Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ciaagent'i päevik

Soovitatud postitused

VIP

AHAHA, sry, aga sitaks karmid mehed olete, lööte üksteiselt " õlakaid " . Hull peksu kool teil.

See ei tähenda muidu, et sa klassivennaga "õlakaid" lööd, et sul siis täiega sõpru:)

 

LIhtsalt ütlen oma arvamuse .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jeah pole hullu, meil mõned ikka nerdid kah, aga enamus sellised teiemõistes "kõvad mehed"

 

Nagu sa


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule mees sa üldse saad aru ka mis juttu sa ajad? Alguses räägid et käis selline peksmine et nukid pidid valutama ja nüüd mingi õlakad?

 

Kuule poiss ma räägin sulle paar asja ennem.

 

1. Peksmine on PEKSMINE , kus ikka kõva löögid , veri , valu , luumurd/mõrad on sees. Mitte mingi bitchslap fight nagu sinul. Ma ei ütle et ma olen midagi sellist teinud , aga ma olen saanud isiklikult minevikus peksa Gruppidelt nagu tolmab. Tunned seda ükskord , siis saad aru mis tähendab PEKSA ANDMINE kui ka SAAMINE.

 

2. Mul ei ole sõpru? Putsi sa tead mida sõber tähendab või? Ma ei hakka seletama vaid ütlen sinule seda et tõelised sõbrad aitavad sind ükskõik millal. Kui sinul on väga ja ma mõtlen VÄÄÄÄGA sittasti asi ( Kuni surma olukorrani nt. ) ja sul on nn " sõbrad " sul kaasas , siis saad alles teada kes on TÕELISED SÕBRAD!

 

 

Putsi kui sa proovid tarkpead mängida et mis on sõprus kui ka peksmine siis saad ennem aru mida need tähendavad türa imbetsiil.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuule mees sa üldse saad aru ka mis juttu sa ajad? Alguses räägid et käis selline peksmine et nukid pidid valutama ja nüüd mingi õlakad?

 

Kuule poiss ma räägin sulle paar asja ennem.

 

1. Peksmine on PEKSMINE , kus ikka kõva löögid , veri , valu , luumurd/mõrad on sees. Mitte mingi bitchslap fight nagu sinul. Ma ei ütle et ma olen midagi sellist teinud , aga ma olen saanud isiklikult minevikus peksa Gruppidelt nagu tolmab. Tunned seda ükskord , siis saad aru mis tähendab PEKSA ANDMINE kui ka SAAMINE.

 

2. Mul ei ole sõpru? Putsi sa tead mida sõber tähendab või? Ma ei hakka seletama vaid ütlen sinule seda et tõelised sõbrad aitavad sind ükskõik millal. Kui sinul on väga ja ma mõtlen VÄÄÄÄGA sittasti asi ( Kuni surma olukorrani nt. ) ja sul on nn " sõbrad " sul kaasas , siis saad alles teada kes on TÕELISED SÕBRAD!

 

 

Putsi kui sa proovid tarkpead mängida et mis on sõprus kui ka peksmine siis saad ennem aru mida need tähendavad türa imbetsiil.

 

 

Wtf? Ma ei teadnud et siin mingi taunid kellele peab kõik ära seletamA

 

OLI ÕLGA PEKSMINE NOH SAATE ARU JUBA? SAAGE YLE NYYD

 

Mul on 6 head sõpra, kes tuleks n.ö surmani minuga. Ülejäänud on tavalised, kellega on hea väljas olla ja muud teha.

 

Ei vedanud sul siis, oleksin tahtnud ka seal grupis olla.

Ise pole peksa saanud ja loodan et ei saa kah:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wtf? Ma ei teadnud et siin mingi taunid kellele peab kõik ära seletamA

 

OLI ÕLGA PEKSMINE NOH SAATE ARU JUBA? SAAGE YLE NYYD

 

Mul on 6 head sõpra, kes tuleks n.ö surmani minuga. Ülejäänud on tavalised, kellega on hea väljas olla ja muud teha.

 

Ei vedanud sul siis, oleksin tahtnud ka seal grupis olla.

Ise pole peksa saanud ja loodan et ei saa kah:cool:

 

Okei hakkame pihta.

 

Sain aru et sa ei tea mis peksmine on nii et ära kasuta seda väljendid siis!

 

6 head sõpra mnjh , okei eks näeme siis kui tuleb selline olukord sinul.

Mina tean 4 sõpra keda ma 99% olen kindel et me aitame üksteist ükskõik mis puhul , olgu kasvõi surm! Ning ma räägin sinule miks.

