Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas viimsepäeva toob päikese plahvatus või Nibiru?

Soovitatud postitused

Keegi praegu ei usu ( ma ka tegelt ei usu ), aga siis kui kuupäev käes, tuleb KABOOM, kõikidele tuleb silmade ette pilt : YOU GOT OWNED NEWBIE ja maailm sureb välja, jumal teeb uue serveri ning kõik hakkab algusest peale.

 

:D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi praegu ei usu ( ma ka tegelt ei usu ), aga siis kui kuupäev käes, tuleb KABOOM, kõikidele tuleb silmade ette pilt : YOU GOT OWNED NEWBIE ja maailm sureb välja, jumal teeb uue serveri ning kõik hakkab algusest peale.
Lmao:D

 

Waaay to much rs for you, dude!


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Even the Maya are getting sick of 2012 hype - Science- msnbc.com

 

Lugege läbi. 2012 mõttetu pettus.

 

Päikese plahvatus võtab kindlasti üle miljoni aasta aega imo, suht kindel et midagi muud jõuab enne seda hävitada inimkonna.

/thread

 

Meie päike ei plahvatagi.

See pidavat lihtsalt tasakesi ära hajuma või midagi sellist.

 

//Üldse on see asi minu aurst üks suur jama.

Edu neile kes usuvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tule mingit maailmalõppu. Ma usun, et 2012 juhtub midagi, aga see ei pane lõppu inimestele, tuleb lihtsalt muutus. See maailmalõputeooria on üle paisutatud, nagu alati. Pole mõtet piinata end sellega. Tuleb, mis tuleb, aga siis võiks elu ikkagi veeta nautides, mitte koguaeg põdedes, et mis nüüd juhtub, kas peaks kuuli juba kerre laskma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Katsu sa leiutada meie uuele tehisplaneedile siis gravitatsiooni jõud kah (H)

 

Muidu väga huvitav kuupäev valitud maailma lõpu jaoks nende maajade poolt...

21.12.2012 ... äkki panid siiski 100 aastaga kanti need tüübid. 21.12.2112 oleks veidi ilusam arv :P

 

Sellest päikese plahvatamisest ja niburust vms kuulen üldse esimest korda vist :D Ei tea kus ma elanud olen :P

ütlen sulle, et maiad olid väga targad inimesed.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle aja kohta võisid ju tõesti targad olla, aga ma sügavalt kahtlen, kas nad ikka oskasid nii kauget tulevikku täpselt ette ennustada:-)

 

 

Aga noh kus sina tead, et nad ei oskanud nii kauget tulevikku täpselt ette ennustada.

 

 

Minu arust see jutt täiesti fail..


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui selline asi on võimalik ette ennustada, siis pole mõtet muretseda. Siis Jumala olemasolek loogiline selle kõrval juba, niiet Jeesus tuleb päästab ära meid. LOL :D

 

Ja see et majade kalender lõppes 2012 ei näita midagi, seda poleksi saand lõpmatuseni ju kirjutada. Ei tea mis võis juhtuda sellel ajal, et lõppes. Löödi maha kasvõi vms :D

 

Tra ei tea kui hakkata mõtlema tegelt kuidas Maailm on muutund viimase saja aasta jooksul. Tehnoloogia jne. Ja Maajade ennustus tabab täpselt seda hetke inimkonna ajaloos. See juba näitab midagi. Niiet krt seda teab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma natuke usun seda, et midagi toimub 2012. Kuskil BBC dokumentaalis rääkis sellest. Olevat 3 allikat, kus räägitakse, et maailmas toimuvad suured muudatused aastal 2012.

