Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ciaagent'i päevik

Soovitatud postitused

VIP

cooper on 12 minta eks ?

maeitea, mis maa mul tuleks siis, teisipäeval jooksin kehalises 2000m 7.47-ga, selle järgi tuleks mingi 3000+ lebolt ära :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldine

Ok käisin siis vahepeal pärnus, öösel oli ikka räme torm seal, murdis ikka paar oksa ära. Suhteliselt lahe oli. Sai sõpradega öösel kaarte mängitud ja päeval saagisin paar puud maha.

Sport

Selg on juba päris hea! Homme arstile, teeb veel paar krõksu ära, siis peaks korras olema. Siis hakkame põlvedest rääkima. Varsti saan jälle sporti kah teha, ma loodan.

Kool

Homme mingi pede geo töö, millest ma sittagi ei mõika. 3 kukub probaly?

Runescape

Praegu botin runecrafteriga, juba 2k nature runesi teinud. Päris hea bot see runecrafter.

Sain vahepeal rsbots.net bannist lahti, nüüd sain rsbot.org banni-.-. See selleks.

Selline mini-sissekanne oligi.

Lion_King_cool.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

9ld1n3

Et siis natuke aega mööda läinud, ei viitsinud eile chekata ja polnud aega ka.

Suht külm ilm on-.-

Sport

Eile käisin siis jälle spordiarstil. Kõigepealt läksin kooli juurest bussipeale ja siis sõitsin sealt kesklinna. Kõndisin seal niisama ringi ja läksin kaupsi, ostma midagi näksida. Siis vaatan, et bussini oli 2 min aind ja jooksin. Jõudsin peale ja sõitsin polikliiniku juurde. Arst ragistas jälle selga ja ütles, et pean ikka mõned korrad veel käima-.-.. Kahju sellest, aga mõnesmõttes on seal ka päris tore käia, kuna ta ragistab ikka mõnusalt(nats valusalt:D) aga pärast on hae olla. Ja on hea tunda kui oled kindlates kätes. Varsti saan tallatoed, mis toetavad põlve ja jala võlvi et põlvel valus ei oleks. Lähen 23. Okt ka mingi tüübi juurde, kes näitab harjutusi seljale, põlvedele, reitele, jalalabale ja säärtele. Niimodi, et need midagi ei lõhuks. Neljapäevl lähen siis uuesti. Arst pani ka seljapeale mingi kinnitus plaastri.

Runescape

Botin nagu ikka, aga täna lasin java JDK uuesti peale, et näha mis see Rsbot.org siis teeb. Täna arvuti mingi end täis sittunud, teeb c lost iga minu tagant. Niisis ma ei hakanud proovimagi. Ibot'iga veel midagi sai, aga rsbot pani kohe junni. Sain woodcutingu 82 ka, pilti ei saanud. Aga pärast sittus midagi ära, nimelt võttis objektiivide asja lahti ja siis proovis puu peale vajutada, seda 6 min(100% ban:(?). Igatahes poh see, ütlen et teen enesetapu ja saadavad mendid mulle uksetaha :D.

 

Kool

Praegu teen prantsusekeeles mingit pedet asja aga see selleks

See selleks, aga koolis ei juhtunud eriti midagi. Sain ajalooõpsilt natuke omada, nagu iga tund. Sain füüsika töö 4, see on väga hea. Kirjanduses meil klass situtud, kõigil mingid arvestuslikud ühed. Sõbral on kolm arvestuslikku ühte, ehk koondhinne utleks ka 1...............................................................................

 

Aa ja tahaks teada kus me ikkagi asume:/.

Putsi me ei tea ka mitte sittagi, ma kavatsen tulevikus läbi universumi lennata!

Stay cool

1020514_9f7b_625x1000.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldine

Ok teen siis üle tüki aja jälle sissekande. Homme hambaarstile minek, suht sitt :S.

Ei tahaks nagu üldse minna aga mis teha, käin ära.

Runescape

rsbots-forums.jpg

Küll need botid on head asjad. Olen teinud siis atk 69-70, range 36-54, hp'd ja muid statse^^

Muidu ükshommik panin bottima, tagasi tulles wc 82-83 + 600k. Suht hea oli, randomid oli ka ära teinud. Praegu lükkab perfect fighteriga str'd.

Kool

Sain täna matas kahe, mingi pede teema kah. Sitad asjad ka homseks õppida, mis sisi et mul tehtud. Täna koolis oli suht fun, peksin oma pekiklassivenda, kuni nukid valusad endal:D.

