigile avalikud, ning vahest saab päris palju muid asju teada(nagu näiteks Janeki võlad teistele, päris paljudele), kuid päeva lõpuks ei otsuste ei meie, ega Teie selle üle kes bani saab. Ainuke asi, mis määrab inimese bannimise on tegelikult asitõendid.

 

pealegi, ma ei kujuta ette ka, kui mitmel teist on olemas mitu kasutajat juhuks, kui üks peaks bani saama, nii, et miks peaks olema Manray teist erinev? ta võib ka teha endale uue kasutaja juhul, kui see peaks kunagi bani saama.

banist natukene tähtsam asi on see, et saaks tõde välja selgitatud.

 

bannima ja warnima hakata pole mõtet minu silmis tegelikult, kuid ma tahaksin, et inimesed püsiksid oma arvamuse avaldamisega normi piires ja ei loobiks mõttetuid nilbusi ette ja taha.

 

Selles asi ongi, et paljud asjad tulevad välja ja jäävad lahtise otsaga mida keegi ei lahenda ja tullakse kunagi hlijem taas sellega avalikkuse ette.

No comments anymore.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
KÕIK KES EI OLE SELLE TEEMAGA SEOTUD, SAAVAD EDASPIDISE SPAMMI EEST WARNED.

 

v.a. moded ja kaasosalised for sure.

 

nagu sa ennem soovisid seda msni juttu siis seda ei saa.

kuna augustis/novembris oli suur msni update ( minu arust oli kõigil neil kellel oli vana msn) ,et siis pidi downloadima uue msni ja vana ajalugu kadus ära.

 

aga manraynor kas sa annaksid selle manraynor5 asemel uue acci.

või maksa see raha tagasi :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult mõtlesin enne natukene ja asi hakkas painama, sest tundub, et asi ei saa enne lahendust, kui keegi sellega tegeleb.

Ma ei taha korraldada nõiajahti, kuid ma tahaksin, et inimesed võtaksid vastutuse enda peale, ning lahendaksid probleemid, mis on tekkinud sellistest tehingutest nagu see siin.

 

Ma usun, et MSN´i historyt pole võimalik saada, sest ka mina kaotasin enda historyd, kuid ma update´isin viimati enda MSNi. Ma pole tõesti 100%, et kõigil see juhtus, kuid see oli keiss minu puhul.

Kuna Milks kaotas enda MSNi vestlused, siis võiks Manray jagada enda omasi, kui tal need olemas on. Peaksid tegelikult ju olema, arvestads seda, et ta tegeles päris paljude tehingutega, ning talle on kasulikm, kui oleksid tõestusmaterialid juhuks, kui tulevikus oleksid tal need olemas, kui miski peaks viltu minema- nagu praegu.

 

Ning ma tõesti arvan, et pole vahet kas kasutaja lastakse esimesel päeval, teisel nädalal või isegi aasta pärast üle, sest tehing on tehtud ja seda ei saa ümber pöörata lihtsalt lampi.

 

Lugesin välja Manray postist sellise asja:

Mina olen algne omanik , on müüdud paarile inimesel aga tagasi ostetud.

 

Väidetavalt on kõigilt paarilt inimeselt see tagasi ostetud, kuid miks on meil hetkel siin siis see scammimis teema? Manray, kui sa oled selle Milksilt tegelikult tagasi ostnud, siis palun anna enda pangamakse pilt, või vähemalt kuupäev millal sa selle tegid.

Kui Manray pilti pole, kus on näha makset, kuid on kuupäev, siis me saame küsida Milksilt pilti enda kontoväljavõttega kuupäevaliselt, ning vaadata kas ta on raha saanud Manraylt.

 

Kui mingit "tagasi ostmist" pole toimunud, siis minusilmis pole õigust Manrayl seda kasutajat omavoliliselt tagasi võtta.

 

Nagu ma ütlesin... Ma ei tee siin nõiajahti, kuid scamm on scamm, ning ma olen kindel, et teistel puhkudel oleme me banninud inimesi kiiremini, ning pädevamalt, kui selle ostu-müügi teemal. Sooviks ka pikemat Manray seletust asjale, sest ilmselgelt pole midagi korras.

 

Ma ei võta pooli, ning ma ei süüdista kedagi, kuid seda asja me lahti ei jäta.

Milks, koosta mingi korralik post, kus on tõendid ja muud asja puudutavad asjad. Pildid, kuupäevad, vestlused, pangamaksed ja kõik muu, mis sa arvad, et võiks aidata sind.

Manray, paluks pikemat selgitust sinu poolt, et mis seal täpselt juhtus siis. Mainisid vahepeal kedagi kelle nimi on Kristjan Läll, kes see on?

 

 

Mehed, ajame asjad korda, palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/scammerid/30543-pinnimees-scammer-ja-suur-hoiatus.html

 

^

Kristjan Läll.

 

Mida siin lahendada on? Peale seda kui ma tahtsin et sa ära bannid selle , aga ei teinud , jätsin kasutaja sinnapaika sest ma ei viitsinud ja mind ei kottinud.

