Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ciaagent'i päevik

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

25.September 2009

 

Üldiselt

Hetkel suht igav, selg valus ja ilm sitt. Võibolla õhtul sõbrapoole. Praegu runes botib mainiga Runecrafti. Teeb nature ruune:D

Pure raiub yewe.

Runecrafteri failis, kuna gloryd said otsa:D

2ib2kwh.png

Sain ka oma rahategemisviiside kollektsiooniga hakkama

dl_f.gif

Sport

29. September spordi arstile, kes vaatab põlved ja selja üle. Loodan, et kõik korras, et saan spordiga jätkata. Sõber ka juba suht pahane, et trenni ei tule. Endal kah sitt olla niimodi.

Kool

Koolis läks täna üüpris sitasti. Nimelt sain 3- ja 4. Sõber ei mõika biost midagi, niisis vaatas töölehe minupealt maha. Saime mõlemad 3-'sed. Hea, et leebe õps- ütles, et oleks võinud samahästi 1 mõlemale panna. Meie tööd olid 95% sarnased. Ma ütlesin talle küll, et mahavaadata ta võib, aga osaku teha seda siis. Mata tunnika sain 4. Olen üldiselt hea matas, aju võtab seda, kuigi ma eriti ei pinguta, muidu saaks kõik 5'ed :). Sõbrad pingutavad elueest, aga 3'med ikka kukuvad.

A ja muidu koolis oli uputus. Nimelt meil tehakse praegu remonti ja siis vihma sadas ja terve kool uppus:D. Tunnid kahjuks ära ei jäänud.

Seda kah veel, et sain eestikeeles märkuse, kuna sõber tahtis midagi küsida. Keerasin pea tema poole ja laksti märkus kukkus-.-. Ajaloos sain ka omangut, õps küsis midagi ja ei teadnud, kohe nägu täis sõimatud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Yo, ma ka leidsin aega postitada nüüd :)

Et siis tükk aega mööda läind, aga juhtunud pole eriti midagi.

Pakun et minu postitused hakkavadki 3'meks kuni neljaks jagunema.

 

Üldiselt

Oh sitt ja igav päev. Mis muud. Suht väsind kah. Aa ja putsi laud kukub kokku koguaeg, teipisin täna 2 tundi teda kinni

 

Sport

Homme spordiarsti juurde, saan viimasest tunnist ära. Lähen selga kontrollima. Oleks pidanud ka põlvi, aga põlvearst tuleb alles oktoobrikuus. Loodan, et kõik saab korda ja saan spordiga jätkata. Koolis neljapäeval cooper'i test milles oleks tahtnud rekordi püstitada, aga nujah, ei saa.

Kool

Suht sitt oli, klassivennad olid ka närvis ja emod. Tüdrukud ka mölisesid. Aga muidu polnud eriti midagi, tavaline päev. Keemias sain lõpuks mingi tehte selgeks. Muidu oli suht pull, sai klassivennaga kakeldut väheke.

Roonskeip

Sõber tegi täna kasutaja, mängis mingi teist korda üle 2 aasta, suht tuux oli temaga ringi chillida. Praegu botin sõbra kasutajaga. Plaan klassivendadega wildy minna mingilhetkel, kui kõik cb 40-50

Aa ja sain ka oma klanniga valmis, kes veel ei tea. Minge runescape ja üldine. Praegu liikmeid ei ole aga võiks tulla, saaks wildy juba minna. Muidu main hetkel nomember Soulwars ja Runecrafting Auth seisavad niisama. Proovin juba tükk aega sw'st lahti saad akuna pole vaja. A muidu lõpuks sai minujaoks Runecraftin Abyss tööle. Nüüd tegi mõnusalt raha. Paljudel veel ei tee, sest nende array pole supported. Varsti peaks memb sebima. A ja müüsin ühele tüübile kasutaja mingi poole kuu eest, see nüüd räägib et "tagasi võetud". Õnneks ei pea sellepärast muretsema, kuna ise seda ei teinud. Tüüp küll süüdistab mind kõige rohkem, kuigi ise shares seda enda gängiga. Proovisin ise ka appealida, oli denied. Kahju kasutajast, et mingi lurjuse kätte läks, aga pole hullu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldine

OK, täna oli suht tavaline päev. Midagi eriti ei juhtunud, peale selle et nägin UFO't

2541734989_e81ee03877.jpg?v=0

Sport

Käsin täna spordiarsti juures, mu selg ja põlved vaadati üle. Selja valu põhjustajaks oli ülekoormamine, seljaga läheb u nädal siis terve. Anti spets harjutused kah. Veel öeldi, et ma võin reit treenida ühtemoodi, mis ei koorma põlvi. Põlvede kohta öeldi, et mingi eesmine asi on ärritatud ja see võib tulla sellest, et mul on jalalaba mingi võll päris kõrgel, ehk siis kui astun see vajub sisse natuke, mis lõhub põlve. Ma saan mingi spets asja jala alla, mis seda toetab. Anti ka harjutused, kuidas seda paremaks muuta. Öeldi ka, et selline jalg nagu mul on, on väga hea kaugushüppeks. Seda oli päris tore kuulda, kuna harrastan kaugushüpet(olen 187cm pikK)..