Kätel oli isegi rohkem valus(peksmisest), kui õlgadel ja käsivartel xD

A ja muidu olin täna inka töö, mis vist 3 kukub, kuna ei osanud eriti sittagi.Käisin reedel ka esimestes venekeele tundides. Nii pask et need on kaks viimast tundi reedel, ehk koju saab alles peale 4.

Trenn Failzor

Selg juba peaaegu korras, nii nii vähe veel. Siis saan jälle omama hakata :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa arnoldit tead? k2ib ka sinu koolis ja vbla isegi sinu klassis , mingi , arnoldsvenkalle vist :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna koolis oli suht fun, peksin oma pekiklassivenda, kuni nukid valusad endal:D.

Kätel oli isegi rohkem valus(peksmisest), kui õlgadel ja käsivartel xD

 

 

oled lahe jaa, suudad endast nõrgemat ja paksemat peksta, oletan kui mingi sind nii pekstakse siis küll fun pole.

ütleks, et suht mõttetu päevik, vend on liiga ennast täis, arvatavasti mingi netihiiro kes ei julge sittagi teha kui ainult julgeb kodus rsi bottida.

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ok, ma siis uuendan oma teemat, kuigi seda plaanis teha polnud

 

 

 

sa arnoldit tead? k2ib ka sinu koolis ja vbla isegi sinu klassis , mingi , arnoldsvenkalle vist :D

 

Tean jah, paralleelist :D.

oled lahe jaa, suudad endast nõrgemat ja paksemat peksta, oletan kui mingi sind nii pekstakse siis küll fun pole.

ütleks, et suht mõttetu päevik, vend on liiga ennast täis, arvatavasti mingi netihiiro kes ei julge sittagi teha kui ainult julgeb kodus rsi bottida.

:ty

 

Endast nõrgemat? Sry poja, ta on must tugevam, sitt öelda. Meile oli see fun, mine treeni enda tilli, saad ka maailmas lõbu tunda. Saan aru et rühid päevas päeva sitamajas et enda kust juua, kahju. ma vähemalt julgen teema teha ja endast kirjutada, mitte ei tao mingite pedede peale pihku nagu sina. Kui päevik ei meeldi, ära topi enda tatist nina siia,k? Seda ütlen mina, mida ma julgen ja mida ma ei julge, niiet gtfo

Ja täpsusta seda ennast täis olemist, nokunägu.

STFU_and_GTFO.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endast nõrgemat? Sry poja, ta on must tugevam, sitt öelda. Meile oli see fun, mine treeni enda tilli, saad ka maailmas lõbu tunda. Saan aru et rühid päevas päeva sitamajas et enda kust juua, kahju. ma vähemalt julgen teema teha ja endast kirjutada, mitte ei tao mingite pedede peale pihku nagu sina. Kui päevik ei meeldi, ära topi enda tatist nina siia,k? Seda ütlen mina, mida ma julgen ja mida ma ei julge, niiet gtfo

Ja täpsusta seda ennast täis olemist, nokunägu.

 

Pandi vähemalt paika :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oi aga mina võin su päevikut kommenteerida, nii nagu mina tahan.

Et sa teaksid siis päevikuid võib kommenteerida nii nagu igaüks tahab.Igal ühel on oma arvamus, äkki talle ei meeldi ? Kas ta on siis sellepärast ka mingi pede ?

Ma arvan et mõtetu päevik on.Räägid siin kui kõva mees sa oled, ülbitsed teistega.

Kahju hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oi aga mina võin su päevikut kommenteerida, nii nagu mina tahan.

Et sa teaksid siis päevikuid võib kommenteerida nii nagu igaüks tahab.Igal ühel on oma arvamus, äkki talle ei meeldi ? Kas ta on siis sellepärast ka mingi pede ?

Ma arvan et mõtetu päevik on.Räägid siin kui kõva mees sa oled, ülbitsed teistega.

Kahju hakkab.

 

 

Räägin kui kõva mees ma olen? Copy mõni lause kus ütlen, mokapoiss

 

Ülbitsen nendega, kes minuga ülbitsevad.

 

Sa mine kooli õpi mõttetu kirjutama ja siis pista oma tatine nina siia päevikusse tagasi, K?

 

facepalm.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägin kui kõva mees ma olen? Copy mõni lause kus ütlen, mokapoiss

 

Ülbitsen nendega, kes minuga ülbitsevad.