 

kahe sõbraga olime me koos mingi mis see oli 2004 augustis. Nagu ikka olime sõbrad nagu alati väljas jne. Meile tuli venelaste kamp kallale et meid paljaks röövida sest me olime suht väiksed ja noored. Minul ja ühel õnnestus minema panna , aga teine ei saanud. Mina läksin aitama tagasi ja minu karistus oli peksasaamine + paljaks röövimine Teisel samamoodi , sest ta lõppuks tuli ka appi. Kasu oli Väga head sõbrad kellega me oleme koos siiamaani ja aitama üksteist enamvähem paljude asjadega!

 

3s sõber oli kusgil järgmisel aastal toimunud üksröövimises kus ta aitas mul röövli kättesaamisel kui mult pandi kohapeal rotti rahakott ning peale seda oleme ikka sõbrad ja koos.

 

4s on ~4-5 aastat tihe sõprus , pole midagi suurt juhtunud , aga me aitama üksteist ka alati. P.S ta käib siin foorumis ka.

 

Ning sina eestlane ja sellise venelaste gruppi juures kellelt ma sain peksa sa võid arvatavasti unistada. Arvan et saaks ise kohe peksa kui isegi mainiksid seal olemisest.

 

RÄÄGI SIIS NÜÜD ENDA LOOD!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
**** on tore sõber, tõi mulle poest krõpsu korra, pärast küsis topeltraha.

Teine sõber on *****, ta keemias tark ja teen kõik KT ta pealt maha, sitaks hea sõber.

 

Vastasin CIA eest ära?

 

Proovid siin pugeda?

 

Manraynor, mul pole sellisi juhtumeid olnud nagu sinul. Ei hakka valetama ka, mulle ega mu sõpradele pole ükski kamp peale lennanud. Need 6 sõpra kes mul on, neid võin usaldada ja rääkida neile kõike mis südamel, on alati aidanud. Kunagi sai sõpra aidatud küll, mingid tüübid tulid vist norima, õnneks asi kakluseks ei läinud.

 

Ära nüüd hakka laimama, et mõtlesin välja või need feik sõbrad. Ma pole samakaua elanud kui sina, mul on veel aega.

 

Btw manray varem olid suht normaalne, nüüd viskasid mulle ban ja ülbitsed? Wtf perse said vms? Mis viga.

 

Ma olen enda eluga väga rahul, isegi kui mingit netikad siin tõmblevad. Mul on olemas kõik mis mul on vaja(ma ei mõtle raha)

 

NEXT PLEASE

 

A ja miolale veel, et tõsi jah. Kui mul vaja mahavaadata, siis sõber lubab. Tavaliselt ma ei saada sõprda poodi, käin koos sõpradega või üksi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

manraynor või kes iganes sa oled ,

 

Keri oma ägeda jutuga siit putsi .

 

Pea oma blogi mitte ära mängi kõvameest teiste blogis,

 

Vinninägu, ma tean et sa hakkad nüüd jälle meile moraali lugema, et sa oled lahe , ja sul on sõber jne , lic ?

Valus pump oled ikka, kui temaarust peksmine on puukate ladumine , las siis olla, mis see sinu asi on .

 

 

 

aga Ciaagent , ära võta seda pugemisena , aga pea oma blgogi edasi ja ära tee välja "russian maffiast" , sest nad tlgt pole nii ärikad kui nad seda arvavad :-):-)(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
manraynor või kes iganes sa oled ,

 

Keri oma ägeda jutuga siit putsi .

 

Pea oma blogi mitte ära mängi kõvameest teiste blogis,

 

Vinninägu, ma tean et sa hakkad nüüd jälle meile moraali lugema, et sa oled lahe , ja sul on sõber jne , lic ?

Valus pump oled ikka, kui temaarust peksmine on puukate ladumine , las siis olla, mis see sinu asi on .

 

 

 

 

aga Ciaagent , ära võta seda pugemisena , aga pea oma blgogi edasi ja ära tee välja "russian maffiast" , sest nad tlgt pole nii ärikad kui nad seda arvavad :-):-)(H)

 

Pole hullu, ma ütlesin et mind eriti ei kõiguta see jutt siin:D

 

Ma nüüd magama, head ööd kõigile.

A ja admin võib locked panna selle teema.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin läbi need kaks lehekülge sodi, mis te siin kokku olete kirjutanud, ning peab tunnistama, et te olete mõlemad ikka väga, väga lapsikud.

 

Sõber on sõber ja pole vaja hakata rääkima lugusi, miks ta su sõber on.

Ma tõesti ei saa aru, miks on vaja rääkida sellest, miks ta sinuga "surmani tuleb"?