 

Esimene siis maiade hõim, nad olevad ennustanud ka Hitleri täpse sünnipäeva (20. aprill 1889), väites et siis sünnib Antikristus (Antikristus tähistab Kristlikus eshatoloogias isikut, kes viib täide piiblis kuulutatud prohveteeringuid selle kohta, kes vastandab ennast Jeesus Kristusele ning võtab sisse koha tema asemel, ühesõnaga uus Maailma Valitseja) Maiade kalender võib siis tähendada maailma lõppu,antikristuse sündi/võimuletulekut või Uut Algust. Täna on maiade kalendri järgi 12 . 19 . 16 . 15 . 7. Meie mõistes 14.11.2009 ning maailma lõpp 13.0.0.0.0. Ehk siis 1133 päeva on järgi. Teadlased arvavad, et maiad pidasid lihtsalt silmas, et algab uus tsükkel maailmas, kohtutakse teiste eluvormidega ja luuakse üle universumi side, või kohtutakse maailma loojatega.

Teine allikas olevat Hiina 4000 aastat (loodi 2000 Ekr) vana lauamäng (Praegu ei leidnud midagi selle kohta internetist kuna ei tea selle nime), mille totaalne lõppvastus on 2012. Seda mängiti lihtsalt mingi 8 puupulgaga.

 

Kolmas allikas oli Einsteini ja teiste kuulsate astroloogide/füüsikute/teadlaste ennustused. Einstein arvutas välja, et 2012 muutuvad maa magnetväljad, kuigi praegused teadlased ütlevad, et kui see toimuks siis see ei teeks inimestele ja maale kuigi suurt kahju.

Mõned kuulsused usuvad kah 2012 maailma lõppu, näiteks Mel Gibson ja Lil Wayne

 

See on nüüd kõik mis ma sellest tean, võib puhas bullshit olla teie arust, aga mina arvan et midagi siiski toimub aastal 2012.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

totaalne bullshit ja pask. hirmu pealt teeniv äri, jee müüme t särke nii äge.

maailmalõpp pidi 2002 ka tulema, ja 2008 pidid ufod tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
totaalne bullshit ja pask. hirmu pealt teeniv äri, jee müüme t särke nii äge.

maailmalõpp pidi 2002 ka tulema, ja 2008 pidid ufod tulema.

 

Üks moderaator ootas neid kangesti. :-)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal leheküljel head stuffi aga sellest juthumist on väga palju erinevaid versioone.

Ise 50/50, et valitsuse/terroristide töö.

 

Ise olen 100% kindel , et USA töö .

 

Kuidas on võimalik , maailma kõige enam turvatud riigi lennukid kaaperdada paber nugadega ?

 

Tahate öelda , et piloodid ei suutnud häda signaali saata ja , kui ka ei suutnud siis miks ei pannud eriteenistus tähele , et lennukid lendasid "kanalitest" välja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pean oma punkri maha lõhkuma, nuudlid maha müüma ja konservid ära sööma, lõppu ei tulegi, kurat, ma juba nii ootasin.

Kas ma mitte ei maininud, et lõppu ei tule? :)

Muusikat täpselt õigesse teemasse.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krt isa peaks siukestele rihma andma, kes usuvad,et 2012 on maailmaga kööga.

Fuck you all siukse jutu peale, loodan et isad õpetavad teid.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
krt isa peaks siukestele rihma andma, kes usuvad,et 2012 on maailmaga kööga.

Fuck you all siukse jutu peale, loodan et isad õpetavad teid.

 

 

Sa kardad ise ka ju :D

18 ei saa jne:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen 100% kindel , et USA töö .

 

Kuidas on võimalik , maailma kõige enam turvatud riigi lennukid kaaperdada paber nugadega ?

 

Tahate öelda , et piloodid ei suutnud häda signaali saata ja , kui ka ei suutnud siis miks ei pannud eriteenistus tähele , et lennukid lendasid "kanalitest" välja?

Juba peale kaaperdamist oli pmst teada,et lennukid kaaperdati, arvad, et hakkavad neid lennukeid alla laskma, tappes inimesi, twan jah, et nende sissesõitmistega tapeti rohkem, aga nad ei teadnud mis juthuma hakkab.

Imelik asi on see, et paljud kes nägid kui nad sisse sõitsid, et need polnud reisilennukid(polnud aknaid näha ja olid sarnased sõjaväe lennukitele), isegi mõned videos värvilahendus sarnane.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.