 

Sa mine kooli õpi mõttetu kirjutama ja siis pista oma tatine nina siia päevikusse tagasi, K?

 

facepalm.jpg

 

Sa proovid täiega kõvat meest mängida aga tegelt oled täielik pehme vorstike.

 

Ma lihtsalt pidin seda teemat vaatama kuna mulle vihjati seda.

 

Sina ja kõva mees my ass , rohkem oli see kindlasti mingi bitchslap fight seal ja sellepärast nukid valusad kuna lõid vale poolega. Sa said psüholoogiliselt juba nn "omatud" siin foorumis lifferi ja ailari poolt , muidugi sa ei tea kuidas sest sa liiga noor ja ei tea sellisest asjast sittagi.

Sa lähed kuradi närvi rämedalt kui keegi hakkab selle nn "Bitchslap" fighti üle õiendama , ma juba tean mida see tähendab.

 

Sinu kuradima teemas on rohkem runescape teemat ja kool. Oh shit me kõik koolis käinud ja teame kuidas see käib , miks on teistel vaja sellise jobu nagu sina üldse koolijuttu kuulda eh? Sa kuradi Alg või õnnejuhul Põhikooli õpilane kelle kooli elu on sama huvitav nagu värvi kuivamise vaatamine. Kutsekooli ühika elu kuulmine on huvitav , nii et ära proovi.

 

Oi oi väikse lapse suu on nii karm et ropendab , kas sulle mitte põhikoolis ei õpetatud A-B-C? Või õpetati ainult P-E-D-E , P-I-H-K-U , T-A-T-T ?

 

Ning muidugi ma pean siia nina toppima sest mulle meeldib Trollida vanu petiseid keda ma ikka vihkan. Imbetsiil.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Endast nõrgemat? Sry poja, ta on must tugevam, sitt öelda. Meile oli see fun, mine treeni enda tilli, saad ka maailmas lõbu tunda. Saan aru et rühid päevas päeva sitamajas et enda kust juua, kahju. ma vähemalt julgen teema teha ja endast kirjutada, mitte ei tao mingite pedede peale pihku nagu sina. Kui päevik ei meeldi, ära topi enda tatist nina siia,k? Seda ütlen mina, mida ma julgen ja mida ma ei julge, niiet gtfo

Ja täpsusta seda ennast täis olemist, nokunägu.

Seda sa näeksid mu esimeset postitusest, aga kuna olen lahke siis ütlen, et olen 14

 

wow, impressive.

Nüüd ausaltöeldes ei teagi kas nutta, või naerda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oled 14 ja sul on põlved ja selg ja ma ei teagi mis veel juba pu*sis? Siis igast blogist loeb välja kuidas sa jälle mingit paska sisse ajad endale(snäkki*) ja siis peksad koolis niikaua kuni nukid valusad. Siin on ikka ainult naerda. Juba üks blog on läinud locki, i think we got another one.!


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa proovid täiega kõvat meest mängida aga tegelt oled täielik pehme vorstike.

 

Ma lihtsalt pidin seda teemat vaatama kuna mulle vihjati seda.

 

Sina ja kõva mees my ass , rohkem oli see kindlasti mingi bitchslap fight seal ja sellepärast nukid valusad kuna lõid vale poolega. Sa said psüholoogiliselt juba nn "omatud" siin foorumis lifferi ja ailari poolt , muidugi sa ei tea kuidas sest sa liiga noor ja ei tea sellisest asjast sittagi.

Sa lähed kuradi närvi rämedalt kui keegi hakkab selle nn "Bitchslap" fighti üle õiendama , ma juba tean mida see tähendab.

 

Sinu kuradima teemas on rohkem runescape teemat ja kool. Oh shit me kõik koolis käinud ja teame kuidas see käib , miks on teistel vaja sellise jobu nagu sina üldse koolijuttu kuulda eh? Sa kuradi Alg või õnnejuhul Põhikooli õpilane kelle kooli elu on sama huvitav nagu värvi kuivamise vaatamine. Kutsekooli ühika elu kuulmine on huvitav , nii et ära proovi.

 

Oi oi väikse lapse suu on nii karm et ropendab , kas sulle mitte põhikoolis ei õpetatud A-B-C? Või õpetati ainult P-E-D-E , P-I-H-K-U , T-A-T-T ?