 

http://www.vahvel.net/scammerid/40206-hoiatus-kristjan-laell-tegutseb-edasi.html

 

^

 

Teema kui võtsin kasutaja tagasi ja hoiatasin et tegutseb jälle.

 

 

MINA EI OLE SIIN MILLESGI SÜÜDI JA MA KINNITAN SEDA 100000%! AINUKE RUNESCAPE ASI MILLEGA MA IKKA TEGELEN ON VÄLISMAA FOORUMITES FIRE CAPEID JA KÕIK!

 

My end of story.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manrya, ma usun, et sa ei tegele sellega enam, kuid ta räägib sellest, et ta jäi kasutajast ilma juba ammu- mitte eile ega täna.

Kuna sa kasutaja ostu/müügi teemas kirjutasid, et sa oled nendelt "paarilt inimeselt tagasi ostnud" siis miks sa temalt seda tagasi ei ostnud, kui kasutaja vahepeal ikka sinu käes oli?:/

 

Teema, kus sa hoiatad inimesi selle eest, et tegutseb scammer, kelle nimi on Kristjan Läll:

28-10-08, 23:26

Teema kus sa müüd kasutajat:

10-12-08, 19:24

 

Kui ma ei eksi, siis kuupäevad on natukene veidrad, sest kuidas sa saad enne hoiatada inimesi, et selle kasutajaga scammitakse, ning peale seda ise seda müüa, väites, et "paarilt inimeselt on tagasi ostetud"?

 

Kui ma olen millestki väga valesti aru saanud, siis ütle mulle, ning ma võtan kõik tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manrya, ma usun, et sa ei tegele sellega enam, kuid ta räägib sellest, et ta jäi kasutajast ilma juba ammu- mitte eile ega täna.

Kuna sa kasutaja ostu/müügi teemas kirjutasid, et sa oled nendelt "paarilt inimeselt tagasi ostnud" siis miks sa temalt seda tagasi ei ostnud, kui kasutaja vahepeal ikka sinu käes oli?:/

 

Ühele tagastan raha või kasutaja siis hakkavad teised ka nõudma ja kisama. See oli minu põhjus miks ma kellegile ei tagastanud.

 

Ning see on Milksi enda süü et ta ise kasutajat tagasi ei võtnud , sest ta sai kõik originaal andmed ja selles jama ongi. Kui ma müünud ja paar korda tagasi ostnud siis kõik teavad originaalandmeid. MA EI TEA KUNAGI KES VÕTNUD KASUTAJA ÄRA , AGA MINA OLEN ALATI SÜÜDI! Sellepärast ma tahtsin et palun Boti see Banini , muidu tuleb veel jama mis minuga seotud ja näed , 5-6 kuud läinud ja mis teema meil praegu on ?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühele tagastan raha või kasutaja siis hakkavad teised ka nõudma ja kisama. See oli minu põhjus miks ma kellegile ei tagastanud.

 

Ning see on Milksi enda süü et ta ise kasutajat tagasi ei võtnud , sest ta sai kõik originaal andmed ja selles jama ongi. Kui ma müünud ja paar korda tagasi ostnud siis kõik teavad originaalandmeid. MA EI TEA KUNAGI KES VÕTNUD KASUTAJA ÄRA , AGA MINA OLEN ALATI SÜÜDI! Sellepärast ma tahtsin et palun Boti see Banini , muidu tuleb veel jama mis minuga seotud ja näed , 5-6 kuud läinud ja mis teema meil praegu on ?

 

Kui sa arvad, et mina olen milleski süüdistatav, et sinu kasutaja pole kinni botitud, siis sa eksid rängalt, ning ma arvan, et see on isegi natukene solvav, et sa tood välja selle, et "mina oleksin pidanud selle kinni bottima, siis poleks seda jama praegu olnud"

 

Kuupäevadest võib järeldada, et sa võisid aimata, et see kasutaja lastakse uuesti üle, kui sa oled selle järjekordsele omanikule müünud. Kuidas sa saad edasi müüa midagi, kui sa tead, et see kasutaja võetakse kellegi kolmanda isiku poolt tagasi, ning isik kellele sa selle müüd jääb lõppude lõpuks enda rahast ilma?

 

Või sa eeldad, et, kui sa annad Milksile kõik originaal andmed kaasa, siis see on täiesti normaalne, et "ta võib selle ise tagasi võtta, kui see üle lastakse?

 

manray, sa tead, et see pole normaalne käitumine:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa arvad, et mina olen milleski süüdistatav, et sinu kasutaja pole kinni botitud, siis sa eksid rängalt, ning ma arvan, et see on isegi natukene solvav, et sa tood välja selle, et "mina oleksin pidanud selle kinni bottima, siis poleks seda jama praegu olnud"

 

Kuupäevadest võib järeldada, et sa võisid aimata, et see kasutaja lastakse uuesti üle, kui sa oled selle järjekordsele omanikule müünud. Kuidas sa saad edasi müüa midagi, kui sa tead, et see kasutaja võetakse kellegi kolmanda isiku poolt tagasi, ning isik kellele sa selle müüd jääb lõppude lõpuks enda rahast ilma?