Kas te tõesti arvate, et inimene tuleb teiega surmani lihtsalt selle pärast, et te olete head sõbrad?

No offence, kuid mul on kaks sõpra keda ma julgen sõpradeks nimetada, kuid ma ei eeldagi, et nad minuga "surmani läheks", sest see on ausalt öeldes väga isekas ja lapsik.

Pole mõtet rääkida sellest, et, kui head sõbrad te olete, või, kui palju te teineteist usaldate. Lõppude lõpuks ei ole mitte midagi kindlat siin maailmas olemas ja ainuke asi, mis on päris, oled sina ise- mitte keegi, kes on sul tõesti hea sõber.

Müts maha Teie ees, kui te arvate, et te olete sellised sõbrad, kuid mina pean tunnistama, et ma ei läheks kummagi sõbra eest "surmani välja", sest ma arvan, et surmahirm on midagi muud, kui te seda arvate olevat. Ma ka ei eelda, et minu sõbrad oleksid sellised, sest asi pole seda lihtsalt väärt.

 

Üleüldse, miks kritiseerida nii karmilt seda, mis teine inimene teeb?

See on kahe otsaga asi, kuid lugedes seda, mis te kirjutate peab tõdema, et te mõlemad jätate endast lolli mulje- nii CIA, kui ka Manray.

 

Nimelt heites ette CIA´le, et ta on "klaviatuurikauboi" ja teda maha tehes, hakkad sa Manray rääkima sellest, kui palju parem sina oled.

Tood välja mingeid näiteid, mis peaksid tõestama teistele, et sa oled temast ägedam ja parem, kuid seda tehes langed sa ise täpselt sinna samasse auku, kus tema juba natukene on.

Nii, et milleks hakata rääkima sellistest asjadest NII lampi, kui selleks pole põhjust?

Ma arvan, et internet pole selliste asjade jaoks õige koht, sest see jätab varem, või hiljem sinust klaviatuurikauboi mulje ja sa ei saa sinna mitte midagi teha.

 

Muidugi ma ei taha midagi halba öelda sellega ega teid kumbagi maha teha. Ma ei kahtle Teie sõprades ega elus, kuid ma kahtlen selles, et kas see siin on just õige koht selle rääkimiseks?

 

Ei ole sheriff, ega ka mitte MUPO- ma olen vaid Erik, kes avaldab enda arvamust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin läbi need kaks lehekülge sodi, mis te siin kokku olete kirjutanud, ning peab tunnistama, et te olete mõlemad ikka väga, väga lapsikud.

 

Sõber on sõber ja pole vaja hakata rääkima lugusi, miks ta su sõber on.

Ma tõesti ei saa aru, miks on vaja rääkida sellest, miks ta sinuga "surmani tuleb"?

Kas te tõesti arvate, et inimene tuleb teiega surmani lihtsalt selle pärast, et te olete head sõbrad?

No offence, kuid mul on kaks sõpra keda ma julgen sõpradeks nimetada, kuid ma ei eeldagi, et nad minuga "surmani läheks", sest see on ausalt öeldes väga isekas ja lapsik.

Pole mõtet rääkida sellest, et, kui head sõbrad te olete, või, kui palju te teineteist usaldate. Lõppude lõpuks ei ole mitte midagi kindlat siin maailmas olemas ja ainuke asi, mis on päris, oled sina ise- mitte keegi, kes on sul tõesti hea sõber.

Müts maha Teie ees, kui te arvate, et te olete sellised sõbrad, kuid mina pean tunnistama, et ma ei läheks kummagi sõbra eest "surmani välja", sest ma arvan, et surmahirm on midagi muud, kui te seda arvate olevat. Ma ka ei eelda, et minu sõbrad oleksid sellised, sest asi pole seda lihtsalt väärt.

 

Üleüldse, miks kritiseerida nii karmilt seda, mis teine inimene teeb?

See on kahe otsaga asi, kuid lugedes seda, mis te kirjutate peab tõdema, et te mõlemad jätate endast lolli mulje- nii CIA, kui ka Manray.

 

Nimelt heites ette CIA´le, et ta on "klaviatuurikauboi" ja teda maha tehes, hakkad sa Manray rääkima sellest, kui palju parem sina oled.

Tood välja mingeid näiteid, mis peaksid tõestama teistele, et sa oled temast ägedam ja parem, kuid seda tehes langed sa ise täpselt sinna samasse auku, kus tema juba natukene on.

Nii, et milleks hakata rääkima sellistest asjadest NII lampi, kui selleks pole põhjust?

Ma arvan, et internet pole selliste asjade jaoks õige koht, sest see jätab varem, või hiljem sinust klaviatuurikauboi mulje ja sa ei saa sinna mitte midagi teha.