 

Ning muidugi ma pean siia nina toppima sest mulle meeldib Trollida vanu petiseid keda ma ikka vihkan. Imbetsiil.

 

Well väga kahju, mine pese oma nägu ära?

Mul jumala poh mis te arvate, see polnud mingi bitchslap...Pakun sa ise ei oska lüüagi, kuna istud oma arvuti taga ja taod ikka veel pihku, kuna pole keppi saanud. Ma tean jah et sa 18 aastane vinninägu, aga mul jumala poh, sest tean kui friik sa oled.

Btw, textis võib tunduda, et ma närvan. Tegelt ma ei närva üldse kui ma teksti kirjutan või seda teemad loen, ma pigem naeran, kui ajuhiiglane sa oled..Kes ikka närvaks arvutitaga? Ofcoors germanykidmanraynor

 

S: Naerda:)

 

Sa oled 14 ja sul on põlved ja selg ja ma ei teagi mis veel juba pu*sis? Siis igast blogist loeb välja kuidas sa jälle mingit paska sisse ajad endale(snäkki*) ja siis peksad koolis niikaua kuni nukid valusad. Siin on ikka ainult naerda. Juba üks blog on läinud locki, i think we got another one.!

 

Tegelt ei ole putsis, lihtsalt kuna palju kasvatud ei ole jõudnud lihased veel järgi. Nüüd juba kõik parem, kui sai arstijuures käidud.

 

Paska:D? Ma vaevu ostan endale midagi, kooli 2-3x mmingi sokolaadi. Põhiliselt ostan saiakesi. Loe enne tekst läbi kui midagi ütlema tuled

 

ps. ei suitseta ega joo.

 

ja järgmised kes muidu poleks midagi julgenud öelda, vaid teevad seda nüüd kui nende hiiro vinninägu midagi ütles,

mõelge ka mida kirjutate


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Well väga kahju, mine pese oma nägu ära?

Mul jumala poh mis te arvate, see polnud mingi bitchslap...Pakun sa ise ei oska lüüagi, kuna istud oma arvuti taga ja taod ikka veel pihku, kuna pole keppi saanud. Ma tean jah et sa 18 aastane vinninägu, aga mul jumala poh, sest tean kui friik sa oled.

Btw, textis võib tunduda, et ma närvan. Tegelt ma ei närva üldse kui ma teksti kirjutan või seda teemad loen, ma pigem naeran, kui ajuhiiglane sa oled..Kes ikka närvaks arvutitaga? Ofcoors germanykidmanraynor

 

S: Naerda:)

 

Oli küll bitchslap , aga palun kirejelda siis juba täpsemalt. SEE ON JU BLOG.

 

Oi küll tulid kõvad sõnad , et pole keppi saanud ja mis siis kui ei ole? Mida 14 aastane teab ? Nothing.

Ma olen 18 ja mul on Akne ja ma ei virise selle üle. Näha on et sul pole mingit sõpruskonda kes on normaalsed vanuses 15+ .

 

See mis sa kirjutad teksti , see viitab ka sinu meeleolule. Ma võiksin mitu kohta näidata ära , aga ei hakka.

Ma olen parem ajuhiiglane kui "köva mees" nagu sina.

 

Sul midagi sakslaste vastu kui tood selle näiteks. Racism much plz.

 

Dummkopf , leck mich am arsch du verdammter arschficker.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oli küll bitchslap , aga palun kirejelda siis juba täpsemalt. SEE ON JU BLOG.

 

Oi küll tulid kõvad sõnad , et pole keppi saanud ja mis siis kui ei ole? Mida 14 aastane teab ? Nothing.

Ma olen 18 ja mul on Akne ja ma ei virise selle üle. Näha on et sul pole mingit sõpruskonda kes on normaalsed vanuses 15+ .

 

See mis sa kirjutad teksti , see viitab ka sinu meeleolule. Ma võiksin mitu kohta näidata ära , aga ei hakka.

Ma olen parem ajuhiiglane kui "köva mees" nagu sina.

 

Sul midagi sakslaste vastu kui tood selle näiteks. Racism much plz.

 

Dummkopf , leck mich am arsch du verdammter arschficker.

 

sa ei ole kunagi niisama sõbraga õlakaid peksnud? Saan aru, sul pole sõpru

 

Minust rääkides, kust kusik teab palju mul sõpru on? Võin õelda, et sinust rohkem.

Olengi kõva mees, vähemalt mitte mingi ajuhiiglane, kes aind arvutis istub


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.