Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

manraynor5 on scammer!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

nagu soovisite:

testus1.png


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kasutaja on käinud 500lt inimeselt läbi. Mina ei ole siin midagi pistmist. Tahad mind süüdistada siis hangi login IP mida sa ei saa kuna ma RS ei pela.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See kasutaja on käinud 500lt inimeselt läbi. Mina ei ole siin midagi pistmist. Tahad mind süüdistada siis hangi login IP mida sa ei saa kuna ma RS ei pela.

 

aga sa oleks pidanud tollel ajal siis raha tagasi saatma.

to kord ütlesid et keegi ei saa seda acci ära tõmmata. -.-

 

ma antsin siis sulle to kord ette kah kuna vaatasin et sa olid 2008 aasta usaldusväärseim liige.

aga mis teha see pöörtus vastupidiseks :(


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Manraynor- sa lubasid kunagiammu selle kasutaja "ära kaotada" ju?

Tundub, et sa ei teinud seda ja nii need probleemid jätkuvadki.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi jännata. Võtke see kasutaja ja tehke mis iganes tahate sellega :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tahaks ikkagi oma raha tagasi :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

raha tagasi või ban kuna tõestus ON OLEMAS!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
raha tagasi või ban kuna tõestus ON OLEMAS!

 

Ja mis siis saab, kui ta bänni saab?

Ega see su raha enam tagasi ei too ju, sama keiss oli minuga, kui ma Myss'il naha üle körvade tömbasin. Tegutseti ennem, kui möeldi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis siis saab, kui ta bänni saab?

Ega see su raha enam tagasi ei too ju, sama keiss oli minuga, kui ma Myss'il naha üle körvade tömbasin. Tegutseti ennem, kui möeldi.

 

 

Scamm on scamm.Ega tema ei ole mingisugune jumal,et teda bannima ei peaks.

See,et ta sul mingi best friend on ja teda kaitsema pead,pole minu mure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja mis siis saab, kui ta bänni saab?

Ega see su raha enam tagasi ei too ju, sama keiss oli minuga, kui ma Myss'il naha üle körvade tömbasin. Tegutseti ennem, kui möeldi.

 

siis on scammereid vähem :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See,et ta sul mingi best friend on ja teda kaitsema pead,pole minu mure.

 

Mis kuradi jutt see veel on? :h:

 

Mis kaitsmisest sa jahud, ma üritan ära hoida seda, et sinusugune tropp ülekohut ei teeks. Las ta ütleb ennem oma söna sekka, kui ta bännitakse.

Milks, vasta sa, mis sa sellest saad, kui ta bännitakse, tuleb siis automaatselt su kontole 300 krooni vöi mis?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule Milks kui imbetsiil sa saad olla? Sinu nn pildid , VAATA KUUPÄEVA TÜRBEL KÜLL! Ma pole runescape mänginud juba .. 4-5 kuud ja viimane kasutaja oli Pure mille ma ka maha müüsin ja sellega lõppes minu runescape mäng. Fire cape ma teen ikkagi.

 

MA HOIATASIN SIND KA JA SA ISE ÜTLESID KA ET SIND OLI HOIATATUD , NII ET SIIN EI OLE MIDAGI RÄÄKIDA!

 

P.S Need kes räägivad et pidin kasutaja midagi ette võtma , jah ma pidin ... JAANUARIS. Ma ei saanud kasutajat ära bannida ja jätsin selle sitta sinna paika ja ei hakkanud enam proovima.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuule Milks kui imbetsiil sa saad olla? Sinu nn pildid , VAATA KUUPÄEVA TÜRBEL KÜLL! Ma pole runescape mänginud juba .. 4-5 kuud ja viimane kasutaja oli Pure mille ma ka maha müüsin ja sellega lõppes minu runescape mäng. Fire cape ma teen ikkagi.

