Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ciaagent'i päevik

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui nad sellised välja näevad on juba nerdid:D

kuskil oli mingi koolis tehtud pilt, inimesed olid kõik sellise näoga nagu oleks Puiatust esimese bussiga kohale jõudnud.:D

 

Siiski ei ole kena inimese välimuse kallal möliseda, eriti veel sellisel teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lööd puukatega surnuks?

 

Kusjuures ei, sina kah mölised siin. Mis su üldse asja? Lisa mind msni ja siis möliseme ja räägime asjad selgeks. See et me seal puukaid lõime, ei tähenda et ma kakelda ei oska. Niiet kuserott midagi öelda tahad lisa msn siis näeme, mis öelda.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kusjuures ei, sina kah mölised siin. Mis su üldse asja? Lisa mind msni ja siis möliseme ja räägime asjad selgeks. See et me seal puukaid lõime, ei tähenda et ma kakelda ei oska. Niiet kuserott midagi öelda tahad lisa msn siis näeme, mis öelda.

 

 

Arvan, et Rocky Balboa film andsid sulle liiga tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Andsid jah, tänu sellele tegin kõvasti trenni ja teen ka edasi, et sinusugused nolgid kasti peksta.

 

Tubli! Nii peabki. Ütlen kohe aadressi ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tule sulle uksetaha, isegi kui aadressi teaks ei tuleks.

 

1. Ma ei viitsi/pole transporti

2. Ma ei julge

 

Aga sa võid minuoma taha tulla.

 

Miks peaks? Minul ei ole vaja kedagi kasti taguda.:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Btw istud vahvlis 24/7 et kohe vastad=/

 

Ootan lihtsalt mida sa järgmiseks välja mõtled :P

 

Cool pc topic

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ootan lihtsalt mida sa järgmiseks välja mõtled :P

 

Cool pc topic

 

Ma ei mõtle midagi, sain aru küll et korraga vahvel nägi et nende hiiro vinninägu sõimas ühte, siis kõik koos appi talle.

 

Ma lihtsalt vastan mida arvan.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule mees sa üldse saad aru ka mis juttu sa ajad? Alguses räägid et käis selline peksmine et nukid pidid valutama ja nüüd mingi õlakad?

 

Kuule poiss ma räägin sulle paar asja ennem.

 

1. Peksmine on PEKSMINE , kus ikka kõva löögid , veri , valu , luumurd/mõrad on sees. Mitte mingi bitchslap fight nagu sinul. Ma ei ütle et ma olen midagi sellist teinud , aga ma olen saanud isiklikult minevikus peksa Gruppidelt nagu tolmab. Tunned seda ükskord , siis saad aru mis tähendab PEKSA ANDMINE kui ka SAAMINE.

 

2. Mul ei ole sõpru? Putsi sa tead mida sõber tähendab või? Ma ei hakka seletama vaid ütlen sinule seda et tõelised sõbrad aitavad sind ükskõik millal. Kui sinul on väga ja ma mõtlen VÄÄÄÄGA sittasti asi ( Kuni surma olukorrani nt. ) ja sul on nn " sõbrad " sul kaasas , siis saad alles teada kes on TÕELISED SÕBRAD!

 

 

Putsi kui sa proovid tarkpead mängida et mis on sõprus kui ka peksmine siis saad ennem aru mida need tähendavad türa imbetsiil.

 

IOTDlogo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule mees sa üldse saad aru ka mis juttu sa ajad? Alguses räägid et käis selline peksmine et nukid pidid valutama ja nüüd mingi õlakad?

 

Kuule poiss ma räägin sulle paar asja ennem.

 

1. Peksmine on PEKSMINE , kus ikka kõva löögid , veri , valu , luumurd/mõrad on sees. Mitte mingi bitchslap fight nagu sinul. Ma ei ütle et ma olen midagi sellist teinud , aga ma olen saanud isiklikult minevikus peksa Gruppidelt nagu tolmab. Tunned seda ükskord , siis saad aru mis tähendab PEKSA ANDMINE kui ka SAAMINE.

 

2. Mul ei ole sõpru? Putsi sa tead mida sõber tähendab või? Ma ei hakka seletama vaid ütlen sinule seda et tõelised sõbrad aitavad sind ükskõik millal. Kui sinul on väga ja ma mõtlen VÄÄÄÄGA sittasti asi ( Kuni surma olukorrani nt. ) ja sul on nn " sõbrad " sul kaasas , siis saad alles teada kes on TÕELISED SÕBRAD!

 

 

Putsi kui sa proovid tarkpead mängida et mis on sõprus kui ka peksmine siis saad ennem aru mida need tähendavad türa imbetsiil.

Nahhui sa vinnipunn mõlised siin ,

Kao ruuni mängima kaamel ,

Kui ma sind näeks ma annaks ka sulle heameelega peksa,

Ime ka miks sa peksa said, sellise lõustaga vennad pekstaksegi ära ,

Ja sul on sõbrad ? Ruuni sõbrad ameerikast jah ? vajadusel aitavad queste teha ? või hoopis lendavad lennukige eestisse v, tulevad appi ,

Ise ka usud mis sitta sa siin kokku ajad ?

Ise astusid oma modekohast ära nüüd mingi laiad ringi siin , pidid ära minema, kao minema siis , haisukoll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nahhui sa vinnipunn mõlised siin ,

kao ruuni mängima kaamel ,

kui ma sind näeks ma annaks ka sulle heameelega peksa,

ime ka miks sa peksa said, sellise lõustaga vennad pekstaksegi ära ,

ja sul on sõbrad ? Ruuni sõbrad ameerikast jah ? Vajadusel aitavad queste teha ? Või hoopis lendavad lennukige eestisse v, tulevad appi ,

ise ka usud mis sitta sa siin kokku ajad ?

Ise astusid oma modekohast ära nüüd mingi laiad ringi siin , pidid ära minema, kao minema siis , haisukoll

 

+1 :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.