Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas viimsepäeva toob päikese plahvatus või Nibiru?

Soovitatud postitused

VIP

ma tean ma kardan ka :(


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
homme tuleb päike nööriga maapeale ja kõrvetab meid kõiki ära, ja niburu tuleb taga kaasa :S

 

Kuulsite värskeid uudiseid !! nii et rune vennad, laske täna nii rune kus saate, homme ka , ärge koolige minge !


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise ka ei usu seda süsteemi aga mul on 1 tuttav kes 21.12.2012 , 21 aastaseks :L

ja tema usub seda süsteemi :L

 

Kuulsite värskeid uudiseid !! nii et rune vennad, laske täna nii rune kus saate, homme ka , ärge koolige minge !

 

http://www.vahvel.net/rate/48611-d-e-i-v-2pain-back-9.html

 

soovitan sul ka siis mängida, mida sa rebid kui sa ise parem pole :L

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/rate/48611-d-e-i-v-2pain-back.html

Kommenteerige jah ! Ma üritan pilte sebida ma ka täna tulin koolist varem ära, et rune mängida ! Viisakas neaH, et teemat teistele ka näitad :D:D Ära ainult jumala eest nutma hakka, jumal peab niigi muude asjadega tegelema.

 

REBITUD!


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma siin nagu käisin pelal just, 1 hea sõber ütles et ta kuskilt luges et SpawN ennustas, et Jumal tellis vale server cfg, et tal nagu tuli Fun, aga ta tahtis normaalset official pubi ja siis ta nagu kustutab selle serveri ära, et teha uus server ja järgmine tuleb parem ja sellepärast hakkabki kõik algusest.

 

// lol, tegelt ei usu seda värki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jumal teeb uue PWNscapei. Kõik mängima !

Ei tule lõppu veel.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma siin nagu käisin pelal just, 1 hea sõber ütles et ta kuskilt luges et SpawN ennustas, et Jumal tellis vale server cfg, et tal nagu tuli Fun, aga ta tahtis normaalset official pubi ja siis ta nagu kustutab selle serveri ära, et teha uus server ja järgmine tuleb parem ja sellepärast hakkabki kõik algusest.

 

// lol, tegelt ei usu seda värki.

 

Surf servu võiks hoopis tulla. ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türa , enne Maailmalõppu võiks JaGeX vana wildy tagasi tuua

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingit nibirut pole :D ja maailma lõpu toome me kõik ise mingil määral :)

 

Pole kliima soojenemisest haisugi. Külmem ilm põhjas ja soojem lõunas viitab Golfi hoovuse peatumisele. (loe: külmaks läheb)

Kuna Golfi hoovus on seiskunud viimase 100 000 aasta jooksul 20 korda, siis ega see mingi ime poleks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugege para-web foorumit, tark koht.

Kui keegi N.W.O-st midagi teab, siis seegi võib lõpu tuua, inimesed hävitavad lõpuks üksteist, oleks selle vandenõu eesmärk vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugege para-web foorumit, tark koht.

Kui keegi N.W.O-st midagi teab, siis seegi võib lõpu tuua, inimesed hävitavad lõpuks üksteist, oleks selle vandenõu eesmärk vist.

 

Maailmas on nii palju tuumapomme , et lasta maailm 33 korda õhku.

 

 

 

 

Tuleks ala Hiina ja USA vahel sõda oleks suht perses ka kõik .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan et see on täielik jama, mina seda ei usu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maailmas on nii palju tuumapomme , et lasta maailm 33 korda õhku.

 

 

 

 

Tuleks ala Hiina ja USA vahel sõda oleks suht perses ka kõik .

 

Ega ma tuumapommidest rääkinud, ma ei usu, et riigid oleksid valmis maailma hävitama (kus sureksid kõik, ka nemad) mingi tükikese maa pärast.

Nii, et seda tuumapommiteoorat mina ei usuks, aga kui sulle tundub usutav - palun väga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelik mõttemaailm.

Mis moodi terve inimkond ei sureks, kui "Maakera" lastakse täiesti juppideks?

Kolivad ruttu Marsile?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lastakse juppideks ? oled väga kõrgelt kukkunud ? elama jäävad need kes lasevad ennem, noh vbl jõuavad need kah reageerida keda lastakse vms ...aga, et maakera jupideks...,et pmst midagi ei jää alles peale tolmus, mis hõljub kuskil universumis...midaiganes... sa ei pea iga postituse peale reageerima ...sa oled mõttetu kutt, ja kedagi ei koti sinu arvamus ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma tuumapommidest rääkinud, ma ei usu, et riigid oleksid valmis maailma hävitama (kus sureksid kõik, ka nemad) mingi tükikese maa pärast.

Nii, et seda tuumapommiteoorat mina ei usuks, aga kui sulle tundub usutav - palun väga.

Ma suht kindel, et sa ei mõistnud ta postituse mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.