 

MA HOIATASIN SIND KA JA SA ISE ÜTLESID KA ET SIND OLI HOIATATUD , NII ET SIIN EI OLE MIDAGI RÄÄKIDA!

 

P.S Need kes räägivad et pidin kasutaja midagi ette võtma , jah ma pidin ... JAANUARIS. Ma ei saanud kasutajat ära bannida ja jätsin selle sitta sinna paika ja ei hakkanud enam proovima.

 

keegi pole mind hoiatanud sellest.

kuna ma olin siis uus tulnuk siis sa mõtlesid et oh hea raha. -.-

ega kuupäev ei loe :)

ja to kord sa ütlesid ,et ei juhtu midagi selle acciga et sa 1 omanik ja keegi teine ei tea andmeid.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi pole mind hoiatanud sellest.

kuna ma olin siis uus tulnuk siis sa mõtlesid et oh hea raha. -.-

ega kuupäev ei loe :)

ja to kord sa ütlesid ,et ei juhtu midagi selle acciga et sa 1 omanik ja keegi teine ei tea andmeid.

 

Seda ma ei öelnud mingil juhul , Kristjan Läll oli see kes aina oma nina sinna kasutajasse toppis ja mul pole mingitgi kahtlust ta ikka teeb. Kas sa tead kui paljudele inimestele on ta seda edasi müünud ja tagasi võtnud? Ma väga hästi mäletan ise küll.

 

Igatahes i don't give a fuck , sind hoiatati ja juttul lõpp. Tahavad väga ban siis tee mida tahad , mind ei koti. Ma lahkusin siit foorumist ja harva käin siin. Ma siia teemasse tulin kuna Soul vihjas siia.

 

E: Sellest on aasta möödas nagu sa ütlesid ja mitte üksgi kord ei ole mulle MSNis ega ka E-Mail / PM öeldud et ma ajaks asja korda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

siis kui ma ostin sult selle kasutaja ära.

sain 2päeva ära mängitud siis oli scammed.

ja mingi 3-4 päeva hiljem mingi inimene ma ei teadnud kes see oli

lisas mind msn ja ta andis mulle acci pw.

läksin sisse ja sain 1päev mängida ja läks jälle minema.

to kord kui ma küsisin kah et mingi võõras inimene andis mulle

pw. siis sa ütlesid ah ,et anna mulle tema msn.

ja kui ma teda convekasse lisasin siis ta convekasse siis sa rääksisid

temaga midagi ja siis olid logged.

ja pole sind päris pikalt msnis näinud :(


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru, miks see teema lukus on, sest tundub, et on ju tegelikult mida uurida?

Ma tean, et alguses, kui ma tulin siia foorumisse ja hakkasin bottima, siis Manray palus, et ma selle kasutaja "kinni botiks" ning ma pidin seda tegema, kuid ei teinud lõpuks ikkagi.

 

Nojah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ok.

keegi pani selle vaikselt kinni ja tahtis selle asja unustada.

aga manraynor kas ma näen enda raha?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isegi mina mängisin Manraynor 5 ga ostsin suht ammu kui vana wild oli, käisime sõbraga pkimas, vanas arvutis oli pilte jne ! siis kui cmb 98 oli kasutaja, Siis vahetasime worldi ja enam sisse ei saanud, acc läinud ja mingi kuuaega hiljem sain teada , et kasutaja on manraynori käes. Ütlesin, et las annab kasutaja tagasi, tont blockis täiega !!


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle on ta väitnud, et ta on seda koguaeg tagasi võtnud, et seda enda käes hoida enda mainet hoida. Ta ei taha, et seda edasi müüakse, sest sellel on tema nimi.

Ma saan aru, where hes comin from, aga see tähendaks seda, et ta maksaks algsele ostjale raha tagasi, ning peale seda on see uuesti tema on, ning ta võib kaitsta seda aud kuidas ta aga soovib.

Kuid see on kõigest minu arvamus, ning ma ei taha midagi paikapanevat öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.