 

Muidugi ma ei taha midagi halba öelda sellega ega teid kumbagi maha teha. Ma ei kahtle Teie sõprades ega elus, kuid ma kahtlen selles, et kas see siin on just õige koht selle rääkimiseks?

 

Ei ole sheriff, ega ka mitte MUPO- ma olen vaid Erik, kes avaldab enda arvamust.

 

Ütlen seda kohe ära , i seriously don't give 2 fucks about that.

 

Siin foorumis on arvamuse avaldamine sama mis vaenlaste tekitamine. Mina olen alati oma arvamused ausalt ja nii nagu on , ning siis kohe hakkavad inimesed kes on minu ausale arvamusele kohe sõimama. Ning veel ausalt öeldes ma parem tekkitan vaenlasi kui sõpru nüüd. I have been treated like shit here in the past so i will treat others like shit. It's a dog eating dog world.

 

P.S Ciaagent on 2-3 aastat tagasi vana scammer ja minu jaoks Petis jääb Petiseks ja tuleb käituda nagu pettistega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütlen seda kohe ära , i seriously don't give 2 fucks about that.

 

Siin foorumis on arvamuse avaldamine sama mis vaenlaste tekitamine. Mina olen alati oma arvamused ausalt ja nii nagu on , ning siis kohe hakkavad inimesed kes on minu ausale arvamusele kohe sõimama. Ning veel ausalt öeldes ma parem tekkitan vaenlasi kui sõpru nüüd. I have been treated like shit here in the past so i will treat others like shit. It's a dog eating dog world.

 

P.S Ciaagent on 2-3 aastat tagasi vana scammer ja minu jaoks Petis jääb Petiseks ja tuleb käituda nagu pettistega.

 

Mina scammer? Kuule mees, nüüd sa küll eksid. Ma pole oma eluaja jooksul MITTE kedagi scamminud.

 

Ma pole vahvlis 2-3 aastat olnudki, detsembris saab 1 AASTA täis.

Siiamaani on kõik olnud POSITIIVSED tehingud ja hiljem pole ka midagi juhtunud.

 

Sinult pole ma elusees MITTE KUI MIDAGI ärinud. Kui proovid mind nüüd niimodi maha teha, kuna arvad et inimesed usuvad sind, siis goahead.

Eks lao lagedale, keda ma scammisin, mida ma talt scammisin?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütlen seda kohe ära , i seriously don't give 2 fucks about that.

 

Kui sind üldse ei huvitagi see, mis räägitakse või öeldakse, siis milleks sa üldse loed seda siin ja miks sa ise postitad?

Jätab mulje, nagu sa elaksid ennast välja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

"No-ones really there fighting for you in the last garison.

No-one except yourself that is, no-one except you.

You are the one who's got your back 'til the last deeds done"

 

Täpselt noh, türa ma räägin.

Ja mitte keegi ei taha sellest asjast aru saada nii nagu see seda on.

Elu pole lilleline ja sõbrad ei ole sõbrad, naine ei ole sinuga elu lõpuni ja inimesed pole sellised keda sa võid usaldada. See kõik on lihtsalt ajutine ja see ei ole püsiv.

Ainuke kes on päris, oled sina ise, face it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt noh, türa ma räägin.

Ja mitte keegi ei taha sellest asjast aru saada nii nagu see seda on.

Elu pole lilleline ja sõbrad ei ole sõbrad, naine ei ole sinuga elu lõpuni ja inimesed pole sellised keda sa võid usaldada. See kõik on lihtsalt ajutine ja see ei ole püsiv.

Ainuke kes on päris, oled sina ise, face it.

 

Kuldsed sõnad!


Tr2nauss.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ciaagent sai omatud. Cyaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht palju siin vaieldud...Minuarust ka mõlemad hakkasid üksteist "natuke" laimama.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kusjuures ei saand, pugeja

 

Too välja koht kus ma nö ''pugesin''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha, pole nerdide kool, lööte koguaeg puukaid üksteisele....kid

 

Kui nad sellised välja näevad on juba nerdid:D

kuskil oli mingi koolis tehtud pilt, inimesed olid kõik sellise näoga nagu oleks Puiatust esimese bussiga kohale jõudnud.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui nad sellised välja näevad on juba nerdid:D

kuskil oli mingi koolis tehtud pilt, inimesed olid kõik sellise näoga nagu oleks Puiatust esimese bussiga kohale jõudnud.:D

 

putsi sa mölised siin? puts mul villand juba sellest sitast. Vea oma rasvanägu kohale ja ütle siis seda, mul pohh kui vana oled.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.