Kool

sain önneks tänu spordiarstile viimasest pasast tunnist ära. Koolis läks muidu suht normisti. Aind puts on see, et vanemad mölisevad koguaeg hinnete pärast, kuigi nahhui suht normid.

my marks:

29b22hk.png

Runescape

Käisime siis sõpradega wildys ja saime owni.

A ja def 40+ f2p liituge mu klanniga ikka:P

Aa ja, gf

25gf03l.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nu ma tõesti loodan, et sul tulevad võned põnevad momendid või isegi päevad. Jään ootama huviga.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti ülbik much , ise spammib nagu loll nüüd sai 7 days Ban.

 

Musta minevikuga ennem foorumist ja siis tuleb MINULE ütlema et "get a life" kui tema Runescape jutt on suurem kui üldine.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Eriti ülbik much , ise spammib nagu loll nüüd sai 7 days Ban.

 

Musta minevikuga ennem foorumist ja siis tuleb MINULE ütlema et "get a life" kui tema Runescape jutt on suurem kui üldine.

 

Ma ei tea, minu arust oled hoopis sina see nolifer siin foorumis. =/ no offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, minu arust oled hoopis sina see nolifer siin foorumis. =/ no offence.

 

Postcount võrreldes on asi vastupidine =/...

 

Btw kui sa seda arvad , siis sa võid kedagi teist otsida. Oota õhtuni siis saad aru mis ma sellega mõtlesin.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldine

Proovisin mingit Ip changerit tõmmata, unustasin et mul dünaamik IP ja sittusin neti ära mingiks 20h. Eile õhtul proovisin kõike muuta aga ei saanud, täna proovisin veel ja sain tagasi, õnneks.

Muidu. Aa ja lõikasin täna ka noaga sõrme, teist korda juba sel nädalal.

Aa ja mina ja mu sõbrad, klassiõde tegi pilti koolis.

Mina siin kõige ees

dn0u2c.jpg

Runescape

Mingi nime muutmis uuendus tuli välja, see suht mõtetu. Praegu lasen niisama fun pärast botti.

Sport

Käisin täna uuesti spordiarstil, kes nõksutas selga ja tegi mingid elu raksud ära, nüüd jälle parem. Täna joosti kehalises cooper'it, mida mina kahjuks joosta ei saanud.

Kool

Suht normaalselt läks, täna oli mata kt mida suht hästi oskasin. +sain prantas 5-- ja inka kt 4 :D

Sõbral ei vedanud, sai inka kt 3 ja prantas ka 3.

Teine sõber ei osanud sittagi mata kt's

 

Eriti ülbik much , ise spammib nagu loll nüüd sai 7 days Ban.

 

Musta minevikuga ennem foorumist ja siis tuleb MINULE ütlema et "get a life" kui tema Runescape jutt on suurem kui üldine.

 

situ pihku prill plox? ma ei spamminud noreasonbanner


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei päris kobe päevik.

keep going!

BOT OMAB!!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui vana sa oled?

 

Seda sa näeksid mu esimeset postitusest, aga kuna olen lahke siis ütlen, et olen 14

Okei päris kobe päevik.

keep going!

BOT OMAB!!

 

Omab jah :D

 

AA ja unustasin rääkida ka kuidas ma vahvlisse sattusin.

Nimelt teadsin seda foorumit vist kunagi googledes midagi, aga siis veel ei liitunud. Liitusin siis kui oli vaja kasutajat müüa, mille müüsin sõbrale. Olin siis 0 tehing 1 post aga ma poleks scamminud:p

Proovin vahvlis saada tuntud liikmeks natuke tehinguid juurde saada ja aktiivne ikka olla, sest siin mõnus seltskond!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldine

Suhteliselt lahe päev oli, mõnesmõttes igav kah. Käisin just poes ostsin snäkki ja nüüd vaatab mis edasi. Vist lähen homme pärnu, tulen tagasi pühapäeva õhtul. Siis mby ei tule sissekandeid.

Aa ja sain ka kokku K-cobainiga, suht norm tüüp peaks mainima ;)

qqbxoo.png

Runescape

Ruunis tegin ennast memberiks (tänks taavi, et pinni odavalt müüsid) ja panin kohe bottima. Alguses lasin abyssi's naturesi, tegin mingi 1k. Siis panin woodcuttima, kohe peaks 81 ära saama.

10535n9.jpg

aa ja olen saanud botiga raha juba 11m kokku.

10535n9.jpg

Aa ja 30 min pärast saan ka rsbots.net foorumisse tagasi, olin banned ennem.

Müüsin antikillele oma authi ka ära üle tüki aja.

Sport

Shit happens. A ja sõbrad jooksid kuuperit, mida ma joosta ei saanud. Max jooksis võhmaklassivend 2400..suht SUUR! saavutus, ma ei tea kuidas ma üle teen selle. Noot.

Ise proovin üle 3000 joosta, eelminekord jooksin 2900 millegiga

Kool

Täna oli õpside päev, niisis suht igav ja normaalne. Meil mata õps oli suht kuum ja bustis 2 sõpra ära.

Nimelt sõber jõllitas rindu, see ütles: Mis vahid mu rindu, pervert. Panen märkuse

Ja teinekord üksteine sõber vahtis mingi kanniligiodale, see ütles: Mis vahid mu kanni...

Niiet jah, suht norm


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.