 

Või sa eeldad, et, kui sa annad Milksile kõik originaal andmed kaasa, siis see on täiesti normaalne, et "ta võib selle ise tagasi võtta, kui see üle lastakse?

 

manray, sa tead, et see pole normaalne käitumine:/

 

Ma küsin nüüd seda , miks sa arvad et ma selle edasi müüsin peale seda milksi? Tema oli viimane kellele ma müüsin. Ma müüsin kuna enne seda oli kasutaja ~kuu aega minu käes ja probleemi ei olnud , arvasin et on korras nüüd ja ei tule midagi , eks ma eksisin mis on inimlik.

 

Peale seda kui sain YOUTUBE INBOXIST teada et mingi jama on jälle , võtsin tagasi ja tahtsin banned kasutajat. Eks siis see ka ei läinud nii nagu tahtsin , aga peale seda mind enam ei kottinud. Peale seda ma ei ole seda ei edasimüünud ega midagi , nii et sa ei saa süüdistada mind edasimüügis kui see oli viimati 1a tagasi.

 

Ma andsin milksile originaalandmed ikka nagu kõik peaksid , et kui tuleb jama siis teeb ise korda ja ei tule minule. NING MA HOIATASIN TEDA SELLES KA! Nii et enda probleem et ta ei teinud seda.

 

Kasutajate müümine ja ostmine on kõige suurem risk üldse. Minu kasutajaga ei olnud probleemi ennem kui Läll hakkas nussima. Nii et inimesed jäid rahast ilma MITTE MINU SÜÜ JÄRGI.

 

Lõpetame selle teema ära , ma panin enda tõestuse juba ära siia foorumisse et mina ei ole siin midagi seotud. Kus on milksi oma et ta tõestab et mina võtsin selle JÄLLE seekord tagasi? IP much?

 

Ma tulin siia teemasse nagu ennem mainisin tänu Soulile. I don't give a fuck about this forum ... Aga kui minu mainet rikkutakse siis ma topin oma nina siia.

 

Kui sa tahad , Bani mind , i don't care .. Ma niigi ei käi siin , ma ütlesin oma sõna ära.

 

P.S Ma ei tea kes siis teema kinni pani , ega mind ei kottinud ka.

 

End of story.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan, et ainult mina ja sina kirjutamegi siin teemas, ning Milks ei võta sõna kahjuks:/

Ega sul juhuslikult pole MSN chat historyt Teie kahe jutust, mis toimus, kui seda acci osteti/müüdi? See ilmselgelt selgitaks, mis sina talle ütlesid, ning kas sa hoiatasid teda või mitte etc.

 

cheers

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

manraynor tahad öelda ,et sa antsid mulle kellegi teise inimese andmed??

sa saatsid veel mulle PM. aga kuna siis oli max privaatsete sõnumite arv 30.

siis olen vahel 4-5 korda tyhendanud selle aasta jooksul.

 

ja minu arust ei või teiste acce müüa.

 

vabandust: käisin lauaga sõitmas. olin eemal.

 

ja manraynor miks sa siis mulle acci tahtsid müüa kui

sa teatsid et sa tahad acci banni peale panna?

siis kui mult 1 korda acc ära tõmmati siis sa ütlesid

et üks inimene tahab minu mainet rikkuda ja acci alati

tagasi tõmmata...


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor tahad öelda ,et sa antsid mulle kellegi teise inimese andmed??

sa saatsid veel mulle PM. aga kuna siis oli max privaatsete sõnumite arv 30.

siis olen vahel 4-5 korda tyhendanud selle aasta jooksul.

 

ja minu arust ei või teiste acce müüa.

 

vabandust: käisin lauaga sõitmas. olin eemal.

 

ja manraynor miks sa siis mulle acci tahtsid müüa kui

sa teatsid et sa tahad acci banni peale panna?

siis kui mult 1 korda acc ära tõmmati siis sa ütlesid

et üks inimene tahab minu mainet rikkuda ja acci alati

tagasi tõmmata...

 

...

 

Milks palun loe ka mida sa kirjutad ja mida mina kirjutan.

 

Ma andsin sinule ORIGNAAL ANDMED ehk MINU ANDMED ja seda ma andnud KRISTJAN LÄLL , SINULE ja vist veel 1le kunagi ammu.

 

Ma müüsin sinule acci 1 aasta tagasi! Siis ma ei mõelnud bannile! Ning ma ütlesin sinule et on võimalus et võtab ja näeb et juhtus , Sind oli hoiatatud ja sellepärast said sa originaal andmed ka et saaksid tagasi võta!

 

Kõik kes saanud minult andmed saavad acci tagasi võtta. Ainuke asi on kelle Jaxeg valib. Sest nad kontrollivad IP ajalugu , kes tihedamini mingi IPga sees olnud ja andmed õiged , siis nad annavad temale.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.